Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Heida, grazi telefono spalva. Vidiniu ypatumu as nesuprantu, mes su samsungais draugaujam. 

Tomukas is Giegos darbo veluoja su mano laptopu. Nu, tikiuosi atves. Nes, uz siandieni pristatyma sumokejau labai brangiai  :unsure:  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 11 30, 15:06)
<p>Heida, grazi telefono spalva. Vidiniu ypatumu as nesuprantu, mes su samsungais draugaujam. </p><p></p><p>Tomukas is Giegos darbo veluoja su mano laptopu. Nu, tikiuosi atves. Nes, uz siandieni pristatyma sumokejau labai brangiai  unsure.gif  unsure.gif </p>

Ar atveze?? Nes ne Tomas veza,o jo brolis,gal pasiklydo..

Tiek padaryt visai imanoma.aisku jau velai baigtum.. jei darai 1 postcoda,tai buna ten namai is eiles.. greit susisuki..

Kazkokia avarija,sunkiai i depa riedu..
Atsakyti

Jo, atveze, viskas gerai, nieko tokio, kad pavelavo. 

Matosi zmogus pavarges. Nu, pats darbymetis jums. 

Atveze mano nauja laptopiuka, vyrai pajunge. Reikes koki filma isbandyti. 

Atsakyti
Ilgai jis siandien savo siuntiniu ieskojo.. Tomas zino kur buna,o savaitgaliais brolis ji pakeicia,tai turi daugiau pavaikstinet.. O kai biziakas,tai buvo sukrauta i konteineri ir nustumtas i sona.. Praktiskai visi isvazinejo,tik tada atrado.. Tai kol pasikrive.. uz tai ir pavargss ir veluoja..
Atsakyti

Su pirma ziemos diena! 

Atsakyti
Sveiki gyvi 🤗 klausiau kitur, paklausiu ir cia. Gal kas zino patikimus vezejus is UK i LT ir atgal? Ketiname keliauti patys. Internete pilna skelbimu, bet paskaicius atsiliepimus, siek tiek baisoka keliauti tokiu budu.Todel ir reikia jusu patarimu.
Atsakyti

Laba, 

nelabai supratau, jums reikia vežėjų kur keleivius veža ar tašes?

Atsakyti
Labas
Kur keleivius veza mirksiukas.gif
Kiek prisimenu anksciau patys tai darydavot(lygtais siuntinius veziodavot). Gal kokiu pazistamu turit? Mums reikia pries Kaledas. Gyvename North East 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pigalica: 02 gruodžio 2019 - 12:32

Ne, nežinau kas žmones veža. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 12 02, 13:02)
<p>Ne, nežinau kas žmones veža. </p>

Aciu 4u.gif
O siaip kas gero Londone?
Pas mus kaime tai labai ramu😄
Ziuriu forumas merdeja. Pamenu temas uztrukdavo skaityti po keleta valandu, o dabar tylu-ramu. Mano megstamas kulinarinis skyrelis is viso mires
Atsakyti

Tas pats kas ir visur. O forumas labai aprimes, tas tiesa. Pabuk pas mumis, mes dar cia kazkiek plepam. 

O ka tu veikdavai kulinariniame skyrelyje? Megsti gaminti?

Atsakyti
Aišku 'same shit, diefferent day/place' 🤣🤣🤣
Kulinarinis skyrelis... praktiškai iš ten išmokau gaminti 🤣 dabar, kai dirbu ilgas valandas,plius mokausi, nelabai turiu laiko. Darbo dienom greitai pagaminamas maistas eina, savaitgaliais pasilepinam sudetingais patiekalais. Maisto išsinešimui beveik neperkam(kartą į 2-3 mėn), iš pusfabrikačių perkam tik dešreles ir bulvių košę.
Kaip pas jus su maistu? Ar lengvai pritapot prie vietinio?
Atsakyti