Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

QUOTE(Pigalica @ 2019 12 01, 18:15)
Sveiki gyvi 🤗 klausiau kitur, paklausiu ir cia. Gal kas zino patikimus vezejus is UK i LT ir atgal? Ketiname keliauti patys. Internete pilna skelbimu, bet paskaicius atsiliepimus, siek tiek baisoka keliauti tokiu budu.Todel ir reikia jusu patarimu.

Pabandyk Transpaule mirksiukas.gif Vaxiuoja su dideliais autobusais mirksiukas.gif Kazkada labai su jais bendradarbiavau,peoblemu neturejau mirksiukas.gif Ir vaziavus karta su jais esu,tiesa pries 10 m biggrin.gif

Tema musu dar visai neblogai gyvuoja biggrin.gif Nors ir kelios mes belikusios mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos

Nors ir kelios belikusios temoj, bet labai malonios pasnekoves mirksiukas.gif

Pigalica, sveika prisijungus 4u.gif
O kodel renkates toki keliavimo buda - vezejus? Galima juk ir autobusu ar lektuvu... sitie tai tikrai patikimesni mirksiukas.gif
Atsakyti
As prisimenu Londono mamytes pripliurpdavo po 50 puslapiu per vakara 😄😅
O del keliones, autobusu neradom, Eurolines nebevezioja nuo 2017 metu, liko tik privatus. Lektuvu mums visos keliones islaidos kainuos beveik 1.5 tukst svaru, kai vasara mums tekainavo ~£400. Dirbant uz minimuma tai yra labai brangu.
Reiks paziureti Transpaule, aciu 4u.gif
Atsakyti
Pigslica,o ravo toks nikas ir buvo ar pasikeitei? Ar tu sitoj temoj nedalyvavai?
Is vienos puses,jai o 50 puslapiu privarydavo,tai nei sedet,nei tiek perskaityt,nei sekt neiseidavo biggrin.gif Dabar visai gerai,kai musu kelios belikusios mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Labai sukrėtė vakarykštė nelaimė. Šiandien treniruotė toje mokykloje atšaukta. Važiuosim žvakutę uždegti. 

Norėjau klausti, Pigalica gal naujokai UK, bet jeigu žinai LOndono mamytes, tai nelabai naujoke  :hmm:  :hmm: 

Mes jau pripratę prie maisto. O, gal ne pripratę, o išmokom atrasti kas tinka ir patinka, kur ką pirkti. Na tikrai nėra problemos dėl maisto. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 12 03, 08:42)
<p>Labas rytas, </p><p></p><p>Labai sukrėtė vakarykštė nelaimė. Šiandien treniruotė toje mokykloje atšaukta. Važiuosim žvakutę uždegti. </p><p></p><p>Norėjau klausti, Pigalica gal naujokai UK, bet jeigu žinai LOndono mamytes, tai nelabai naujoke  hmm.gif  hmm.gif </p><p></p><p>Mes jau pripratę prie maisto. O, gal ne pripratę, o išmokom atrasti kas tinka ir patinka, kur ką pirkti. Na tikrai nėra problemos dėl maisto. </p>

o kas nutiko?
Atsakyti
Labas vakaras. Kaip diena praėjo?
Limcamca kas nutiko?
Aš ne naujokė. UK gyvenu 10 metų. Kiek jūs čia gyvenat?
Dėl maisto esu labai išranki, labiau sveiko matinimosi šalininkė + alergiška labai daug kam esu. LT neturėjau didelės problemos, o čia... ką besuvalgyčiau, iš karto beria doh.gif
Papildyta:
Giega aš beveik nuo pat savo prisijungimo pradžių su šituo nicku esu, tiesiog nebendravau jūsų temoj.
Atsakyti
Pigalica, 10 metu - nemazai pragyventa UK mirksiukas.gif mes cia virs 17 jau mirksiukas.gif kurioj vietoj gyvenat? Mes tai Londono rytines visos cia esam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 03 gruodžio 2019 - 23:45
Aš šiaurėj gyvenu, netoli Škotijos. Angel of the North yra 5min kelio nuo mano namų.

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir jis nėra labai didelis, tiesiog stovi ant kalno 😃
Atsakyti

Laba,

Pigalica vakar visur ziniose rase: https://www.essexliv...mounted-3604844

Debilas su masina i vaikus ivaziavo prie mokyklos.  :4u:  :4u: 

Kokioje fainoje vietoje tu gyveni  :wub:  :wub: 

Galvoju, gal savaitgali jau eglute nusipirkt ir pasipuost?  :hmm:​ 

Atsakyti
Aha mačiau vakar vietinio laikraščio antraštę, bet nebuvo kada skaityti.
Pas mus darbe vakar didelę eglę pastatė ir nupjovė kelias apatines šakas, o aš nebūčiau lietuviška buožė, jei nepasiimčiau namo 🤣🤣🤣 savaitgalį darysiu stalo papuošimą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pigalica: 04 gruodžio 2019 - 13:51

Laba,

as irgi egles sakas priglausciau 😄

Maista tai as gaminu daugiausiai pati, tai produktai man neatrodo kazkokie kitokie nei Lietuvoj, bet pas mus nera alergisku, dar i lietuviu parduotuve nueinam kazko nusipirkt.

As egle  irgi visai mielu noru savaitgali papuosciau, bet siemet noriu gyvos, tai nesugalvojau kaip sita reikala issprest.

Atsakyti