Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(regal @ 2020 11 24, 20:01)
čia apie viską galima rasti patarimų.
Turiu robotą siurblį, buvo geriausias metų pirkinys, nusispirkau robotą grindų plovėją, dar neišbandžiau , na ir labai noriu roboto langų plovėjo. Taigi patarkite dėl langų valymo roboto. Buvau išsinuomojus hobot 388 ir 298 pasibandymui, valymo kokybė ypatingai nesužavėjo, bet vis vien pirksiu, nes aukšti dideli langai yra vargo juos nusivalyti. Gal kas turite ir patenkintos kažkuriais kitais. Aš norėčiau, kad jis pats ir pasipurkštų prieš valant, nereikėtų pačiai. 4u.gif

Hobot'ai gerai valo, jei valiklis spiritinis, be visokių blizginančių priedų. Aš paprasčiausiu Frosh valau https://ksd-images.l...2230e5509c9.jpg
Purkšt tik ant to medžiaginio maušiuko. Bet reik atsarginių nusipirkt, per vieną kartą tuo pačiu neišvalysit. Paskui pagauni sistemą- pradžioj skuduriukus po pirmo valymo vietom perkeli, murzinesnį nuimi, į švaresnio vietą naują uždedi ir tt biggrin.gif biški susitaupo biggrin.gif
Atsakyti
kokį grindų plovėją pirkot, labai domina, kaip tik paieškose
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2020 11 24, 18:52)
Mergaitės, gal kuriai reikia dovanos?
7 dydis iš vaikų (mūsų 40d.), viduje 25 cm. Odiniai 4u.gif

Kokia kaina?🎈
Atsakyti
Bet tai kaip šiemet nieko VAU nevyksta verysad.gif jokių super turbo pasiūlymų/gaudymų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 11 24, 19:46)
Bet tai kaip šiemet nieko VAU nevyksta verysad.gif jokių super turbo pasiūlymų/gaudymų verysad.gif

Pernai kazkaip irgi neypatingai, Monday biski labiau vykes buvo
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2020 11 24, 20:01)
čia apie viską galima rasti patarimų.
Turiu robotą siurblį, buvo geriausias metų pirkinys, nusispirkau robotą grindų plovėją, dar neišbandžiau , na ir labai noriu roboto langų plovėjo. Taigi patarkite dėl langų valymo roboto. Buvau išsinuomojus hobot 388 ir 298 pasibandymui, valymo kokybė ypatingai nesužavėjo, bet vis vien pirksiu, nes aukšti dideli langai yra vargo juos nusivalyti. Gal kas turite ir patenkintos kažkuriais kitais. Aš norėčiau, kad jis pats ir pasipurkštų prieš valant, nereikėtų pačiai. 4u.gif

298 turiu, pirkau iškart papildomus skuduriukus ir jų ploviklį. Langai visam name didžiuliai plius pas vaikų kambariuose stikliniai prancūziški balkonai. Esu preciziška, man robotukas šitas įtiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rita1969 @ 2020 11 24, 20:14)
kokį grindų plovėją pirkot, labai domina, kaip tik paieškose

Plaunamą Xiaomi MI MOP PRO.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 11 24, 19:46)
Bet tai kaip šiemet nieko VAU nevyksta verysad.gif jokių super turbo pasiūlymų/gaudymų verysad.gif

A tai ko tu dar Vau geidauji?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 11 24, 21:07)
A tai ko tu dar Vau geidauji?

Nu kad vat taip- pamatai- ir VAU bigsmile.gif ir kaina, ir nuolaida, ir daiGtas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 11 24, 20:15)
Nu kad vat taip- pamatai- ir VAU  bigsmile.gif ir kaina, ir nuolaida, ir daiGtas  bigsmile.gif

biggrin.gif aaaaaa, aišku ax.gif aš tai nė nežinau ką griebčiau jei ir būtų biggrin.gif turbūt jau nieko nebereik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 11 24, 21:17)
biggrin.gif aaaaaa, aišku  ax.gif aš tai nė nežinau ką griebčiau jei ir būtų  biggrin.gif turbūt jau nieko nebereik  biggrin.gif

Man reik nedidelės šviesios rankinės, niūdinės, bet tokios kad VAU ir dar gerai būtų, kad beveik dykai. Dar norėčiau kvepalų, su 99,99% nuolaida , dar gal ultramadingų batų už raištukų kainą ir dar tonežinauko.
Atsakyti
Kiehls rinkinys 22.50$

As tai griebciau kaldrini ylga pukavyka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 24 lapkričio 2020 - 20:28
QUOTE(linamog @ 2020 11 24, 21:27)


As tai griebciau kaldrini ylga pukavyka.

Aha, šitą kažkaip buvau pamiršus.
Atsakyti