Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

o mes atsventem Valentino diena savaitgali  :rolleyes:   uzsakiau spa viesbuti. Dar pries savaite pasakiau MB kad kvieciu ji i pasimatyma. Nesakiau nieko  :P  iki paskutines minutes nieko nezinojo  :D  isedom i masina ir isvaziavom. dar bande speliot kur vezu bet nesekimingai  :D  tik kai privaziavom prie viesbucio- suprato. Labai fainai praleidom laika- ejom i spa, sedejom jakuzzi, gerem sampana, po to vakariene restorane, o veliau kambari gerem vyna ir kalbejom  :wub:   o per tikra Valentino diena- nupirksiu ko nors skaniau, ir tiek. Nes MB dirbs iki 20 h tai nieko labai neprigalvosi.. 

Oi kaip šauniai sugalvojai, smagu  :D​ 

Atsakyti

Kaip pegile laikosi?

Atsakyti

O man tai paranoja, turiu sirgti tik penktadienį, bet atrodo, kad tuoj pramuš. Lakstau į tuoletą  :hmm:

Atsakyti

O man tai paranoja, turiu sirgti tik penktadienį, bet atrodo, kad tuoj pramuš. Lakstau į tuoletą  :hmm:

neusigundei testo pasidaryt?  :D  

man dar beveik savaite iki mmm, o jau nagus niezti  :D   bet nedarysiu  :P  nd buvo tik viena vieninteli karta po visu barniu tai nieko nesitikiu.. 

o mama vakar pareiske, kad jau laikas vaika planuot, nes tuoj 40 stuktels ir bus per velu  :huh2:​  

Atsakyti

neusigundei testo pasidaryt?  :D  

man dar beveik savaite iki mmm, o jau nagus niezti  :D   bet nedarysiu  :P  nd buvo tik viena vieninteli karta po visu barniu tai nieko nesitikiu.. 

o mama vakar pareiske, kad jau laikas vaika planuot, nes tuoj 40 stuktels ir bus per velu  :huh2:​  

Dariausi gintaryte pirmadienį, bet buvo baltut baltutėlis. Turiu dar bitutės juostelę, oi kaip biežti nagai  :hmm: . Bet reik laukt nieko nebus.....bet tas laukimas žudo. Leki į tuoletą ir vis bijau pamatyti tą kraują  :unsure:​ 

Atsakyti

Dariausi gintaryte pirmadienį, bet buvo baltut baltutėlis. Turiu dar bitutės juostelę, oi kaip biežti nagai  :hmm: . Bet reik laukt nieko nebus.....bet tas laukimas žudo. Leki į tuoletą ir vis bijau pamatyti tą kraują  :unsure:​ 

isivaizudoju..bet reik tiketis geriausio  :4u:​ 

Atsakyti

isivaizudoju..bet reik tiketis geriausio  :4u:​ 

Na labai, labai norėčiau......bet mes visos to norim ir jūs mane puikiai suprantat  :wub:

Atsakyti

Sveikos, merginos! Kiekvieną dieną užsuku paskaitau, kas pas jus fronte, tik patingiu parašyt  :D pas mane nieko naujo pagal kalendorių mm turėtų būti ketvirtadienį, bet ov buvo vėliau tai jeigu ateis mm, ateis pavėlavusios, viliuosi, kad ir neateis.  O dėl menstruacinės taurelės, aš asmeniškai rekomenduoju! Man tamponai labai išsausindavo, o su menstruacine taurele ir pienligė nebepasirodo. Kol nenaudojau nesuprasdavau, kodėl taip dažnai prisimeta, bet panaudojus taurele - supratau. Tai iš manęs tik rekomendacijos išbandyt!  :B

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pegile: 12 vasario 2019 - 22:46

O kiek dienų nuo ov turi praeiti, kad mm prasidėtų?

Atsakyti

O kiek dienų nuo ov turi praeiti, kad mm prasidėtų?

10-14 dienu  :)​ 

Atsakyti

man vakar vakare taip gan stipriai suskaudo pilva- as aisku is karto prisifantazavau kad buvo implantacija  :D   reikia ramintis  :frusty:   :lol:   paranoja kazkokia jau prasideda. dvi naktis is eiles sapnavau teigiama NT  :bigsmile:​  

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 02 13, 08:10)
<p>man vakar vakare taip gan stipriai suskaudo pilva- as aisku is karto prisifantazavau kad buvo implantacija  biggrin.gif   reikia ramintis  frusty.gif   lotuliukas.gif   paranoja kazkokia jau prasideda. dvi naktis is eiles sapnavau teigiama NT  bigsmile.gif  </p>

O kai vyksta implantacija - skauda? unsure.gif Aš irgi jau kiekviena skausmelį palydžiu viltingai. Va vakar pajutau kai duria vieną pilvo šoną. Pagalvojau gal O vyksta. biggrin.gif Iki siol siaip nejaudavau, bet gal po kiausidziu tyrimo kazkas pajudejo. Anyway, tas pastovus galvojimas apie planavima ne i gera. unsure.gif

Pegile, linkiu, kad ir neateitų smile.gif
Atsakyti