Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Kemsu pyraga ir dinderi mušu  :D 

Atsakyti

Kemsu pyraga ir dinderi mušu  :D

:lol:  :lol:  :lol: 

Beje labai gera veikla  :D​ 

Atsakyti

:lol:  :lol:  :lol:

Beje labai gera veikla  :D 

teip teip, viena namie tai kojas patiesus pasiilgau seimos!  :D 

Atsakyti
Sveikos.
Ko taip tylu pas mus?
Mano mmm nepramuse 🙈 Kaip kokoa paaugle jauciuosi 😂 Tikslas palaukt penktadienio, tada jei jau nesulauksiu mmm- ryte gadinsiu nt. Bet jau tos kelios dienos toooks kantrybes isbandymas 🤣
Atsakyti

Sveikos.
Ko taip tylu pas mus?
Mano mmm nepramuse 🙈 Kaip kokoa paaugle jauciuosi 😂 Tikslas palaukt penktadienio, tada jei jau nesulauksiu mmm- ryte gadinsiu nt. Bet jau tos kelios dienos toooks kantrybes isbandymas 🤣

Tik bandyk nt :D man parode jau 9 dpo, tai jei yra, tikrai parodys ;)

Atsakyti

Sveikos.
Ko taip tylu pas mus?
Mano mmm nepramuse 🙈 Kaip kokoa paaugle jauciuosi 😂 Tikslas palaukt penktadienio, tada jei jau nesulauksiu mmm- ryte gadinsiu nt. Bet jau tos kelios dienos toooks kantrybes isbandymas 🤣

Labas, Nu bet ir kantrybe 😄 as nuo 7dpo testukus darydavau ir man taip ramiau budavo 😅

Atsakyti
Ziauriai nenoriu balto nt 🙈 arba II arba tada jau mmm 😂 Nes jei balta ir mmm nera, tai dar labiau nervai imtu 😂 Kolkas bt stebiu.
Atsakyti

Mimozza sekmes ryt! 🎈

Atsakyti

Mimozza sekmes ryt! 🎈

Taip didziausios tau sekmes, lauksim naujienu  :4u:  :wub:​ 

Atsakyti

Mimozza sekmes ryt! 🎈

Taip didziausios tau sekmes, lauksim naujienu  :4u:  :wub:​ 

Ačiū panos  :4u: pranešiu ką man jau papasakos būtinai  :)​ 

Atsakyti

Ziauriai nenoriu balto nt 🙈 arba II arba tada jau mmm 😂 Nes jei balta ir mmm nera, tai dar labiau nervai imtu 😂 Kolkas bt stebiu.

Trupineli, tai kad tavo kantrybe gelezine tai nereiskia kad ir musu tokia pati  :P  :lol:   laukiam testuko!!  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Trupineli, tai kad tavo kantrybe gelezine tai nereiskia kad ir musu tokia pati  :P  :lol:   laukiam testuko!!  :bigsmile:​ 

Tikra teisybe  :lol:​ 

Atsakyti