Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(AstaRaud @ 2021 05 17, 22:21)
čia radau išmatavimus, bet dabar pasimečiau reiškia jei pėda 23,8 - reikia 38 Eu dydžio  ax.gif

https://www.camper.c...pix-K200687-017

Aciu, AstaRaud, 4u.gif
tai tada man su 26.5 cm reik 42 (US 12) d.? hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamika.: 17 gegužės 2021 - 21:32

Aš detalių neįžiūriu telefonu biggrin.gif

Pasididint prekę galima arba telefoną arčiau akių pritraukti. Aš kartais vienaip, kartais kitaip darau  :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti

čia radau išmatavimus, bet dabar pasimečiau reiškia jei pėda 23,8 - reikia 38 Eu dydžio ax.gif

https://www.camper.c...pix-K200687-017

Gerai, kad tų camper nedėjo į krepšį. Ką aš būčiau nupirkus :hmm:  Tai 38 kokį reikėtų pirkti?

Atsakyti
O tai čia kažkokia išimtis su tuo modeliu? Kiek teko camper matuotis, visad 41 tiko. Koja apie 27cm.
Atsakyti
TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE


www.macys.com
www.ralphlauren.com
www.abercombie.com
www.usspoloass.com
www.watchstation.com
www.beachbunny.com
www.finishline.com
www.guess.com - 10%
www.guessfactory.com
www.anntaylor.com - 40%
www.marena.com - 20%
www.ashford.com - 11%
www.belk.com - 15$ nuo 75$
www.shop.samsonite.com
www.hautelook.com
www.jimmyjazz.com
www.target.com
www.overstock.com
www.amazon.com
www.uniqlo.com
www.kohls.com
www.puma.com
www.asos.com-25%
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS

www.potterybarnkids.com-30%
www.shopdisney.com


PREKES MUSU GROZIUI


www.gnld.com
www.tanforless.com
www.bath&bodyworks.com
www.fragranceshop.com - 30%
www.maccosmetics.com
www.yslbeauty.com
www.marcjacobsbeauty.com
www.lookfantastic.com - 20%
www.swansonvitamins.com - 20%
www.peterthomasroth.com - 50%
www.puritan.com - 15%
www.franceluxe.com
www.yesstyle.com - 12%

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 17 gegužės 2021 - 21:55
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 17, 22:37)
O tai čia kažkokia išimtis su tuo modeliu? Kiek teko camper matuotis, visad 41 tiko. Koja apie 27cm.

neįsivaizduoju, reiktų realiai pasimatuot
Atsakyti

Vilnius tikėtina rytoj gaus naujas prekes, paskubėkit su mokėjimais, vakarop planuoju, kad galima bus atsiimti  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2021 05 17, 22:21)
čia radau išmatavimus, bet dabar pasimečiau reiškia jei pėda 23,8 - reikia 38 Eu dydžio  ax.gif

https://www.camper.c...pix-K200687-017

Aš tokius yuriu tik pilkus. Mano 41, pirkau usa 11. Man bišk liečiasi pirštas.
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2021 05 17, 19:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gafsa" data-cid="72830004" data-time="1621232760"><div><p>O man problema telefoną keist, nežinau kokį imt vartotojo įkelta nuotraukaturiu tokį patį, džiugina, bet jau seeeenuuuutissss.</p></div></blockquote><p>Neperšu nuomonės, bet aš ilgai kaupiausi keitimui ir nusipirkau Iphone. Super tinka pirkimui, net į usa kai kuriose parduotuvėse nereikia šalies keisti. Jis juk amerikonas, savus atpažįsta  ax.gif </p>

Bet nzn kaip su naujausiais modeliais, bet kaip jie gerai duzta 🤣

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 05 17, 20:55)
<p>Huawei nepirkciau nes manau ju liudnas likimas. Kadangi jiem jau uzdrausta telekomunikaciju iranga prekiauti Europoje, laiko klausimas kada uzdraus ir rysio priemones. </p><p>O va samsungai visada galvojau kad geri bet pvz siandien visai nusprogo mamos samsungas. Pora metu tenaudojo, kaip tik po garantinio. Uzlagino ir daryk ka nori, perkroviau 100 kartu, nebeatsigauna. Turejau senuka iphone 4 metus, pardaviau dar veikianti. Ir dabar gailiuosi, geriau mama butu naudojus bet sake turiu beveik nauja. 
Imciau pati tik iphone. Turiu, patenkinta iki ausu. Mano 12 tas ir filmuoja fotografuoja man jis tobulai.</p><p></p>

