Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(stuleju @ 2021 01 20, 13:34)
As del tu kelniu bijau, kad nebutu kaip Rosui is Draugu unsure.gif  biggrin.gif Tai laukausi dar biggrin.gif

Man irgi pirma mintis, kai pagalvoju apie odines kelnes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 01 20, 13:02)
parodyk man bent vienas coated denim su siulem ties keliais smile.gif

https://poshmark.com...80b3f50b09a3c16
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 01 20, 13:02)
parodyk man bent vienas coated denim su siulem ties keliais smile.gif

is amerikos neuriu, turiu pirktas is vokietijos. net nugaroj yra siules. nezinau, 100% negarantuoju ir net tingiu gincytis, tik tarkim mano polo coated dzinsai, nu labai panasiai atrodo, kad ir be tu duotu atveju siuliu. gal cia specialiai tos siules - dekoratyvines, kad tie dzinsai kaip imanoma labiau atrodytu odiniai. na, gausi, pamatysi.
Papildyta:
QUOTE(Madam V @ 2021 01 20, 08:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gafsa" data-cid="72769150" data-time="1611118285"><div><p>Man tai kisenes atsiknoja, kai per mazas bandau mautis vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="72769152" data-time="1611121458"><div><p>Aha ir man tas pats vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man jos tikrai nėra mažos. Gal netgi didelės. Jeigu surišu raištukus, priekyje burbulas tuščias pasidaro. Skaičiau temoje, kad pernykštis modelis yra netikusiai pasiūtom kišenėmis. Reikia imti šių metų  hmm.gif </p>

Tada gal liemuo per ilgas. Gali būt ir taip, jas keli į viršų, pučiasi kišenės.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 01 20, 12:54)
as dideliam ekrane visas isziurejau, man jos medziagines, coated unsure.gif

Yra komentaras, raso, kad oda. Grazios kelnes, noretusi, bet man rodos jos ir ilgos labai bus, ir kaip ta dydi zinot, kai net nezinai koks tavo dydis, nes visu firmu skirtingi rudu dydziai biggrin.gif

I was super sad when BLDWN went out of business due to the pandemic last year so I guess I wasn’t surprised to find all of their remaining stock on Nordstrom Rack. The descriptions are bad - these jeans are 100% leather. The description says coated but these are leather pants for a great deal! BLDWN pants always run a size small so I sized up to a 26, I know the leather will stretch but I don’t like them super tight. They have a long inseam as well but super soft leather!
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2021 01 20, 13:07)

4u.gif ax.gif nu ziuresim smile.gif

QUOTE(savita1 @ 2021 01 20, 13:22)
Yra komentaras, raso, kad oda. Grazios kelnes, noretusi, bet man rodos jos ir ilgos labai bus, ir kaip ta dydi zinot, kai net nezinai koks tavo dydis, nes visu firmu skirtingi rudu dydziai biggrin.gif

I was super sad when BLDWN went out of business due to the pandemic last year so I guess I wasn’t surprised to find all of their remaining stock on Nordstrom Rack. The descriptions are bad - these jeans are 100% leather. The description says coated but these are leather pants for a great deal! BLDWN pants always run a size small so I sized up to a 26, I know the leather will stretch but I don’t like them super tight. They have a long inseam as well but super soft leather!

maciau ta komentara smile.gif nu laukiam, BLDWN gera firma, nu bus coated nesiosiu coated, nes nei vienu neturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 01 20, 11:56)
ibraskesim biggrin.gif  ax.gif nu perziurejau dar, zodziu, didzioji dalis norde esanciu daiktu is tos pacios kolekcijos, coated jeans net nebuvo arba neradau smile.gif o ir nelabai buna dzinsu kuriuose ties keliais siules būtų, atitinka mano imestą foto tos kelnes smile.gif skeltukai apacioj ir tt smile.gif
nuojauta kuzda, kad busiu maloniai nustebinta pirkiniu biggrin.gif


Nu tikiuos, kad bus taip kaip rašo komentare rolleyes.gif Juodų man kaip tik labai reikia ax.gif
Šiais laikais kaip Rosui jau nebe labai gali nutikti. Nes dabar žiauriai gerai jas padaro. Pamušalo nėr, bet pati oda dengta iš vidaus kaip audiniu, nežinau kokiu būdu tai padaro, bet rezultatas super! Kalbu apie rimtus gamintojus. Turiu Genetic ir Rag&Bone gamintojų, tai nerealios.
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2021 01 20, 12:53)
drinks_cheers.gif Tikrai taip, senu laiku su pamusalu isiutu, [ dar pamenu Bizone pirkus 1000 lt. mokejus , oho kokie pinigai buvo, dabar kaip 1000 euru mokeciau.]  biggrin.gif oOdabar turiu 3 poras, nieks neprakaituoja. As tai yooxe pasisaudau  ,geru kainu buna.

