Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

aš čia ne į temą gal, bet vis dažniau pagalvoju apie menstruacines taureles. Gal kuri naudojat? gundausi pabandyti nusipirkti, nes pliusas tas, kad gamta neteršiama, nekenkia organizmui, neišsausina gleivinės, o ir atsiperka ji labai greitai. Bet vis pabijau, kad o jeigu netiks  :hmm: 

Gal kuri bandėt ar ją naudojat? būtų įdomu nuomonę išgirsti :)

Atsakyti

aš čia ne į temą gal, bet vis dažniau pagalvoju apie menstruacines taureles. Gal kuri naudojat? gundausi pabandyti nusipirkti, nes pliusas tas, kad gamta neteršiama, nekenkia organizmui, neišsausina gleivinės, o ir atsiperka ji labai greitai. Bet vis pabijau, kad o jeigu netiks  :hmm:

Gal kuri bandėt ar ją naudojat? būtų įdomu nuomonę išgirsti :)

Aš ją turiu ir naudojau gal kokius 5-6 mėn. Žiauriai faina iš tikro buvo ir labai labai patogu. Mano turima amulette taurelė.Po ilgesnio naudojimo pradėjau jausti diskomfortą, vis atrodydavo kad viskas viduje ištinsta paskutinę mmm dieną, nes su patepliojimu jos jau nenaudodavau. Bet trukdavo trumpai tas patinimo jausmas nunkokią max vieną dieną. Visada naudodavaiu atsakingai, kaip nurodyta informaciniame lapelyje, dažnai plaudavau ilgai nelaikydavau viduje neplautos. Po naudojimo ir prieš naujas mmm visada pavirindavau. Pasirodi organizmas siuntė netikimo ženklus, bet nekreipiau dėmesio. Kiek dar vėliau pradėjo berti aplink išorines lyt. lūpas, oda baisiai trūkinėjo. Kiekvienas patempimas net prausiantis baigdavosi gyliu įplyšimu. Apie suartėjimą su vyru net nekalbu. Jau prisipaišiau sau visokių lyt. plintančių ligų. Nuvariau pas ginę, viską apžiūrėjo, padarė tyrimus jokių ligų nerado nes iš pradžių juk nesakiau kad tą taurelę naudojau, tik paskui pasakiau tai dar ir velnių gavau dėl taurelės ištisinio naudojimo. Sakė nėra nieko geriau už paketus. Vienkartiniam, vienadieniui naudojimui sakė tinka. O dabar guli spintoje, tik vieną kartą dar esu panaudojusi vienai dienai prie jūros kai buvau. Tai daugiau super ekstra atvejo nebuvo kad prireiktų. Jei reiktų kada vėl vienai ar dviem dienom tai įsidėčiau, bet neilgiau. Tad pirmus du mėnesius tikrai visom rekomendavau, o po tokių potyrių niekam neberekomenduoju. Aišku kiekvienos organizmas individualus ir kitai taip gali ir nebūti. O plius man ir nei iš karto taip atsitiko, o po ilgesnio naudojimo. 

Atsakyti

aš čia ne į temą gal, bet vis dažniau pagalvoju apie menstruacines taureles. Gal kuri naudojat? gundausi pabandyti nusipirkti, nes pliusas tas, kad gamta neteršiama, nekenkia organizmui, neišsausina gleivinės, o ir atsiperka ji labai greitai. Bet vis pabijau, kad o jeigu netiks  :hmm: Gal kuri bandėt ar ją naudojat? būtų įdomu nuomonę išgirsti :)
Aš naudoju irgi, jau nepilni du metai. Man labai patinka, kaip tik baigėsi problemos dėl pašutimų, nutrynimų nuo paketų. Nes kiekvienos mmm kaip kančia būdavo, nes parausdavo, skaudėdavo. O nuo tamponų jausdavau diskomfortą, nes sausėdavo viduj gleivinė, įsidėt sunkiai būdavo, arba "pamesdavau"  :oh:  :blush-anim-cl: . O su taurele super. Kartais kartu naudoju ir paketą, jei ypač į ilgą kelią leidžiuosi, kad nelaimių nebūtų, ypač kai paplūstu netikėtai kartais. Ir naudoju per visas mmm, kokias 4-5 dienas gaunasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 11 vasario 2019 - 17:42
Svajojanti, linkiu, kad kaip tik ta proga šventei ir būtų! Nuoširdžiai.