Nu iki 4 serijos neisims, bet turejus turbut visus telefus isskyrus iphone tai geresnio matyt nera. Maniskiui 2 metai, baterija laiko 1.5 paros, samsungas lygiai su garantinio diena nusibaigdavo. O iphone nevilioja vien del mokamu programeliu. O dar ta sju suderinanumas tik su apple mane nuzudytu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 18 gegužės 2021 - 06:06
QUOTE(spygliz @ 2021 05 18, 07:04)
Bet nzn kaip su naujausiais modeliais, bet kaip jie gerai duzta 🤣
Nu iki 4 serijos neisims, bet turejus turbut visus telefus isskyrus iphone tai geresnio matyt nera. Maniskiui 2 metai, baterija laiko 1.5 paros, samsungas lygiai su garantinio diena nusibaigdavo. O iphone nevilioja vien del mokamu programeliu. O dar ta sju suderinanumas tik su apple mane nuzudytu

Naujas samsas laikydavo 3 dienas, nevaryk biggrin.gif vyrasturi 12 iphone, jam puse dienos jis laiko, vaiksto kisenese su boosteriais biggrin.gif

Dėl suderinamumo tikra tiesa. Vaikas buvo su močiute egipte, nusprogo močiutės tel kaiptyčia. Fotkino su vaiko iphone. Aš paprastai laidą į kompą ir wuolia. O čia tiek reikėjo žaist kad eina velniop, kol tas fotkes ištraukėm. O video niekur kitur tik per obuolio planšę pamatyt gali, nes to formapto microsoftas nepriima. Velniop. Aš mėgstu filmukus kurt, tai man netink yokie bajeriai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 18 gegužės 2021 - 06:20
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 17, 22:07)
Čia tipo skaitos ilgai?  unsure.gif



Taip biggrin.gif

QUOTE(spygliz @ 2021 05 18, 07:04)
Bet nzn kaip su naujausiais modeliais, bet kaip jie gerai duzta 🤣
Nu iki 4 serijos neisims, bet turejus turbut visus telefus isskyrus iphone tai geresnio matyt nera. Maniskiui 2 metai, baterija laiko 1.5 paros, samsungas lygiai su garantinio diena nusibaigdavo. O iphone nevilioja vien del mokamu programeliu. O dar ta sju suderinanumas tik su apple mane nuzudytu


Apie kokias mokamas programėles kalbi? Neturiu nei vienos mokamos, o turiu jų daug.
Ir tikrai jis nėra suderinamas tik su apple biggrin.gif laikrodis garmin, puikiai veiklia. Kompas Lenovo irgi viskas suderinama ax.gif


QUOTE(JMD @ 2021 05 18, 07:17)
Naujas samsas laikydavo 3 dienas, nevaryk  biggrin.gif vyrasturi 12 iphone, jam puse dienos jis laiko, vaiksto kisenese su boosteriais  biggrin.gif


Keista, nes šiaip 12 labai gerai laiko. Pusė dienos jau čia kažkas negerai.

Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2021 05 18, 07:17)
Dėl suderinamumo tikra tiesa. Vaikas buvo su močiute egipte, nusprogo močiutės tel kaiptyčia. Fotkino su vaiko iphone. Aš paprastai laidą į kompą ir wuolia. O čia tiek reikėjo žaist kad eina velniop, kol tas fotkes ištraukėm. O video niekur kitur tik per obuolio planšę pamatyt gali, nes to formapto microsoftas nepriima. Velniop. Aš mėgstu filmukus kurt, tai man netink yokie bajeriai


Tai per icloudą parsisiunti. Video puikiai per microsoft eina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 05 18, 07:24)
Apie kokias mokamas programėles kalbi? Neturiu nei vienos mokamos, o turiu jų daug.

Tą patį norėjau rašyti. ax.gif Ir išvis iPhone jau visas programėles turi, nebent tik specifinio kažką parsisiųsti reikia. Nereikia ieškoti atskiros programėlės app store, kad prožektorių, pvz., įsijungtum. Žiauriai daug gerų dalykų ir funkcijų Apple produkcija turi, tik reikia žinoti, kad jos egzistuoja. biggrin.gif Aš nuo mygtukinio iškart prie iPhone perėjau, bet vyras išbandė ir androidus. Jis šiaip prie technikos ir elektronikos, tai sakė, kad nieko geriau už iPhone nėra. Jį erzina androido amžini update'ai ir savarankiška telefono veikla, kai jis nenaudojamas. Arba turi pavargti, kad sustabdytum visus procesus, vykstančius telefone...
Atsakyti