Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 03 05, 22:14)
Man darbas is namu gal irgi nelabai tinka bet niekas manes neklausia ☺</p>

Žmogau tu žalio medžio, tamstai gi metų ne 10 blink.gif aš pvz gavus covidinį pacientą, nenoriu kombezo rengtis, karšta man, tai ką, davai gal negydom?
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2021 03 05, 23:16)
SKIEPYTIS, o ne skiepintis  4u.gif

Visai neseniai per TV buvo interviu su lietuvių kalbos profesore. Sakė, tai yra tarmiška, todėl irgi galima taip vartoti - mokytis - mokintis ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 05 kovo 2021 - 22:18
QUOTE(JMD @ 2021 03 05, 22:16)
Man bikkembergai yra jėga. Kedus tik ką nusipirkau. Pagaliau radau juodu padu  biggrin.gif neužmušami ir labai kokybiškas itališkas brandas.

paro
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 03 05, 22:18)

Kai gausiu. Turi parvežt šį svtgl. Aš turiu kitų bikemb batų. Nuostabūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 05 kovo 2021 - 22:21

Žmogau tu žalio medžio, tamstai gi metų ne 10 blink.gifaš pvz gavus covidinį pacientą, nenoriu kombezo rengtis, karšta man, tai ką, davai gal negydom?
Todel kad perlenkiat lazda. Ir dar kaip stipriai. Rizika dabar yra visur ir mokykloj ir darzely ir parduotuvej ir egipte. Rizikos nera nebent skafandre bet ir tai klausimas kaip tie visi jusu kolegos uzsikrete. Virusas niekur nedings ir reikia priimti fakta kad dalis zmoniu nori gyventi toliau. Kaip ir vaikai eiti i mokyklas ir pan.  
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 05 kovo 2021 - 22:25
QUOTE(JMD @ 2021 03 05, 22:16)
Man bikkembergai yra jėga. Kedus tik ką nusipirkau. Pagaliau radau juodu padu

Prašyčiau visų, randančių normalius kedus juodu padu, įmesti temon, bo tai yra baisus deficitas nūdienoj biggrin.gif. Rimtai.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 03 05, 22:10)
Kažkas ieškojo batų panašių į LV. Bikkembergai turi panašumo. Manau apie šitos firmos kokybę nereik kalbėt

https://www.bikkembergs.com/pe-en/women'...BKW0120001.html


Aš aš aš biggrin.gif panašiausi savo stilistika į tai ko ieškau, na ne visai tokie, bet aš jau viltį praradau, viską atrodo praneršiau ieškodama. Ir tiesa sakant visai šito brando nežinau. Kaip jų dydžiai? įprastai 7.5, eu 38 dėviu
Man šių siluetas patiko , tik norėčiau juodų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Argija: 05 kovo 2021 - 22:30
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 03 05, 22:24)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gafsa" data-cid="72795704" data-time="<a href="> Žmogau tu žalio medžio, tamstai gi metų ne 10 vartotojo įkelta nuotraukaaš pvz gavus covidinį pacientą, nenoriu kombezo rengtis, karšta man, tai ką, davai gal negydom?</blockquote> Todel kad perlenkiat lazda. Ir dar kaip stipriai. Rizika dabar yra visur ir mokykloj ir darzely ir parduotuvej ir egipte. Rizikos nera nebent skafandre bet ir tai klausimas kaip tie visi jusu kolegos uzsikrete. Virusas niekur nedings ir reikia priimti fakta kad dalis zmoniu nori gyventi toliau. Kaip ir vaikai eiti i mokyklas ir pan.  

Yra toks terminas- mažesnės blogybės principas, tai vat juo visuomenės ir bando vadovautis šitoj situacijoj. Tik visą reikalą labiausiai stabdo tokie, kurie vadovaujasi - noriu/nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2021 03 05, 21:59)
bent jau medikams, tai darė, paklausiu brolienės, psichologė ji, vakar antru skiepu paskiepijo, ar jai darė.
Nedarė nei stomatologijos sklinikos adminsitratorei, nei psichologei

Vat nesuprantu sistemos tada šioj vietoj. Aš ryt pasidarysiu dėl įdomumo. Gal sakau prasirgus, tai ir kinkos mažiau drebės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2021 03 05, 22:29)
Aš aš aš  biggrin.gif panašiausi savo stilistika į tai ko ieškau, na ne visai tokie, bet aš jau viltį praradau, viską atrodo praneršiau ieškodama. Ir tiesa sakant visai šito brando nežinau. Kaip jų dydžiai? įprastai 7.5, eu 38 dėviu
Man šių siluetas patiko , tik norėčiau juodų

Man tie korsai labai su pretenzija. Aš tokių bijau biggrin.gif

Bikemb dydžiai atitinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 05 kovo 2021 - 22:34

As geriau atsiusiu jum saules silumos ir vejo  :D  ir kaip nors. 

Atsakyti

Todel kad perlenkiat lazda. Ir dar kaip stipriai. Rizika dabar yra visur ir mokykloj ir darzely ir parduotuvej ir egipte. Rizikos nera nebent skafandre bet ir tai klausimas kaip tie visi jusu kolegos uzsikrete. Virusas niekur nedings ir reikia priimti fakta kad dalis zmoniu nori gyventi toliau. Kaip ir vaikai eiti i mokyklas ir pan.  

Bet kaip nemalonu skaityti vien tik AŠ, ATOSTOGOS.. ir dar vaikų mokymąsi namuose sulyginti su atostogomis Egipte  :unsure:

Atsakyti