Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

QUOTE(Amundsen @ 2019 12 08, 01:57)
Pabandyk pasidaryt testa smile.gif man 5 dienas iki mm parode smile.gif</p>

Viena testa teturiu, nenoriu be reikalo gadint 🙈😂 Palauksiu dar, nes ir po o ne tiek daug laiko praejo.
Atsakyti

wow wow wow  :yahoo:  :yahoo:  sveikinimai!! prasideda Kalediniai stebuklai  :nestuke  :nestuke  :wub:  :D 

na, mes šį menesi irgi tikimes stebuklo  :rolleyes:  dirbom tai dirbom :D pagal gine savaitgali turejo but ov, tai darbavomes penktadieni iš ryto ir šiandien. Dešinę pusę, kur mate folikula maudė šiandiena iš ryto, tai laikau spygas  :wub:  :4u:  :4u:  :rolleyes: 

Atsakyti

Sveikos  :4u: sveikinimai Amundsen  :wub:

Planavau šitoj temoj :D Ateinu parašyti, kad 3 dieną 20.55 gimė dukrytė 3550 g, 54 cm. Visoms besilaukiančioms lengvo nėštumo ir gimdymo, o vis dar laukiančioms II - sėkmės ir nenuleiskit rankų  :4u:  :4u:  :4u:  bučkiai ir linkėjimai :wub:​ 

Sveikinimai susilaukus dukrytės  :wub: ramių naktelių  :angel_not:​ 

Atsakyti

GammaOrionis sveikinimai! Kaip gera išgirsti geras istorijas  :wub:  stiprybės ir lengvo auginimo  :angel2: 

Dandelionfuzz,  mums irgi šį savaitgalį OV, nu gal penktadienį, labai linkiu, kad užkibtų ir įsitvirtintų  :4u: 

O mane šiandien tiek MB  prajuokino, buvo ryte nd ir jis sako, ,, tu jau nėščia” sakau kaip tai? Sako ,,nu aš žinau ir šiaip jausmas toks kokio niekad nebūdavo, nu kazkas kitaip ten pasidarė” aš jam sakau, kad OV buvo penktadienį, tai nu niekaip aš dar negaliu būt nėščia, o jis man ,,nežinau aš tų tavo skaičiavimų, bet nu man atrodo nėščia ir viskas “ tai aš pasijuokiau, sakau davai neprisisvaigstam, nes paskui tik labiau skaudės. Ir aišku daug vilčių, bet man tie blogi SG atsakymai neduoda tiek vilčių, kiek MB, bet nu gal įvyks kalėdinis stebuklas :) 

o kas ne pirmą planuojat ar vyrai jautė, kad nėščia esat, ir psichologiškai gal ten kazkas, o gal fiziškai nd darant kazkas kitaip atrodo jiems? Nu gal supratot  :rolleyes: 

Atsakyti

  :)

o kas ne pirmą planuojat ar vyrai jautė, kad nėščia esat, ir psichologiškai gal ten kazkas, o gal fiziškai nd darant kazkas kitaip atrodo jiems? Nu gal supratot  :rolleyes:

Nieko nejaute visiskai, dar pas mane pirmas neplanuotas buvo :) 

Atsakyti

GammaOrionis sveikinimai! Kaip gera išgirsti geras istorijas  :wub:  stiprybės ir lengvo auginimo  :angel2:

Dandelionfuzz,  mums irgi šį savaitgalį OV, nu gal penktadienį, labai linkiu, kad užkibtų ir įsitvirtintų  :4u:

O mane šiandien tiek MB  prajuokino, buvo ryte nd ir jis sako, ,, tu jau nėščia” sakau kaip tai? Sako ,,nu aš žinau ir šiaip jausmas toks kokio niekad nebūdavo, nu kazkas kitaip ten pasidarė” aš jam sakau, kad OV buvo penktadienį, tai nu niekaip aš dar negaliu būt nėščia, o jis man ,,nežinau aš tų tavo skaičiavimų, bet nu man atrodo nėščia ir viskas “ tai aš pasijuokiau, sakau davai neprisisvaigstam, nes paskui tik labiau skaudės. Ir aišku daug vilčių, bet man tie blogi SG atsakymai neduoda tiek vilčių, kiek MB, bet nu gal įvyks kalėdinis stebuklas :)

o kas ne pirmą planuojat ar vyrai jautė, kad nėščia esat, ir psichologiškai gal ten kazkas, o gal fiziškai nd darant kazkas kitaip atrodo jiems? Nu gal supratot  :rolleyes:

nu kaip fainai, tai dabar abu laukit kaledu stebuklo  :4u:  :wub:​ 

Atsakyti

o pas mane zinios tokios, kad OV buvo savaitgali, o ND tik penktadieni... nes visa savaitgali remontavom svetaine- dazem, lopem.. jauciu dar niekad su MB taip nekentem vienas kito kaip si savaitgali  :lol:  o as naivuole tikejausi, kad bus kaip per filmus kai poros nusiperka nama- kartu remontuoja- buciuojasi bedazydami sienas  :lol:  NIEKO PANASAUS!   :lol:  abu pikti, pavarge, stresuoti, purvini, bambamtys  :lol:  nenoriu daugiau jokiu remontu!!!  :lol:  vakar pagaliau sutvarkem sienas, isdazem- tai kazkaip biski atsileidom kai pamatem koks grazus rezultatas gavosi. Bet dar liko sudet grindis  :D  tai tikiuosi kad grindu dejimas praeis truputi lengviau. Dar planavom remontuot miegamaji- bet NE NE NE. Darysim pauze, kad vel pradet mylet vienas kita  :lol:​  

Atsakyti

Priedas  20191209_075415.jpg   57,08KB   0 Parsiųsta kartų

gintare0820, 09 Gru 2019 - 07:30, parašė: o pas mane zinios tokios, kad OV buvo savaitgali, o ND tik penktadieni... nes visa savaitgali remontavom svetaine- dazem, lopem.. jauciu dar niekad su MB taip nekentem vienas kito kaip si savaitgali :lol: o as naivuole tikejausi, kad bus kaip per filmus kai poros nusiperka nama- kartu remontuoja- buciuojasi bedazydami sienas :lol: NIEKO PANASAUS! :lol: abu pikti, pavarge, stresuoti, purvini, bambamtys :lol: nenoriu daugiau jokiu remontu!!! :lol: vakar pagaliau sutvarkem sienas, isdazem- tai kazkaip biski atsileidom kai pamatem koks grazus rezultatas gavosi. Bet dar liko sudet grindis :D tai tikiuosi kad grindu dejimas praeis truputi lengviau. Dar planavom remontuot miegamaji- bet NE NE NE. Darysim pauze, kad vel pradet mylet vienas kita :lol:
Labas rytas :4u: Na tai tikrai nelengvas darbas, bet veliau busit patenkinti ;) O del nd tik penktadieni, manau ir to karto pakanka, tinkamu laiku ;) O mano zirnis auga, jau net pregna juostele rodo teigiama, nors penktadieni buvo tik vos imatoma, kuria pati tik ir teimaciau 😅
Atsakyti

:lol:  nenoriu daugiau jokiu remontu!!!  :lol:  vakar pagaliau sutvarkem sienas, isdazem- tai kazkaip biski atsileidom kai pamatem koks grazus rezultatas gavosi. Bet dar liko sudet grindis  :D  tai tikiuosi kad grindu dejimas praeis truputi lengviau. Dar planavom remontuot miegamaji- bet NE NE NE. Darysim pauze, kad vel pradet mylet vienas kita  :lol:​  

Pas mus virtuve remontuojama, tai mes buvom pasamde zmogu kuris sienas sutvarke, nudaze :) grindis vyras pats des, as kaip sakant nesikusu i sita reikala, tik spalvas renku ir viskas :D

Atsakyti

Pas mus virtuve remontuojama, tai mes buvom pasamde zmogu kuris sienas sutvarke, nudaze :) grindis vyras pats des, as kaip sakant nesikusu i sita reikala, tik spalvas renku ir viskas :D

o mes, matai, labai norejom romantiskai susiremontuot patys  :D  :D  :D   uzteko visam gyvenimui  :D   Virtuve remontuot irgi samdysim kitus, kad viska padarytu. Nekisiu nagiu ten..nes issiskirsim beremontuodami  :D  :D​ 

Atsakyti

Amundsen- oo, kaip faina  :4u:   dabar jau tikrai didziausi sveikinmai  :wub:   Rysku, grazu  :yahoo:   

Atsakyti

Amundsen- oo, kaip faina  :4u:   dabar jau tikrai didziausi sveikinmai  :wub:   Rysku, grazu  :yahoo:   

Aciukas 🥰 na penktadieni jau ir elektroniniai su savaitemis patvirtino, kad yra, bet dabar pasitvirtina augimas 🥰🥰

Siunciu visoms virusiuka, kad visos apnestetu iki nauju  :4u:  :nestuke​ 

Atsakyti