Aš naudoju tamponus. Jie man tikras išsigelbėjimas nuo to momento kai juos atradau. O tai jau daugiau nei 10 metų. Paketai mane erzina. Juos naudoju jau tik paskutinėmis dienomis ir nesuprantu kaip juos galima naudoti gausaus kraujavimo metu... unsure.gif

Mes Valentino dienos nešvenčiam. Eilinė diena rojuj. biggrin.gif
Atsakyti

Svajojanti, linkiu, kad kaip tik ta proga šventei ir būtų! Nuoširdžiai.

Aš naudoju tamponus. Jie man tikras išsigelbėjimas nuo to momento kai juos atradau. O tai jau daugiau nei 10 metų. Paketai mane erzina. Juos naudoju jau tik paskutinėmis dienomis ir nesuprantu kaip juos galima naudoti gausaus kraujavimo metu... unsure.gif

Mes Valentino dienos nešvenčiam. Eilinė diena rojuj. biggrin.gif

Ačiū, Airise, labai už palinkėjimus  :wub:​ 

Atsakyti
Airise, o tau jie nesausina gleivinės?
Gausus kraujavimas išvis yra bėda...
Sako tamponai negerai. Aš juos naudoju retais atvejais, prie jūros ir panašiai. Taurelės nebandžiusi aš smile.gif
Mes valentino dienos proga dažniausia į kokią kavonę ar piceriją nueinam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 11 vasario 2019 - 21:05

Jau kelis metus iškepu arba nuperku pyragą, tuo ir užsibaigia. Gaunu gėlių :). Tuo viskas ir užsibaigia :). Paprastai, be didelės pompastikos. Didžiausia gauta dovana, nes jos nesitiki ir nelauki, buvo sužadėtuvių žiedas :D

Atsakyti

Aš dažniausiai nuo MB gaunu gėlių ir saldainių dėžutę per valentino dieną, materialinių dovanų nesidovanojam jau senokai, na dar į kokį filmą, kavinukę nueinam. Aš iš savo pusės dovanoju gėlytes ir palepinu masažu vakare 😊  Pernai buvome atskirai, o šią valentino dieną būsime kartu tai ir bus didžiausia dovana. Gėlių paslapčia neteks nupirkti, bet tradiciškai palepinsiu masažu 😊 

Atsakyti

o mes atsventem Valentino diena savaitgali  :rolleyes:   uzsakiau spa viesbuti. Dar pries savaite pasakiau MB kad kvieciu ji i pasimatyma. Nesakiau nieko  :P  iki paskutines minutes nieko nezinojo  :D  isedom i masina ir isvaziavom. dar bande speliot kur vezu bet nesekimingai  :D  tik kai privaziavom prie viesbucio- suprato. Labai fainai praleidom laika- ejom i spa, sedejom jakuzzi, gerem sampana, po to vakariene restorane, o veliau kambari gerem vyna ir kalbejom  :wub:   o per tikra Valentino diena- nupirksiu ko nors skaniau, ir tiek. Nes MB dirbs iki 20 h tai nieko labai neprigalvosi.. 

Atsakyti
Finy, na kažkiek sausina, bet kai atsirado silkytouch technologija - sauseja maziau. Taip, zinau, kad ner gerai tie tamponai, bet man yra svarbiau jaustis gerai tomia dienomis, negu lakstyt i tualeta kas 5 minutes. Nezinau, man nepatinka tas jausmas kai ten viskas bega. Nakti kai gausus kraujavimas tai vis prabusdavau kruvinoj patalynej, kol neatradau tamponu. Zodziu - paketai ne man. Apart paskutiniu dienu.

Gintare, jusu Valentino diena skamba tobulai. smile.gif

Garbanele, kaip romantiska! smile.gif
Atsakyti
Gintare, kaip faina. Tikiuosi santykiai pagerėjo, atsipalaidavot, pasikalbėjot mirksiukas.gif
Garbanėle, įsimintina valentino diena ;)
Atsakyti

Ačiū merginos, kas pasidalinot nuomonėmis apie taureles, pasirodo yra tokių, kurios ilgai jas naudoja, o aš tik nesenai apie tai sužinojau  :oh:  tundra  :lol: 

Airise - aš irgi visada naudoju tamponus, jokių pakitimų nepajaučiau apart išsausėjimo kai reikia tamponą įsidėti. Bet tikrai mąstau apie taureles. 

Mūsų su vyru tai bus tik antroji valentino diena, tai pernai metais ėjom į kavinę užsakytai vakarienei. Šiemet irgi galvoju kažką panašaus reiktu susirasti. Smagu ne namie pavakarieniauti romantiškai, ramiai, su pokalbiais. Bet šiaip niekada nesureikšmindavau valentino dienos. Geriau kart nuo karto pasidaryti sau valentino dieną, o ne vieną kartą metuose :D  

Gintare - tavo planas skamba tobulai, net užsimaniau į SPA :D 

Atsakyti