Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Nu nelabai gėriau, man dažnai rūgštys kyla, tai vengiu. Theraflu išvis negėriau, bijojau, kad galėjau būt pastojus ir nieko rimto negėriau, net ibufeno negėriau. Arbatų tai tonom :D aš dar ne visiškai pasveikau, dar pakosėju, gal dėl to užsilaikė. Laukiu jau tų nelemtųjų  

Negėrėt kokio vitamino C peršalus ar kokio teraflu? Teraflu ar panašūs daug vitamino C turi, dėl to vėliau ateina mmm. Man taip buvo praeitą mėn, nes aš baisiai daug skysčių su citrina gėriau. 

Atsakyti

Man preitą ciklą ir spenelius labai skaudėjo, bet prieš ov pradėjo ir nustojo tik po mm. O šį ciklą krūtinė belenkaip skauda ir padidėjus, ko niekada nebuvo prieš mm. Ir pradėjo skaudėti po ciklo vidurio. 

Atsakyti

Aš kai laukiausi pirmą kartą, tai man pasunkėjo, pajautrėjo pati krūtinė. O kiek dabar buvo jautrūs speneliai, tai atsirado jautrumas nuo vidurio ciklo ir išliko iki pat mmm

Atsakyti
QUOTE(Kategoriška @ 2019 02 09, 17:36)
<p>Sveikos smile.gif mėmės kolkas neatėjo  yahoo.gif 
Bet tai geras ženklas! smile.gif Laikau kumščius!
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 02 09, 19:32)
Garbanele, Airisė gal gadinat ov testukus?
Aš nea. Prieš porą metų kai gadindavau - vis man nieko nerodė. Aišku gali būti, kad O ir nevykdavo. Bet db negadinu. Darom namų darbus ir tikimės geriausio. Aš čia buvau susirgus, gripexą geriau, konsultavaus su gydytoja ar nereiktų praleisti šį ciklą. Bet ji nuramino, davė leidimą. Tai va, darbuojamės. biggrin.gif Ir labai stengiuos užsimiršti. Per daug apie tai negalvoti. Bet velnias kaip sunku... ax.gif
Atsakyti

Sveikos, kaip sekasi sangei ir lapei-apykaklei. Jėtau, kaip man pilvą skaidą atrodo, kad tuoj pramuš mm. Nors dar laiko yra iki jų.  :hmm: Uch kaip aš jų nelaukiu.....

Atsakyti

Sveikos merginos  :4u: 

Penktadienį atsipalaidavau ir leidau sau išgerti kelis kokteiliukus, tai šeštadienį su trenksmais ryte atslinko mm. Alkoholis man padeda jas pramušti :) Žinojau, kad nesilaukiau, nes testai net nevaiduokliavo, tai va leidau pasimėgauti alkoholiu šiek tiek :) 

Net nežinau kokių veiksmų imtis, kad pastočiau, bet pastebėjau save, kad kuo toliau, tuo labiau susitaikau su tokia situacija ir nestresuoju. Vyras labiau stebisi kaip čia nepavyksta mums, o man tokia apatiška nuotaika. Gal čia kokia psichologinė savigyna, nuo liūdesio ir skausmo širdyje.... 

Parnešu sąrašiuką:

02.09 Kategoriška nelaukia mmm 

02.10 lape_apykakle nelaukia mmm  

02.14 pegile laukia II 

02.15 svajojanti27 nelaukia mmm

02.18 Gintare0820 nelaukia mmm

02.18 Schneewittchen nelaukia mmm

02.22 finy lauks arba nelauks mėmių 

02.24 GammaOrionis nelaukia mmm 

02.27 Airisė nelaukia mmm

02.28 Garbanelele laukia II

03.01 _mimozza_ laukia II

03.11 Sange nelaukia mm

03.12 lauralina3 nelaukia mmm

Atsakyti

Sveikos, kaip sekasi sangei ir lapei-apykaklei. Jėtau, kaip man pilvą skaidą atrodo, kad tuoj pramuš mm. Nors dar laiko yra iki jų.  :hmm: Uch kaip aš jų nelaukiu.....

Gal geras ženklas ta skaudanti, padidėjusi krūtinė, pilvo maudimas :) 

Sange :4u: 

Atsakyti
Sveikos merginos kaip savaitgalis?
Ką valentino dienai planuojate? Kaip savovyrus nustebinsite? bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikos merginos kaip savaitgalis?
Ką valentino dienai planuojate? Kaip savovyrus nustebinsite? bigsmile.gif

Sange :4u: . Na nežinau su vyru net susisporinom  :D . Aš neiškečiau ir pasidariau NT, bet baltas, baltas  :unsure: . O Valentiną planuojam visa šeima į kavinę nulėkti, norėčiau kokio vyno taurę išgerti. Tai gal susirgsiu iki valentinkės 😆

Atsakyti
QUOTE(svajojanti27 @ 2019 02 11, 14:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72349984" data-time="1549877740"><div><p>Sveikos merginos kaip savaitgalis?
Ką valentino dienai planuojate? Kaip savovyrus nustebinsite? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Sange 4u.gif . Na nežinau su vyru net susisporinom  biggrin.gif . Aš neiškečiau ir pasidariau NT, bet baltas, baltas  unsure.gif . O Valentiną planuojam visa šeima į kavinę nulėkti, norėčiau kokio vyno taurę išgerti. Tai gal susirgsiu iki valentinkės 😆</p>

O gal bus ir rimtesnė proga švęst jum mirksiukas.gif
Atsakyti

Gal geras ženklas ta skaudanti, padidėjusi krūtinė, pilvo maudimas :)

Sange :4u:

Oi kaip norėčiau, kad tai būtų tas geras ženklas 😆

Atsakyti

O gal bus ir rimtesnė proga švęst jum mirksiukas.gif

Giliai širdyje pasvajoju apie tokią dovaną vyrui....  :yahoo:​ 

Atsakyti