Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos :).

Sveikinimai, Amundsen :)  :4u: 

O aš pasiguosiu, antra ciklo pusė, o aš su antibiotikais, pūlinga angina prikibo  :frusty:​ ... 

Atsakyti

Sveikos :).

Sveikinimai, Amundsen :)  :4u:

O aš pasiguosiu, antra ciklo pusė, o aš su antibiotikais, pūlinga angina prikibo  :frusty:​ ... 

Dekui ;)

Na antibiotikai gali ir pagelbet, kazkur skaiciau kad lengviau pastojama po antibiotiku :D

Pati naudojau antibus si cikla, tik pirmoj ciklo pusej :)

Atsakyti
Sveikos.
As nzn kas darosi :/ Bt ryte 36.9, o jau dabar teplioja 🙁 Nakti labai skaudejo pilva, net per miegus jauciau. Ryte bt nudziugino, bet matau, kad apgaulingai verysad.gif
Atsakyti

Sveikos. As nzn kas darosi :/ Bt ryte 36.9, o jau dabar teplioja 🙁 Nakti labai skaudejo pilva, net per miegus jauciau. Ryte bt nudziugino, bet matau, kad apgaulingai verysad.gif
Nemusimink dar, gal implantacija ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amundsen: 09 gruodžio 2019 - 11:01

Amundsen, koks gražus testukas  :wub: 

Gintare, oj tie remontai  :oh: bet svarbu rezultatas džiugina  :bigsmile: 

Garbanelele, sveikatėlės ir greičiau sveik  :4u: 

Trupinėlis, kad tas tepliojimas būtų implantacija, o ne naujo ciklo pradžia  :mirksiukas:​ 

Man tai galvą skauda  :oh: įkaliau citramono tai geriau kažkiek. Jau trečiadienį pas ginę, eina sau kaip greit.  :ax: 

Atsakyti

Sveikos.
As nzn kas darosi :/ Bt ryte 36.9, o jau dabar teplioja 🙁 Nakti labai skaudejo pilva, net per miegus jauciau. Ryte bt nudziugino, bet matau, kad apgaulingai verysad.gif

linkiu kad butu implantacija  :4u:​ 

Atsakyti

o pas mane zinios tokios, kad OV buvo savaitgali, o ND tik penktadieni... nes visa savaitgali remontavom svetaine- dazem, lopem.. jauciu dar niekad su MB taip nekentem vienas kito kaip si savaitgali  :lol:  o as naivuole tikejausi, kad bus kaip per filmus kai poros nusiperka nama- kartu remontuoja- buciuojasi bedazydami sienas  :lol:  NIEKO PANASAUS!   :lol:  abu pikti, pavarge, stresuoti, purvini, bambamtys  :lol:  nenoriu daugiau jokiu remontu!!!  :lol:  vakar pagaliau sutvarkem sienas, isdazem- tai kazkaip biski atsileidom kai pamatem koks grazus rezultatas gavosi. Bet dar liko sudet grindis  :D  tai tikiuosi kad grindu dejimas praeis truputi lengviau. Dar planavom remontuot miegamaji- bet NE NE NE. Darysim pauze, kad vel pradet mylet vienas kita  :lol:  

Va tau atsakymas kodel statybininkai amziais lengvai paeme vaiksto  :D  

kitaip uzmustu viens kita  :D  :D 

Atsakyti

Oi, remontai tikrai išbando. Mes irgi pykomės, kol kompromisus rasdavom. Sakiau, kad skirtis reiks, kol susiremontuosim :oh: . Svarbiausia pasikalbėti, ir rasti sprendimus. Kartais atsiprašyti ir pasimeilinti vienas kitam, jei buvot neteisūs ir svarbiausia tiesiai nesakyt, aš gi sakiau :D

Atsakyti

as dabar supratau, kad remontas- didelis santykiu isbandymas  :D  

Hal- mes vakarais vis po kokteiliuka isgerem, kad nervus atleistu  :lol:   

Atsakyti

:sokiai2:  :sokiai2: 

as dabar supratau, kad remontas- didelis santykiu isbandymas  :D  

Hal- mes vakarais vis po kokteiliuka isgerem, kad nervus atleistu  :lol:   

Ne taip darai  :D  gerti reikia darbo metu, tada neteks pyktis  :D  liks tik visus naujo namo kampus pasventinti  :alc: 

Atsakyti

Hal, kaip tu gyveni?  :) 

Atsakyti

:sokiai2:  :sokiai2:

Ne taip darai  :D  gerti reikia darbo metu, tada neteks pyktis  :D  liks tik visus naujo namo kampus pasventinti  :alc:

dabar zinosiu  :lol:  :devil:​ 

Atsakyti