Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2020 11 24, 20:27)
Kiehls rinkinys 22.50$

As tai griebciau kaldrini ylga pukavyka.

Bais šilt lauke, nžn kaip su tais pukavykais, kol kas visi rūko kampi. Vaikštau su uniqlo ultralight ir šlapia nugara unsure.gif

Labai jėgovi akiniai kur gavau ax.gif jau kokia mandra būsiu biggrin.gif ačiū 4u.gif labai vykęs pirkinys.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 11 24, 21:52)
Bais šilt lauke, nžn kaip su tais pukavykais, kol kas visi rūko kampi. Vaikštau su uniqlo ultralight ir šlapia nugara  unsure.gif

Labai jėgovi akiniai kur gavau  ax.gif jau kokia mandra būsiu  biggrin.gif ačiū  4u.gif labai vykęs pirkinys.

Mano lauke šalta. Paro akinius biggrin.gif man šiemet buvo užėjus akinių isterija-apsipirkau ir čia, ir Fr nuotoliniu, bet lyg Geštaltą uždariau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 24 lapkričio 2020 - 21:00
QUOTE(Gafsa @ 2020 11 24, 20:58)
Mano lauke šalta. Paro akinius  biggrin.gif man šiemet buvo užėjus akinių isterija-apsipirkau ir čia, ir Fr nuotoliniu, bet lyg Geštaltą uždariau  biggrin.gif

Uoj tu nemirtinga 🤣🤣🤣 aš atidaviau savo balenciagas mamai. Kažkaip tvoskė šlapyms galvon 😄😄😄 tai nusipirkau mk. Kažkada čia europoj pasimatavau, bet tikėjimas neleido mokėt 200€ 😱😱
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 11 24, 22:07)
Uoj tu nemirtinga 🤣🤣🤣 aš atidaviau savo balenciagas mamai. Kažkaip tvoskė šlapyms galvon  😄😄😄 tai nusipirkau mk. Kažkada čia europoj pasimatavau, bet tikėjimas neleido mokėt 200€ 😱😱

Bjauri kaina Europoj.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 11 24, 20:52)
Bais šilt lauke, nžn kaip su tais pukavykais, kol kas visi rūko kampi. Vaikštau su uniqlo ultralight ir šlapia nugara  unsure.gif

Nezinau, kur cia silta, Klaipedoj vejas mano ilgaja RL perkosia kiaurai, rankos melynos.

Netrukus desiu THEPERFUMESPOT dezodorantu ir kitu reikalu krepsi su 20$ nuo 200$ nuolaida, galima jungtis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 24 lapkričio 2020 - 21:53
Kauno 633 siunta gauta, laiškučiai susimokėjusioms surašyti 4u.gif
Atsakyti
TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE


www.macys.com
www.uspoloassn.com
www.abercrombie.com
www.guessfactory.com
www.offbroadwayshoes.com - 15$ nuo 100$
www.joesnewbalanceoutlet.com - 10%
www.aeropostale.com - 20%
www.wilsonsleather.com - 50%
www.victoriassecret.com
www.finishline.com - 25%
www.cabelas.com
www.uniqlo.com
www.gymshark.com
www.shopbop.com
www.overstock.com - 30$ nuo 150$
www.toryburch.com - 30%
www.store.acdc.com - 20%
www.themountain.com
www.woolovers.com
www.saksoff5th.com - 50%
www.landsend.com - 40%
www.stnstore.com
www.us.puma.com
www.walmart.com
www.kohls.com
www.target.com
www.adidas.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.potterybarnkids.com - 20%


PREKES MUSU GROZIUI



www.amway.com
www.atopalm.com - 20%
www.bathandbodyworks.com
www.fragranceshop.com - 30%
www.anisabeauty.com - 20%
www.puritan.com - 15%
www.swansonvitamins.com - 20%
www.physicianformula.com - 50%
www.tanforless.com
www.marcjacobsbeauty.com
www.naturosciences.com
www.walgreens.com - 25%
www.maxaroma.com - 15%
www.vitacost.com - 15%
www.nordstrom.com
www.kiehls.com

Atsakyti
QUOTE(rita1969 @ 2020 11 24, 19:14)
kokį grindų plovėją pirkot, labai domina, kaip tik paieškose


iRobot Braava™ 390T , pirkau vokiškam amazone
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2020 11 24, 21:51)
Nezinau, kur cia silta, Klaipedoj vejas mano ilgaja RL perkosia kiaurai, rankos melynos.

