Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gafsa @ 2021 01 20, 17:16)
Eisiu googlint reveka.
Paziurejau. Kaip dabar atmatyt?

Aš jau irgi planavau googlint, bet paskaičiau ką rašot, garsiai juokiuosi biggrin.gif , nenoriu atmatyti, geriau nežinosiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
LANDSEND nedaug truksta iki free ship, kodas FREEZE
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2021 01 20, 14:56)
aš nuo pirmadienio pradėjau laikytis dietos (nei kavos, nei vyno negalima:) ), tai ar sutapimas, ar korona- galvos skausmas -niekas nepadeda, o šiąnakt be miego, nes neradau vietos, visus raumenis skaudejo. Dieną jau kaip ir praėjo galvą skaudėt, dabar vėl įsiskausta iki giliai akiduobių. Negi reikės vėl pradėt kavą gerti ir dieta ne man ax.gif


Vandens trukumas, 100% 4u.gif reik nori nenori daug vandens gert, tada neskauda rolleyes.gif
Atsakyti
Vyriski Timberland auliniai

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 20, 14:23)
Kas nesioja, o kas ir isaugo. Labai aptiamta pasidare  biggrin.gif gal sakau susitrauke  bigsmile.gif



Nu zinok gal tikrai traukiasi? unsure.gif Mano dublionke is Bizono ir man maza, atrodo nepastambejau, paskui norkos kailinukai irgi mazi, drauge sako irgi mazi kailinukai norku. Gal tikrai kailis traukiasi blyn ? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2021 01 20, 18:11)
Nu zinok gal tikrai traukiasi? unsure.gif Mano dublionke is Bizono ir man maza, atrodo nepastambejau, paskui norkos kailinukai irgi mazi, drauge sako irgi mazi kailinukai norku. Gal tikrai kailis traukiasi blyn ? hmm.gif

Oda gal labiau. Bet batai juk nesitraukia.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 01 20, 16:12)
Oda gal labiau. Bet batai juk nesitraukia.


Nu turejau batus ilgaaulius pirktus pries 15 metu, tipo buvo iseiginiai,[ vis galvodavau mest ale gaila buvo, galvodavau atiduodiu kam ] blyn neikisau kojos, gal ir batai traukiasi po daug metu? biggrin.gif
Atsakyti
Nu užklausiau norde dėl tų kelnių 😁 sakė 100 proc parvirtint negali, bet beveik neabejoja kad jos odinės 😊 sakė būna pas juos aprašymuose neatitikimų.
Atsakyti
https://uspoloassn.com/ turime vienkartini 15% nuolaidos koda viskam, junkites
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 20 sausio 2021 - 17:49
QUOTE(ylang @ 2021 01 20, 16:03)
Vandens trukumas, 100%  4u.gif reik nori nenori daug vandens gert, tada neskauda  rolleyes.gif

tai kad ne, vandens ir arbatu geriu pakankamai. Matyt kava geras narkotikas, kad tokia reakcija i jos trūkumą. Draugė sakė pirmos 3, maximum 5 dienos būna sunkios, po to jau geriau. Tai pažiūrėsim. Reikia juk pradėt kažkada sveikata rūpintis smile.gif smile.gif smile.gif
O jei rimčiau, tai Tulčinos dietos pradėjau laikytis, nes pagalvojau, kad dabar geras laikas prasivalyt organizmą, namuose sedziu, tai ir maista galima pasidaryt, nereikėtų ruoštis visai dienai iš anksto. Na bet jau vakar dieta buvo, bet ne Tulčinos, nes nieko nesinorėjo valgyt, o gal ir ne nuo dietos čia tokia reakcija, gal peršalimas ar korona, nes vyras irgi nekaip jaučiaisi, temperatūros turėjo. Dar rytojaus palauksiu ir tada matysiu, ką toliau daryt
Atsakyti
Turime laisva Jcrew GIRLS' TIERED STRIPED DRESS, 6 dydis, 20 euru

vartotojo įkelta nuotrauka


Jcrew Girls' striped sweatshirt, 6-7 dydis, 20 euru
vartotojo įkelta nuotrauka



Turime laisvas J Crew Girls' long-sleeve pointelle T-shirt, balta ir juoda spalvos, 10 dydis, po $15



Turime laisvus Timberland Delphiville Sneaker Boots - Nubuck (For Women), 7 dydis, 52 eurai (jau Lietuvoje)



QUOTE(regal @ 2021 01 20, 08:56)
aš nuo pirmadienio pradėjau laikytis dietos (nei kavos, nei vyno negalima:) ), tai ar sutapimas, ar korona- galvos skausmas -niekas nepadeda, o šiąnakt be miego, nes neradau vietos, visus raumenis skaudejo. Dieną jau kaip ir praėjo galvą skaudėt, dabar vėl įsiskausta iki giliai akiduobių. Negi reikės vėl pradėt kavą gerti ir dieta ne man ax.gif


kaip tik vakar apie pupu dieta skaitinejau (cia kazkokia apynauje dietu mada), kur irgi kavos negalima ir lygiai apie tokius pozymius rase atsisakius kavos, kurie gali testis apie savaite unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 20 sausio 2021 - 17:52
QUOTE(regal @ 2021 01 20, 17:49)
tai kad ne, vandens ir arbatu geriu pakankamai. Matyt kava geras narkotikas, kad tokia reakcija i jos trūkumą. Draugė sakė pirmos 3, maximum 5 dienos būna sunkios, po to jau geriau. Tai pažiūrėsim. Reikia juk pradėt kažkada sveikata rūpintis smile.gif smile.gif smile.gif
O jei rimčiau, tai Tulčinos dietos pradėjau laikytis, nes pagalvojau, kad dabar geras laikas prasivalyt organizmą, namuose sedziu, tai ir maista galima pasidaryt, nereikėtų ruoštis visai dienai iš anksto. Na bet jau vakar dieta buvo, bet ne Tulčinos, nes nieko nesinorėjo valgyt, o gal ir ne nuo dietos čia tokia reakcija, gal peršalimas ar korona, nes vyras irgi nekaip jaučiaisi, temperatūros turėjo. Dar rytojaus palauksiu ir tada matysiu, ką toliau daryt

Nesirkit 4u.gif arbatos ir vilnonės kojinės deriny su izoliacija biggrin.gif
O jei rimtai, tempą pasekit , geriau prasitirt užsiregistravus, nei nerimtai pažiūrėjus netyčia dar kam nors paplatint, jei per anksti į žmones išeisit.
Papildyta:
QUOTE(rimaitytetyte @ 2021 01 20, 17:11)
Nu zinok gal tikrai traukiasi? unsure.gif Mano dublionke is Bizono ir man maza, atrodo nepastambejau, paskui norkos kailinukai irgi mazi, drauge sako irgi mazi kailinukai norku. Gal tikrai kailis traukiasi blyn ? hmm.gif

Va šitas su amžium irgi vis dažniau išlenda biggrin.gif
Atsakyti