Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

MB tai be problemu gautu darba. O as manau irgi..blogiausiu (arba geriausiu) atveju atsidaryt savo imone ir dirbt is namu  :B  tikrai nera neimanoma. Pasakiau ta minti MB tai jis sutiktu be problemu. Na, bus matyt kaip viskas susidelios  :ax:  

as siandien vos atslinkau i darba... man LABAI reikia motinystes atostogu  :ax:​  

Atsakyti

mano geriausi sprendimai gyvenime yra tie kurie priimti eksprontu ir daug negalvojant :D 

Atsakyti

rimtai?  :D   as tai mastytoja..9 kartus pamatuoju, 10 pjaunu  :rolleyes:  pries kazka darant- planas turi but idealiai isdirbtas, apgalvota viskas, kad nebutu staigmenu  :rolleyes:   todel niekad netenka saves grauzt del neapgalvoto poelgio  :ax:   nors esu girdejus ne karta patarimu but spontaniskesnei  :lol:​  

Atsakyti

tai ir as tokia, uztat sakau, kad bet kokiu atveju tie neapgalvotojie patys geriausi buvo :D 

Atsakyti

Uoj dėl darbų ir man reikia jau atostogų motinystės. Viskas atrodo tokia rutina :( norėčiau pakeisti darbą, bet negaliu, nes bandysim neužilgo paskolą imti, tai reikia laikytis šitam darbe, bet taip noro dirbti nėra. Kažkokia apatija man atėjo viskam. Su vyru jau net po vaisingų dienų nelabai noriu ką veikti.... man atrodo atėjo pošventinė depresiją :D 

Atsakyti

Uoj dėl darbų ir man reikia jau atostogų motinystės. Viskas atrodo tokia rutina :( norėčiau pakeisti darbą, bet negaliu, nes bandysim neužilgo paskolą imti, tai reikia laikytis šitam darbe, bet taip noro dirbti nėra. Kažkokia apatija man atėjo viskam. Su vyru jau net po vaisingų dienų nelabai noriu ką veikti.... man atrodo atėjo pošventinė depresiją :D

suprantu as tave  :4u:  man mano darbas irgi atsibodo, bet tuo paciu nenoreciau dirbt kazko kito  :D   bet vis tas pats per ta pati... manau, kad 1,5 metu motinystes atostogos man butu idealus variantas  :rolleyes:  

laikykis- sunku isivaziuot vel po svenciu, bet viskas bus gerai  :4u:​  

Atsakyti

Savaitgalį man mm turėtu būti. Mastau kada čia tą nėštumo testą darytis? :) jaučiu ryt jei daryčiausi ryte nelabai ką rodytu? OV lyg ir buvo 27d. gruodžio. 

Atsakyti

Savaitgalį man mm turėtu būti. Mastau kada čia tą nėštumo testą darytis? :) jaučiu ryt jei daryčiausi ryte nelabai ką rodytu? OV lyg ir buvo 27d. gruodžio. 

nekantrauji?  :angel_not:   tai gal rodytu tas ankstyvas  :4u:​ 

Atsakyti

nekantrauji?  :angel_not:   tai gal rodytu tas ankstyvas  :4u:​ 

Nesitikiu, bet kaip ir knieti :D turiu užsipirkusi 20mlU

Rašo, kad jie itin jautrūs, tai net nzn....

Atsakyti

Sunku pasakyti, nes šiaip mm būdavonkas 28 d. mėnesį prieš planavimą buvo 30d. gruodį susirgau po 25 d. Tai dabar net nežinau kada jos pasirodys, orentuosiuos po 28 d. tai būtų sausio 19d. Ačiū 😉

Atsakyti

01.07 -hal- nelaukia mmm

01-12 LoyalWarrior nelaukia mmm

01.12 Sange nelaukia mmm

01.14 pegile laukia II

01.19 Gintare 0820 nelaukia mmm

01.19 svajojanti27 nelaukia mmm

01.23 finy labai laukia mmm

01.28 lauralina3 nelaukia mmm

02.03 _mimozza_ lauks mmm

02.04 Garbanelele laukia II

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 07 sausio 2019 - 16:44

Pastebėjau, kad mergaitės draugiškos 😉

Atsakyti