Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gafsa @ 2021 01 26, 22:14)
Pakentėsiu  devil.gif

Mano drauge buvo lb kudom kojom, tai dedavosi 4 pėdkelnes storas po džinsais 🙈
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 26, 17:36)
Kalbant apie kvepalus- kaip mane veža šiom dienom senas geras Casmir... kažkas juose yra tokio limonadinio, kaip sovietiniuose Buratine, Šaltuke buvo, saldi džiugi  nata biggrin.gif čia jis pusdykiai, jei dar kam neslegiančio saldumo norisi https://www.fragranc...e-parfum#145126


o LT yra kur jų pauostyt (nu kai jau leis biggrin.gif ) ?

QUOTE(Evameda1 @ 2021 01 26, 22:07)
Nieko negali būti žiauriau už pėdkelnes po kelnėmis  doh.gif  biggrin.gif

biggrin.gif man tai žiemą l.faina, nes be pėdkelniu kaip nuogom kojom jaučiuos, nors ir su kelnėm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 26, 16:42)
nieko negausiu  huh.gif

Aš irgi unsure.gif.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2021 01 26, 12:48)
Geriau demisezoniniai arba su labai menku pašiltinimu. Tokiuose kaip nuorodoje, pėdos kaip baloj - labai man prakaituoja, netinka verysad.gif

Jcrew labai kokybiški, dabar dar siūlo temos šeimininkė, tik nežinau, ar dydis jums tinka
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 26, 18:16)
Kaip mane Levis biesina, negaliu, visos kelnės striukos  devil.gif 

protest.gif  protest.gif  protest.gif
tall lives matter!!!

thumbup.gif friends.gif
Atsakyti
TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE


www.macys.com
www.abercrombie.com
www.uniqlo.com
www.jcrewfactory.com - 70%
www.beachbunny.com
www.finishline.com
www.ralphlauren.com - 30%
www.anntaylor.com - 57%
www.calvinklein.com
www.bananarepublicfactory.com
www.joesnewbalanceoutlet.com
www.themountain.com - 35%
www.shop.samsonite.com
www.uspoloassn.com - 15%
www.hm.com
www.overstock.com
www.ashford.com
www.target.com
www.sierra.com
www.belk.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS

www.childrensplace.com - $10 nuo $40
www.shopdisney.com


PREKES MUSU GROZIUI


www.gndl.com
www.bathandbodyworks.com - 20%
www.fragranceshop.com - 30%
www.fragrancenet.com - 35%
www.fragrancex.com
www.puritan.com - 20%
www.swansonvitamins.com - 20%
www.pharmaca.com

Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2021 01 26, 14:52)
O dydžio ir kokybės nepakomentavo? smile.gif


na va, pasimatavau (savo, ne kazkieno kito biggrin.gif ), 28 dydis su 96cm gerai, bet siauriau nei man patiktu nesioti (nemegstu aptemptu rubu...), bet turbut prasitampytu nesiojant. Bet as jau geriau is karto perku laisviau ax.gif Liemuo aukstas, iki bambos biggrin.gif Ilgis man su 178cm ugiu trumpokas, bet nesiot galima. Siaip minkstos tokios, manau uz tokia kaina labai geras pirkinys ax.gif

Kazkada seniai, pamenu, daug kas pirko is saksfifthavenue tokias odines tamsiai melynas kelnes, nepamenu tik firmos... tai sakyciau, jos labai panasios i jas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 27 sausio 2021 - 04:13
QUOTE(rudaplauke @ 2021 01 27, 04:09)
Kazkada seniai, pamenu, daug kas pirko is saksfifthavenue tokias odines tamsiai melynas kelnes, nepamenu tik firmos... tai sakyciau, jos labai panasios i jas  ax.gif

PO ŠITO KOMENTARO PIRKIT KAS DAR NEPIRKOT, NES TOS KELNES IŠ SAKS YRA NEREALIOS. TAUPIAU, GAILEDAMA, KAD TOKIŲ GERŲ GYVENIME NEBETEKS NUSIPIRKT... RUDAPLAUKE SU ŠIUO PARASYMU YOU MADE MY DAY ❤️🥰😍🎉 IS SAKS ODINES KELNES YRA ANTRAS GERIAUSIAS PIRKINYS IS USA PO MISTIKOS
Genetic firmos tos odinės. Senutės mano, bet jau mylimos ir saugomos ❤️
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 27 sausio 2021 - 07:23
Kam reik odinių linko, va
https://www.nordstro...5346?color=BLCK
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 01 27, 07:13)
PO ŠITO KOMENTARO PIRKIT KAS DAR NEPIRKOT, NES TOS KELNES IŠ SAKS YRA NEREALIOS. TAUPIAU, GAILEDAMA, KAD TOKIŲ GERŲ GYVENIME NEBETEKS NUSIPIRKT... RUDAPLAUKE SU ŠIUO PARASYMU YOU MADE MY DAY ❤🥰😍🎉 IS SAKS ODINES KELNES YRA ANTRAS GERIAUSIAS PIRKINYS IS USA PO MISTIKOS
Genetic firmos tos odinės. Senutės mano, bet jau mylimos ir saugomos ❤

😁 28 ar 29 pirkote? Kažin papildo dydžių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doruta: 27 sausio 2021 - 07:31
QUOTE(doruta @ 2021 01 27, 07:29)
😁 28 ar 29 pirkote? Kažin papildo dydžių?

Aš ėmiau 29, jei Rudaplaukei tiko 28 tai man bus liuks 29. Manyčiau kad papildo kartais tai verta pasekt, įtariu kad ir 28 tiktų, bet taip pat nemėgstu pertemptu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 27 sausio 2021 - 07:41
QUOTE(rudaplauke @ 2021 01 27, 05:09)
na va, pasimatavau (savo, ne kazkieno kito  biggrin.gif ), 28 dydis su 96cm gerai, bet siauriau nei man patiktu nesioti (nemegstu aptemptu rubu...), bet turbut prasitampytu nesiojant. Bet as jau geriau is karto perku laisviau  ax.gif Liemuo aukstas, iki bambos  biggrin.gif  Ilgis man su 178cm ugiu trumpokas, bet nesiot galima. Siaip minkstos tokios, manau uz tokia kaina labai geras pirkinys  ax.gif

Kazkada seniai, pamenu, daug kas pirko is saksfifthavenue tokias odines tamsiai melynas kelnes, nepamenu tik firmos... tai sakyciau, jos labai panasios i jas  ax.gif


4u.gif wub.gif
QUOTE(spygliz @ 2021 01 27, 08:13)
PO ŠITO KOMENTARO PIRKIT KAS DAR NEPIRKOT, NES TOS KELNES IŠ SAKS YRA NEREALIOS. TAUPIAU, GAILEDAMA, KAD TOKIŲ GERŲ GYVENIME NEBETEKS NUSIPIRKT... RUDAPLAUKE SU ŠIUO PARASYMU YOU MADE MY DAY ❤️🥰😍🎉 IS SAKS ODINES KELNES YRA ANTRAS GERIAUSIAS PIRKINYS IS USA PO MISTIKOS
Genetic firmos tos odinės. Senutės mano, bet jau mylimos ir saugomos ❤️


Perkam, perkam bigsmile.gif dėkui už pasidalinimą nuoroda mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti