Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Mano dukrai greit bus 9 metai. Jei pavyktų pastot, tai būtų lb didelis skirtumas, bet labai norim ir reikia. Dukra žiauriai nori. 

Maniškė irgi užkibo darant nd kiekvieną dieną, nes nežinojau nei kada ov buvo, net realiai kitų mmm nežinojau dienos, nes ciklas nereguliarus buvo. Tik žinojau nd pradėjimo datą  :D  O pastojau iš pirmo ciklo. Tik šį syk taip greit nepavyko nudžiugti kaip pirmąjį kartą. Na bet gal per valentino dieną užkibs žirniukas, jei tik ovuliacija įvyks ir D panorės, nes mes su vyru labai norime  :rolleyes:​  Ir dukrytė nekantriai laukia kada tas brolis ar sesė atsiras mamos pilvelį  :wub:

Atsakyti

Sveikos :) mėmės kolkas neatėjo  :yahoo:​ 

Tai jau geras ženklas, tai tas vaiduoklis ne bereikalo buvo. 

Atsakyti

Pataisau lauralina tavo dieneles, tikiuosi kitų nebesulauksi :)

Kategoriška laikau kumštukus ir lauksim ryt NT foto :) 

02.09 Kategoriška nelaukia mmm 

02.10 Sange nelaukia mmm 

02.10 lape_apykakle nelaukia mmm  

02.14 pegile laukia II 

02.15 svajojanti27 nelaukia mmm

02.18 Gintare0820 nelaukia mmm

02.18 Schneewittchen nelaukia mmm 02.22 finy lauks arba nelauks mėmių 

02.24 GammaOrionis nelaukia mmm 

02.27 Airisė nelaukia mmm

02.28 Garbanelele laukia II

03.01 _mimozza_ laukia II

03.12 lauralina3 nelaukia mmm

Atsakyti

Iki numatomos/numanomos mano O liko 5 d. šiandien pradėjo keistis gleivių konsistencija, taip drėgniau patapo ir lyg skaidrėti pradėjo. Oj kaip laukiu tos O :) Nuo ryt jaučiu pradėsiu testuotis su ov testais. 

O čia neblogas instruktažas su paveikslėliais ir išsamiais paaiškinimais pie visas gleives. http://www.nspinfo.l...aklelio-gleives

Garbanele, Airisė gal gadinat ov testukus?

Atsakyti

Garbanele, Airisė gal gadinat ov testukus?
Vakar pradėjau gadint, kol kas neigiami. Dar BKT matuojuos. Kažkur 3-4 dienos iki O liko. Įdomu, kas kaip čia bus. Seniai nestebėjau taip stropiai :). Užsiregistravsu pas ginę kitam mėnesiui, eisiu arba džiaugdamasi, arba ieškodama atsakymų, kodėl nesiseka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 09 vasario 2019 - 19:55

Labas rytas. Pasidariau Easy testą. Visiškai jokio vaiduoklio. :( 3d kaip neateina mm, nebūna jos pas mane kaip traukinys, bet snd 31 Cd, o mano ciklas 28-29 d. Speneliai jautrūs. Pilvo neskauda. Nieko nesuprantu. Ovuliacija manau buvo, nes mačiau vaisingas gleives. Buvau stipriai peršalus, gal dėl to mm vėluoja ? Ar yra nors kokia tikimybė, kad per anksti testui rodyt ? Mm pradžia buvo  sausio 11d , ovuliacija apie 25D, nd 24 ir 26. Nejau aš įsikalbėjau požymius ? Net rūkyt mečiau :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 10 vasario 2019 - 08:14

Labas rytas, Kategoriška, matyt mmm vėluoja. Gintarei ir laurinai ilgai neatėjo mmm, o joms ir vaiduoklius mėtė. 3 dienos vėlavimo dar nieko baisaus. Tik tiek, kad ciklas pailgėja. Kantrybės. Kol nėra mmm maža viltis rusena. O kad metei rūkyti, tai labai sveikintina :4u:​ , tik gal reikėjo jau ir ankščiau mesti prieš pradedant planuoti. Na bet dabar nebepradėk, lai organizmas išsivalo  :rolleyes: 

Atsakyti

Na, bet tas organizmas mūsų, atrodo, kad dar labiau nori, kad jaudintumės. Arba kai labai norim, laukiam jos dėl to ir vėluoja. Brt kaip tie vaiduokliai tsda, kaip juos paaiškinti?  :hmm:​ 

Atsakyti

Na, bet tas organizmas mūsų, atrodo, kad dar labiau nori, kad jaudintumės. Arba kai labai norim, laukiam jos dėl to ir vėluoja. Brt kaip tie vaiduokliai tsda, kaip juos paaiškinti?  :hmm:​ 

Gal kabinasi žirniukas, bet neįsitvirtina. Skaičiau kelios rašė kad kai metė vaiduoklius pasidarė hcg, tai rodė nėštumą, dar po dviejų dienių vaiduoklis blankti pradėjo, o sekančią mmm atėjo. Taip jau būna kai per anksti vaiduokliukus bando sugauti :( o kai nežinai kad užkibo. Bet neįsitvirtino pilnai tai taip širdies neskauda :(

Atsakyti

Labas rytas. Pasidariau Easy testą. Visiškai jokio vaiduoklio. :( 3d kaip neateina mm, nebūna jos pas mane kaip traukinys, bet snd 31 Cd, o mano ciklas 28-29 d. Speneliai jautrūs. Pilvo neskauda. Nieko nesuprantu. Ovuliacija manau buvo, nes mačiau vaisingas gleives. Buvau stipriai peršalus, gal dėl to mm vėluoja ? Ar yra nors kokia tikimybė, kad per anksti testui rodyt ? Mm pradžia buvo  sausio 11d , ovuliacija apie 25D, nd 24 ir 26. Nejau aš įsikalbėjau požymius ? Net rūkyt mečiau :D

Negėrėt kokio vitamino C peršalus ar kokio teraflu? Teraflu ar panašūs daug vitamino C turi, dėl to vėliau ateina mmm. Man taip buvo praeitą mėn, nes aš baisiai daug skysčių su citrina gėriau. 

Atsakyti

Gal kabinasi žirniukas, bet neįsitvirtina. Skaičiau kelios rašė kad kai metė vaiduoklius pasidarė hcg, tai rodė nėštumą, dar po dviejų dienių vaiduoklis blankti pradėjo, o sekančią mmm atėjo. Taip jau būna kai per anksti vaiduokliukus bando sugauti :( o kai nežinai kad užkibo. Bet neįsitvirtino pilnai tai taip širdies neskauda :(

Nu va tada turbūt geriau darytis nt kai jau mm vėluoja gerokai 😊. Tada tikrai nežinai ir taip širdies neskauda. 

Atsakyti

Mane dabar nervas ima, kad neateina mm, o spenelius skauda, dukra apkabina, o man taip skauda. Nu nejau is to noro tokie simptomai ? O negali būt ir negimdinis ? O negali būt nėštumas, o testas nerodyt ?

Atsakyti