Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2020 11 25, 08:17)
Va va

Paro
Yes...
DĖL robotuko plaunancio. Kas turit xiomi ar pasiteisine? Kažkaip jų kaina gerokai patrauklesnė nei IRobot. Visada Rumbos norėjau bet kai pasirodė xiomi galvoju gal neverta į IRobot investuot? Gal yra turinčių ar galinčių palyginti abu?

Turiu xiomi S6 ir du katinus, tai labai džiaugiuosi. Pasirenkant svarbu buvo ir veikimo garsas.
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2020 11 25, 08:54)
Va tokio dalyko ir ieskau, tik nezinau nuo ko pradeti ieskoti:))

Nuo apsisprendimo dėl pačios konsolės biggrin.gif
Žalia Rūta: kinetiniai žaidimai kaip suprantu pas jus?
Mes ir norim kinetinių kuo daugiau, bet, kiek domėjausi, bent jau Playstation'ui kaip supratau jų nelabai gamina. Xbox'ai daugiau turi? Kas nors žino? smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2020 11 25, 00:40)
valiau su originaliu valikliu, o ir medžiaginių servėtėlių negailėjau, tai kai saulė nešviečia, atrodė labai švarūs, bet kai saulė pašvietė, tai pasimatė visi ryžiai ar rutuliai, bet kadangi aš ir rankomis preciziškai nenuvalau, tai tiks ir toks variantas.
O kurį robotą jūs turite, nes 298 ar 388 nereikia purkšti ant to medžiaginio maišiuko, ar jūs vis vien purškiat?


pas mane tas pats, mečiau aš tą roboto reikalą biggrin.gif nors vis pagalvoju, gal vėl grįžt. Bet kiek bekeisčiau servetėles, kiek bežaisčiau, matau aš tuos drūžius nors tu ką.
Atvažiuoja gražūs berniukai, 2 val. ir visi namo langai blizgą wub.gif neturiu net ką pridurt biggrin.gif
aišku, su robotu gal dažniau plaučiau, kas mėnesį kokį biggrin.gif bet nežinau nežinau, ne mano nervams tie drūžiai.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 11 25, 09:16)
pas mane tas pats, mečiau aš tą roboto reikalą biggrin.gif nors vis pagalvoju, gal vėl grįžt. Bet kiek bekeisčiau servetėles, kiek bežaisčiau, matau aš tuos drūžius nors tu ką.
Atvažiuoja gražūs berniukai, 2 val. ir visi namo langai blizgą  wub.gif  neturiu net ką pridurt biggrin.gif
aišku, su robotu gal dažniau plaučiau, kas mėnesį kokį  biggrin.gif  bet nežinau nežinau, ne mano nervams tie drūžiai.

kai gerai, kad pas man langai kai spygos, kas savaite nuvalau. nudurnetau su tais berniukais biggrin.gif pagalvotu, kad priekabiauju biggrin.gif jauciu tektu apgyvendint biggrin.gif man ant lango neturi but ne laso biggrin.gif as net biure langus valau kone kožną mėnesį unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
o su grindų plaunamu robotu ant plyteliu dryžių nesimato?
Atsakyti
Merginos, noriu nuomonės apie KIRA CHEVRON tote bag Gal kuri turit?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 11 25, 10:20)
kai gerai, kad pas man langai kai spygos, kas savaite nuvalau. nudurnetau su tais berniukais biggrin.gif pagalvotu, kad priekabiauju biggrin.gif jauciu tektu apgyvendint biggrin.gif man ant lango neturi but ne laso biggrin.gif as net biure langus valau kone kožną mėnesį  unsure.gif  biggrin.gif


pasisekė tau biggrin.gif aš irgi norėčiau kas savaitę valyt, bet kai prisidarai langų daugiau nei proto, kurių nepasieki, tai tik berniukai ir belieka kartą ar du kartus į sezoną biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos kur perkate
beauty blender? (kempinėles makiažui) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 11 25, 09:16)

aišku, su robotu gal dažniau plaučiau, kas mėnesį kokį  biggrin.gif  bet nežinau nežinau, ne mano nervams tie drūžiai.


Dažniau plautumėt turbūt, kol naujas biggrin.gif aš šiais metais net ištraukus nebuvau (turiu tą su geltonom šluostėm). Labai daug laiko jis praryja, čia tau ne grindų robotas, paleidi- ir pamiršti. Tą langinį tai reik prižiūrėt, baigia valyt- jau pypsi, pernešk, arba dar vienam ciklui paleisk, pakeisk šluostes, nu vnžo ne robotas gaunasi, mano laiko per daug susigaišta. Greičiau jau rankom smile.gif o dar kai saulė pašviečia- tai ir rezultatas nekoks nekoks rolleyes.gif Bet jei šiaurinė pusė ir sunkiai prieinami langai, tai nieko biggrin.gif

Rumbą turiu nemažai metų jau, kokius 5 gal. Dar nebuvo sugedęs, vykęs leidimas. O vat šlapias Scooba (irgi tokio senumo) sugedo prieš gerus metus, detalių nėr jau tokių. Tai laukt reikėjo mest. Naujo šlapiai valančio nepirkau, nes man jis labiausiai tinkamas tik plytelėms pasirodė, grindis retai kada valydavau, drėgnoka palikdavo. ir šiaip pačio šlapio roboto išvalymas nepatiko rolleyes.gif su sausu mažiau darbo, kaip kad ir turi būti su robotu.
Ir šiaip po visų robotų dar ir el.šluotą isigijau greitam pravalymui. ir patenkinta smile.gif Nes per karantiną,kai visi namie,tai negaliu aš to siurblio garso pakęst.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 11 25, 09:16)
pas mane tas pats, mečiau aš tą roboto reikalą biggrin.gif nors vis pagalvoju, gal vėl grįžt. Bet kiek bekeisčiau servetėles, kiek bežaisčiau, matau aš tuos drūžius nors tu ką.
Atvažiuoja gražūs berniukai, 2 val. ir visi namo langai blizgą  wub.gif  neturiu net ką pridurt biggrin.gif
aišku, su robotu gal dažniau plaučiau, kas mėnesį kokį  biggrin.gif  bet nežinau nežinau, ne mano nervams tie drūžiai.

man tai vyras pasiūlė užuolaidas užtraukt ir nematysiu dryžių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2020 11 25, 09:20)
kai gerai, kad pas man langai kai spygos, kas savaite nuvalau. nudurnetau su tais berniukais biggrin.gif pagalvotu, kad priekabiauju biggrin.gif jauciu tektu apgyvendint biggrin.gif man ant lango neturi but ne laso biggrin.gif as net biure langus valau kone kožną mėnesį  unsure.gif  biggrin.gif

gal nori pas mane atvažiuot nuvalyt, jei taip patinka valyt, berniukų negaliu kviest, nes vyas pavydus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(triule @ 2020 11 25, 10:17)
Dažniau plautumėt turbūt, kol naujas  biggrin.gif  aš šiais metais net ištraukus nebuvau (turiu tą su geltonom šluostėm). Labai daug laiko jis praryja, čia tau ne grindų robotas, paleidi- ir pamiršti. Tą langinį tai reik prižiūrėt, baigia valyt- jau pypsi, pernešk, arba dar vienam ciklui paleisk, pakeisk šluostes, nu vnžo ne robotas gaunasi, mano laiko per daug susigaišta. Greičiau jau rankom  smile.gif o dar kai saulė pašviečia- tai ir rezultatas nekoks nekoks  rolleyes.gif Bet jei šiaurinė pusė ir sunkiai prieinami langai, tai nieko  biggrin.gif 

Rumbą turiu nemažai metų jau, kokius 5 gal. Dar nebuvo sugedęs, vykęs leidimas. O vat šlapias Scooba (irgi tokio senumo) sugedo prieš gerus metus, detalių nėr jau tokių. Tai laukt reikėjo mest. Naujo šlapiai valančio nepirkau, nes man jis labiausiai tinkamas tik plytelėms pasirodė, grindis retai kada valydavau, drėgnoka palikdavo. ir šiaip pačio šlapio roboto išvalymas nepatiko  rolleyes.gif su sausu mažiau darbo, kaip kad ir turi būti su robotu.
Ir šiaip po visų robotų dar ir el.šluotą isigijau greitam pravalymui. ir patenkinta  smile.gif  Nes per karantiną,kai visi namie,tai negaliu aš to siurblio garso pakęst.

aš turiu LG robotą siurblį, tai tyliai dirba, galima ir TV žiūrėti. O dėl langų valymo, tai tiesa, bet kai pas mane 6m langai ir į šiaurinę pusę, normalūs langai į pietinę pusę, todėl ir reikia roboto.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 11 21, 11:18)
Vokiškam amazone 209€

Vat ir ačiū 4u.gif , nusipirkau. Dabar BF kaina dar geresnė
https://www.amazon.d...2...=UTF8&psc=1
Atsakyti