Pasiilgau Bizono. Esu ir striuke, ir dubla pirkus, labai dziugino.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 01 20, 13:35)
turiu dvejas, gali but kad Sollo prakaituodavo, nes jos budavo su tiesiog isiutu pamusalu (kokiu poliesteriniu), o dabar jos visai kitokios, ta oda buna paklijuota tokiu kaip ale pamusalu, kad atrodo jos su paprastais dzinsais esi...o jei turedavo visa seima nuimt, deficito laikais, panasu kad nesiojo toki dydi koki gavo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif o ne ta kuris tiko  biggrin.gif



QUOTE(rimaitytetyte @ 2021 01 20, 13:53)
drinks_cheers.gif Tikrai taip, senu laiku su pamusalu isiutu, [ dar pamenu Bizone pirkus 1000 lt. mokejus , oho kokie pinigai buvo, dabar kaip 1000 euru mokeciau.]  biggrin.gif oOdabar turiu 3 poras, nieks neprakaituoja. As tai yooxe pasisaudau  ,geru kainu buna.

Vo, prisiminiau dar ir šortus zomšinius raudonus turejau, atsimenu su ilgais ryžais virš kelių zomšiniais batais nešiojau biggrin.gif tai tie buvo su pamušalu viduj, o odinės berods be buvo, ar tik toj vietoj kur užpakalis. Nu kaip neprakaituosi kai šokiai iki ryto biggrin.gif Dar ir kožankė ant nugaros būtinai, tai žliaugdavo viskas 🤪 Nė nado, savo dydžius turejau 😉 Aišku kitas reikalas kai devi lauke, ramiai vaikščiojant 😉 Aš pvz negaliu su Goose į patalpą įeit, nežmonišksi iš karto karšta.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 20, 13:45)
Pasiilgau Bizono. Esu ir striuke, ir dubla pirkus, labai dziugino.


Mano vienas odinis bizono paltas po gerų metų devėjimo per siūles suplyšo. Kadangi mokėjau 1400 litų, gaila buvo išmest, nunešiau siuvėjai. Ji pažiūrėjo - sako siūlai brokuoti, visas apatinės siūlės siūlas sutrunijęs, trauki siūla ir siūlė iširsta. Tai susinervinus nuėjau į Bizoną su tuo prairusiu paltu, pardavėja paklapsėjo akimis, bet po kelių dienų paskambino vadovė ir pasiūlė išsirinkt naują paltà iš naujos kolekcijos biggrin.gif kadangi jis tik 1000 litų kainavo, 400 litų dar cash gavau biggrin.gif
Atsakyti
8 dydis, švarkas su linu, 40 Eur bigsmile.gif

https://www.jcrew.co..._name=sea-spray


suknelės po 30 Eur

https://www.jcrew.co...color_name=navy
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aisteske: 20 sausio 2021 - 14:19
QUOTE(Gervuoge @ 2021 01 20, 13:18)
aš užsisakau maistą dabar į namus visai dienai. kažkoks tobulas galvoje poilsis, kai nebereikia galvoti, kiek ko suvalgai. viskas daugmaž subalansuota ir kalorijų tiek, kiek reikia smile.gif
anksti ryte gaunu lauknešėlį prie durų smile.gif

pasidalinkit
Papildyta:
o kaip skalbt/valyt odines kelnes ? Faux tai aš plaunu paprasčiausiai, o kaip tikra oda ?
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 20, 14:45)
Pasiilgau Bizono. Esu ir striuke, ir dubla pirkus, labai dziugino.

Aš ir dabar nešioju, verstos odos klasikinė dublionkė. Neišeinantis iš mados modelis.
Bet striukė šildo labiau biggrin.gif
Atsakyti