Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Paltas su vilna 39$

Striuke 39$

Odinio efekto timpos

Languotas paltas su vilna 39$
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 21 sausio 2021 - 13:25
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 01 21, 13:16)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="spygliz" data-cid="72769730" data-time="1611220937">
<div>
<p>Kadangi Jurga pazistu asmeniskai, tai nelabai tokia kaip tu isivaizduoji vartotojo įkelta nuotraukaO Astos valentaites net sesuo bijojo vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>man va Jurkute daili, islaikyta. Tiek Zeleniute tiek Kavaliauskaite yra jaunos moterys, Kavaliauskaite jaunesne uz mane, ko nepasakyti pamates realybeje  unsure.gif abi visiskai susenusios, Zeleniute tai ypac, ir nesuprantu kodel, pinigiai istekliai tikrai nemazi pas jas. </p>

Tiek grimo, dietų ko norėt...
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 01 21, 13:30)
Tiek grimo, dietų ko norėt...

Man tai kažkaip tas ''susenus'' nulines vertės argumentas biggrin.gif Paksaitė va visai nesikeičia, bet kažkaip ''kąašžinau'' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2021 01 21, 13:22)

Ar pirkot prieš kelias dienas su kodu Bathandbodyworks.com ? Negavau užsakyta 🧐
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2021 01 21, 14:03)
Ar  pirkot prieš kelias dienas su kodu Bathandbodyworks.com ? Negavau užsakyta 🧐

Sveiki, dar ne, renkame didesni krepsi
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 01 21, 13:16)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="spygliz" data-cid="72769730" data-time="1611220937">
<div>
<p>Kadangi Jurga pazistu asmeniskai, tai nelabai tokia kaip tu isivaizduoji vartotojo įkelta nuotraukaO Astos valentaites net sesuo bijojo vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>man va Jurkute daili, islaikyta. Tiek Zeleniute tiek Kavaliauskaite yra jaunos moterys, Kavaliauskaite jaunesne uz mane, ko nepasakyti pamates realybeje  unsure.gif abi visiskai susenusios, Zeleniute tai ypac, ir nesuprantu kodel, pinigiai istekliai tikrai nemazi pas jas. </p>

Zeleniutė kiek mačius nuolat rudmėsė, deginasi panašu be jokio spf, tai ir atsakymas kodėl tokia susenusi
Atsakyti

Zeleniutė kiek mačius nuolat rudmėsė, deginasi panašu be jokio spf, tai ir atsakymas kodėl tokia susenusi

ta pati galvoju ir as  :)

Atsakyti

Man tai kažkaip tas ''susenus'' nulines vertės argumentas biggrin.gifPaksaitė va visai nesikeičia, bet kažkaip ''kąašžinau'' biggrin.gif

o man rauksletumas yra labai didelis minusas moters isvaizdoj. 

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 01 21, 14:25)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gafsa" data-cid="72769837" data-time="1611230430">
<div>
<p>Man tai kažkaip tas ''susenus'' nulines vertės argumentas vartotojo įkelta nuotraukaPaksaitė va visai nesikeičia, bet kažkaip ''kąašžinau'' vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>o man rauksletumas yra labai didelis minusas moters isvaizdoj. </p>

O man ner klaikiau feisu be mimikos ir israiskos. Blogiausia, kas mano akim moteriai gali nutikt, tai uzstrigt laike, kai zut but stengiasi islaikyt isvaizda, sukuosena, stiliu tokius kaip 18-20metu. Galiausiai tampa savo pačiu parodija.
______________
O apie deginimasi- kas tokios cia nuolat sluoja ta smirdanciu soliariumo kremu puslapi? Ar tik ne sitos temos tetutes ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2021 01 21, 13:41)
https://www.electrol...dryer/ew9w249w/ pries metus su biski pirkau sia, nu nerealiai dziaugiusi, nes atskiru agregatu neturiu vietos stayt  4u.gif Mano tik 9 kg skalbia ir 6 džiovina 4u.gif

Ačiū, JMD ir Kriisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 21, 15:31)

______________
O apie deginimasi- kas tokios cia nuolat sluoja ta smirdanciu soliariumo kremu puslapi? Ar tik ne sitos temos tetutes ?  biggrin.gif

Aš čia už visas turbūt šluoju, kaip mėlynai baltos odos savininkė, kad mažiau į lavoną panaši būčiau 😁
Atsakyti
Pašte 1, 5 valandos eilei atstovejau i ir 30 po manęs žmonių buvo Siaubas kažkoks 🙈 ir viskas dėl kažkokio laiško kuris neaktualus buvo..jaučiu moralinį nepasitenkinimą, reik ką nors malonaus nupirkt nusiraminimui 🙃
Atsakyti