Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

O man problema telefoną keist, nežinau kokį imt unsure.gifturiu tokį patį, džiugina, bet jau seeeenuuuutissss.

Neperšu nuomonės, bet aš ilgai kaupiausi keitimui ir nusipirkau Iphone. Super tinka pirkimui, net į usa kai kuriose parduotuvėse nereikia šalies keisti. Jis juk amerikonas, savus atpažįsta  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2021 05 17, 19:58)
net į usa kai kuriose parduotuvėse nereikia šalies keisti.

Va šitas argumentas rimtai aukso vertės victory.gif
o pirkt usa ar kokioj Telijoj? biggrin.gif kaip ten su garantijom ir pakrovėjais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 17 gegužės 2021 - 20:21
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 17, 21:20)
Va šitas argumentas rimtai aukso vertės  victory.gif
o pirkt usa ar kokioj Telijoj?  biggrin.gif kaip ten su garantijom ir pakrovėjais?

Be easy, jie visi made in china
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 05 17, 20:22)
Be easy, jie visi made in china

Šiaip aš labiau apie ''apsimoka-neapsimoka'' .
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 05 17, 11:20)
https://www.nordstro.....=NUDE LEATHER

puse dydzio gal mazesni, bet labai labai faini


Sveiki, gal galite parasyt koki d. pirkote ir kiek cm vidpadis ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fule @ 2021 05 17, 20:51)
aš ,pavyzdžiui , dar nesu gavusi  04-22 užsakymo skaičiukų mirksiukas.gif

Aš 03-13 dar turiu vilties gauti unsure.gif gal labiau reikia sakyt turėjau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2021 05 17, 20:39)
Aš 03-13 dar turiu vilties gauti unsure.gif  gal labiau reikia sakyt turėjau rolleyes.gif

Reik klaust unsure.gif aš tai vieno daikto užklausiau ir išsiaiškinom, kad parduotuvė kažką sumalė, užsakėm iš naujo unsure.gif
Atsakyti

Huawei nepirkciau nes manau ju liudnas likimas. Kadangi jiem jau uzdrausta telekomunikaciju iranga prekiauti Europoje, laiko klausimas kada uzdraus ir rysio priemones. 

O va samsungai visada galvojau kad geri bet pvz siandien visai nusprogo mamos samsungas. Pora metu tenaudojo, kaip tik po garantinio. Uzlagino ir daryk ka nori, perkroviau 100 kartu, nebeatsigauna. Turejau senuka iphone 4 metus, pardaviau dar veikianti. Ir dabar gailiuosi, geriau mama butu naudojus bet sake turiu beveik nauja. 
Imciau pati tik iphone. Turiu, patenkinta iki ausu. Mano 12 tas ir filmuoja fotografuoja man jis tobulai.

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 17, 21:20)
Va šitas argumentas rimtai aukso vertės  victory.gif
o pirkt usa ar kokioj Telijoj?  biggrin.gif kaip ten su garantijom ir pakrovėjais?

Pakrovėjas amerikoniškas, tarptautinė garantija -metai. Lietuvoje 2m. Sakiau, vien dėl pakrovėjo, nebesisiusiu. Bet tik Iphone.

Tai kaip su coach outlet? Yra kokia papildoma nuolaida?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doruta: 17 gegužės 2021 - 20:59
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 17, 21:20)
Va šitas argumentas rimtai aukso vertės  victory.gif
o pirkt usa ar kokioj Telijoj?  biggrin.gif kaip ten su garantijom ir pakrovėjais?


Tai su garantijom kaip ir visur, turi veikti LT, bet kad net nežinau kam ta garantija. Aš jau daug metų su obuoliais draugauju, savo išaugtus vaikams atiduodu. Garantinio nei kart neprireikė.
O va 12 jau be pakrovėjo išvis eina biggrin.gif ta prasme laidas yra, o kištuką turi pirkti atskirai. Senesnių modelių kištukai netinka, nes kita jungtis biggrin.gif Bet 12 jau turi greitą krovimą, tai negaila tų 29 atrodo Eur, nes pakrauna kosminiu greičiu. Su senesnių modelių krovikliais vargo vakarienė.
Ir šiaip 12 akumas sąlyginai ilgai laiko, pusantros paros drąsiai gan aktyviai naudojant.
Kainos gal usa draugiškesnės, reiktų palygint. Nes pas mus skūpi ant akcijų.
Atsakyti
Aš išvis abejinga technikai. Man geras telefonas- tas kuris nekelia problemų. Ilgai nekelia problemų. Daug metų turėjau sony xperia, kol jų kokybė buvo gera. Kai reputacija krito, pabandžiau Huawei, patiko. Nebūtų šitų gandų, kad jų neliks- imčiau toliau naujausią ir nesukčiau smegenų. Samsung kažkaip nemyliu iš esmės, gamintojas nepatinka. Apple nepatinka, bet kiek mažiau, tai taip ir mąstau, mažesnės blogybės principu. Mieliau nusipirkčiau už tuos pinigus naują rankinę.

Dabar pagalvojau, mano pirmas telefas buvo Philips savvy. Aš sena kaip dinozauras unsure.gif
O kiek Nokia, Ericsson'ų turėta... ommmmmmmmmmm...

o mylimiausias visų laikų buvo tas https://c8.alamy.com...1999-EWR5PP.jpg wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 17 gegužės 2021 - 21:04
QUOTE(doruta @ 2021 05 17, 21:57)
Pakrovėjas amerikoniškas, tarptautinė garantija -metai. Lietuvoje 2m. Sakiau, vien dėl pakrovėjo, nebesisiusiu. Bet tik Iphone.



Bet 12 komplektacijoje jau nebėra kištuko unsure.gif Tai jokios skirtumo.
Atsakyti