Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2021 03 05, 21:40)
Pazistama serga covidu trecia karta. Ziauriai nesekmingas zmogus..

O galima sužinoti ar visus kartus taip pat vienodai? Su požymiais ir pan.?

Aš puse plaukų jau neturiu po ligos ir dar pražilau .. Tema apie vitaminus nebuvo aktuali, dabar jau geriu, kad visai neiškristų visi.

O labiau į temą.. Kiek rūbų su etiketėmis guli drabužinėje ir spintoje.. žiemos sezono gal 10% rūbų panešiojau.

Žiauriai patenkinta Jcrew Nordic batais. O dar ir raudoni raišteliai yra wub.gif Su blizgiu siūlu. Kodėl jų pernai nepirkau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 05 kovo 2021 - 22:39
QUOTE(JMD @ 2021 03 05, 22:34)
Man tie korsai labai su pretenzija. Aš tokių bijau  biggrin.gif

Bikemb dydžiai atitinka.

nu jei tų miau kailiukų nebūtų, tai pretenzijų mažiau biggrin.gif įstrigo tas siluetas nors tu ką.
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2021 03 05, 22:30)
Yra toks terminas- mažesnės blogybės principas, tai vat juo visuomenės ir bando vadovautis šitoj situacijoj.  Tik visą reikalą  labiausiai stabdo tokie, kurie vadovaujasi - noriu/nenoriu.

Iš kur pas jus tiek kantrybės... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunny_Sun @ 2021 03 05, 22:36)
Bet kaip nemalonu skaityti vien tik AŠ, ATOSTOGOS.. ir dar vaikų mokymąsi namuose sulyginti su atostogomis Egipte  unsure.gif</p>

Tai jūs dar baisiai mandagus žmogus biggrin.gif biggrin.gif man tai norisi laringoskopu kakton kalt už tokias kalbas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Argija @ 2021 03 05, 22:41)
nu jei tų miau kailiukų nebūtų, tai pretenzijų mažiau  biggrin.gif įstrigo tas siluetas nors tu ką.
Papildyta:

Iš kur pas jus tiek kantrybės...  4u.gif  4u.gif

Darbe išsiplūstam... o tada apsiperkam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 05 kovo 2021 - 22:45
QUOTE(triule @ 2021 03 05, 21:39)
O antikūnių testą prieš skiepą visiems daro? Kiek girdėjau turėtų. Jei žmogus be simptomų persirgo ir testas parodo, kad turi reikiamą kiekį antikūnių- tų neskiepyja. Čia man taip seselė sakė, jos situacija tokia buvo ir neskiepijo jos.

Ne visiems.Ir nežinau kodėl.O negali nuo skiepo priklausyt?Tiems, kur pažįstų keletą žmonių (tame tarpe ir mano tėvai) ,sutapimas ar ne,bet buvo skiepyti AstraZeneca-nebuvo daryti antikūnių testai.

Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2021 03 05, 22:47)
Ne visiems.Ir nežinau kodėl.O negali nuo skiepo priklausyt?Tiems, kur pažįstų keletą žmonių (tame tarpe ir mano tėvai) ,sutapimas ar ne,bet buvo skiepyti AstraZeneca-nebuvo daryti antikūnių testai.

nea, daryt antikūnius tik rekomendacija, nuo įstaigos pajėgumų priklauso, nes visks kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 03 05, 22:44)
<...>

Darbe išsiplūstam... o tada apsiperkam biggrin.gif

man pastaruoju metu sunku kažką rasti. Būna net, kad svarstau kelias dienas, lyginu, ir rezultate nieko nenusiperku. O pirkinių terapija gerai būtų biggrin.gif

Atsakyti

Bet kaip nemalonu skaityti vien tik AŠ, ATOSTOGOS.. ir dar vaikų mokymąsi namuose sulyginti su atostogomis Egipte  :unsure:
Kol AS nieko neuzkreciau, tol AS ramia sazine. Ir pati tiesa nesirgau, gal todel kad karantino laikausi mhm pagavokime. 🤔
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 05 kovo 2021 - 22:54
QUOTE(Argija @ 2021 03 05, 22:51)
man pastaruoju metu sunku kažką rasti. Būna net, kad svarstau kelias dienas, lyginu, ir rezultate nieko nenusiperku. O pirkinių terapija gerai būtų  biggrin.gif

baldwin baldwin baldwin
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 03 05, 22:49)
nea, daryt antikūnius tik rekomendacija,nuo įstaigos pajėgumų priklauso, nes visks kainuoja.

Ai paprasčiausiai todėl unsure.gif
Bet toj pačioj įstaigoj irgi buvo visaip daroma - pvz uošviui darė,o vyro sesės uošvienei (Astra) nedarė.Gal pritrūko unsure.gif biggrin.gif Jų skiepai,beje ,skirtingi buvo.Uošvio kitoks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 05 kovo 2021 - 22:55
QUOTE(Gafsa @ 2021 03 05, 22:49)
nea, daryt antikūnius tik rekomendacija, nuo įstaigos pajėgumų priklauso, nes visks kainuoja.

Aš šiaip stebiuosi mūsų verslinykų uždirbinėjimu. Net tokiu metu. Pvz testo kaina privačiai. Jis vos kelis € kainuoja, bet kokia seselė jį atlikt gali. O kainuoja kone šimrą €.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 03 05, 22:40)
Kur jau kur bet Egipto ligoninej nenoreciau gulet 🤣

tai jau taip
QUOTE(_evita_ @ 2021 03 05, 22:49)
Man tai keista toks arsus jusu puolimas , jei jau nesutinka Jusu nuomone su kito. ir jei jau kazkas pasako, kad covidas nera toks jau pavojingas, kaip piesia tv ir visi kanalai .  unsure.gif  unsure.gif
jei zmogus issake savo nuomone, per kelis puslapius kisate savo  unsure.gif
pamenu jau RIJADA buvot uzsipuolusi, nuo to sykio ja retai bematau..

kiek zmoniu tiek nuomoniu, ir sitoks arsus tiesos sakymas ir neduok dieve , zmogus nesutinka skiepintis .amen...
nuo tokio grudimo per gerkle ta vakcina ir visa info, zmones net suabejoja viskuom ir atsisako net skiepintis... ax.gif  ax.gif  :

PEACE  mirksiukas.gif

Yra nuomonė (s) ir yra faktai. Ir jūs tuos faktus paprasčiausiai ignoruojat.
ps. mano testas neigiamas yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2021 03 05, 22:53)
Ai paprasčiausiai todėl  unsure.gif
Bet toj pačioj įstaigoj irgi buvo visaip daroma  - pvz uošviui darė,o vyro sesės uošvienei nedarė.Gal pritrūko  unsure.gif  biggrin.gif Jų skiepai,beje ,skirtingi buvo.Uošvio kitoks.

Dabar gauna visokių, bet kaip supuola loterija pagal galiojimo laiką, priklausymą tam tikrai amžiaus grupei, vietą eilėj ir panašiai. Dar visokie techniniai dalykai- yra reagentų ar vėluoja... Elementarių darbo priemonių tiekimas pakrikęs, nėr ką kalbėt.
Atsakyti