Netrukus desiu THEPERFUMESPOT dezodorantu ir kitu reikalu krepsi su 20$ nuo 200$ nuolaida, galima jungtis

Vilniuj šilciau nei Klaipedoj, nežinojai ? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2020 11 24, 19:11)
Hobot'ai gerai valo, jei valiklis spiritinis, be visokių blizginančių priedų. Aš paprasčiausiu Frosh valau https://ksd-images.l...2230e5509c9.jpg
Purkšt tik ant to medžiaginio maušiuko. Bet reik atsarginių nusipirkt, per vieną kartą tuo pačiu neišvalysit. Paskui pagauni sistemą- pradžioj skuduriukus po pirmo valymo vietom perkeli, murzinesnį nuimi, į švaresnio vietą  naują uždedi ir tt biggrin.gif biški susitaupo  biggrin.gif

valiau su originaliu valikliu, o ir medžiaginių servėtėlių negailėjau, tai kai saulė nešviečia, atrodė labai švarūs, bet kai saulė pašvietė, tai pasimatė visi ryžiai ar rutuliai, bet kadangi aš ir rankomis preciziškai nenuvalau, tai tiks ir toks variantas.
O kurį robotą jūs turite, nes 298 ar 388 nereikia purkšti ant to medžiaginio maišiuko, ar jūs vis vien purškiat?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2020 11 24, 18:51)
Prie televizoriaus junktume;)

Mes tai turim xboxą kažkokį tai ten.. šokiai, sportas, tai bent pajudėti galima. Po 4 dainų krenti negyvas biggrin.gif
Gal jums irgi geriau tokie 'žaidimai'?
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2020 11 25, 00:40)
iRobot Braava™ 390T , pirkau vokiškam amazone
Papildyta:

Vilniuj šilciau nei Klaipedoj, nežinojai ?  biggrin.gif
Papildyta:

valiau su originaliu valikliu, o ir medžiaginių servėtėlių negailėjau, tai kai saulė nešviečia, atrodė labai švarūs, bet kai saulė pašvietė, tai pasimatė visi ryžiai ar rutuliai, bet kadangi aš ir rankomis preciziškai nenuvalau, tai tiks ir toks variantas.
O kurį robotą jūs turite, nes 298 ar 388 nereikia purkšti ant to medžiaginio maišiuko, ar jūs vis vien purškiat?

Pas mane ne beremiams langams, apvalus. Kaip naudot, apmoke lazy house. Ten ir programeles yra, valymo arba blizginimo jau išvalius.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 11 24, 21:15)
Nu kad vat taip- pamatai- ir VAU  bigsmile.gif ir kaina, ir nuolaida, ir daiGtas  bigsmile.gif


Va va
QUOTE(JMD @ 2020 11 24, 21:52)
Bais šilt lauke, nžn kaip su tais pukavykais, kol kas visi rūko kampi. Vaikštau su uniqlo ultralight ir šlapia nugara  unsure.gif

Labai jėgovi akiniai kur gavau  ax.gif jau kokia mandra būsiu  biggrin.gif ačiū  4u.gif labai vykęs pirkinys.

Paro

QUOTE(Dzemuskinas @ 2020 11 24, 23:37)
Kauno 633 siunta gauta, laiškučiai susimokėjusioms surašyti  4u.gif

Yes...


DĖL robotuko plaunancio. Kas turit xiomi ar pasiteisine? Kažkaip jų kaina gerokai patrauklesnė nei IRobot. Visada Rumbos norėjau bet kai pasirodė xiomi galvoju gal neverta į IRobot investuot? Gal yra turinčių ar galinčių palyginti abu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 25 lapkričio 2020 - 06:17
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 11 25, 00:58)
Mes tai turim xboxą kažkokį tai ten.. šokiai, sportas, tai bent pajudėti galima. Po 4 dainų krenti negyvas biggrin.gif
Gal jums irgi geriau tokie 'žaidimai'?


Va tokio dalyko ir ieskau, tik nezinau nuo ko pradeti ieskoti:))
Atsakyti