Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

o as galvoju visai nepuost biggrin.gif Anuke pasiankstino isvykima,tsi 10 isvarys,mes irgi ant svenciu isvarom.. Tai tik naujiems metams.. Bet del tu poros dienu kazi ar verta traukt egle biggrin.gif Gal ir as kokua saka papuosiu ir uzteks biggrin.gif

Man tik pirmom dienom sunku buvo su maistu biggrin.gif Nez neradau normalios mesos biggrin.gif Paskui viska atradau biggrin.gif
Atsakyti

As ir netrauksiu savo dirbtines, nebegaliu i ja ziuret, tik dar neradau kas atveztu i namus gyva su vazonu, teisingiau radau, bet nesiruosiu moket 60£.

Atsakyti
Neskubu su egles puosimu. Lauke auginu, tai ja ir papuosiu visai pries sventes.
Nu nejauciu siais metais jokios sventines dvasios. Ir svenciu taip nelaukiu, gal del to kad atostogu ilgu nebus unsure.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Nova, lauke puosi, ar pas tave vazone ir keliauja i vidu sventems?

Atrodo salta lauke, bet reik rengtis ir mint i darba 😏 na bet turesiu visa ilga savaitgali laisva.

Atsakyti

As ir netrauksiu savo dirbtines, nebegaliu i ja ziuret, tik dar neradau kas atveztu i namus gyva su vazonu, teisingiau radau, bet nesiruosiu moket 60£.

Taigi duok zinot, atvesim. Ir musu fermoje yra. Rimtai, jokiu problemu. MB atvezti gali 😉

Labryt 🎈

Atsakyti
Labukas

Ner taip salta, ner vejo..Ryte net langai nebuvo apsale..

As vakar po darbo tiesiai i shopingus,nupirkau puse dovanu biggrin.gif Mazoms mergaitems paemiau tokius vientisus kombinzonus-pizamas zveriskas-viena flamingas bus,kita stirniukas ir mano mazoji-katyte biggrin.gif O kazin kaip j toki reaguitu 9m mergaite g.gif Tiek kad tokio amziaus tik zebras buvo ir is tu LOL ..

Labai daug namu papuostu mirksiukas.gif Gal ir mane sugundys biggrin.gif Is tikro visai lauko kokio papuosalo noreciau..
Atsakyti
Sveikos visos. Man irgi nesijaucia tos sventines nuotaikos. Po darbo parsliauziu namo, pavalgau, i dusa ir miegot, ai dar katina paglostau, nes, kersydamas, griebia uz pliku pedu, kai einu is duso 😄😄😄
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Megaujuos day off rolleyes.gif sedziu klinikoj biggrin.gif

Limcamca, nepamirsk, kad tavo knygos pas mane. Duok zinot jei TB kada vaziuos pro sona mirksiukas.gif

Heida, aha, puosiu lauke mirksiukas.gif pernai vazone pirkau maza, bet tokia "netikra" eglute. Persodinau i didesni vazona tai ugtelejo gerokai per metus. Ieskojau tikros, kur LT miskuose auga, bet neradau.

Pigalica, kokiu dar augintiniu turi namie bigsmile.gif pas mus katinas ir sune mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik katinas. Turejom akvariuma, bet nusprendem atsisakyti, nes kelis kartus po tostogu ne akvariuma, o pelke radom 😅

Pas mus ne salta, bet labai vejuota. Vejas tiesiog nuo koju vercia.

Heida ar toli minti? As tai nelabai toli nuo vieno darbo gyvenu, dviraciu tik 13min, eiti 25 min. O vat i kita, tai tenka valanda autobusu vaziuoti 😃

Del LT maisto produktu, tai nelabai dideli pasirinkima turejom, nes tik lenku parduotuve buvo, jie dauguma savo prekes stumdo, daznai ir ne pirmo sviezumo. Pries kazkur 8 men. bulgarai atidare savo prduotuve, tai nepalyginamai daugiau LT produktu siulo.

Ziuriu jus gan artimai pazistamos, gal visai kaiminystej gyvenat?
Papildyta:
Nova, kas atsitiko, kodel klinikoj?
Atsakyti

Limcamca, aciu 🥰 bet nusprendem kad palauksim kol MB grys, tada ir nusipirksim, dabar tik siaip pasipuosim.

Pigalica, netoli man darbas, autobusu ne daugiau kaip 10 minuciu, pesciom 25-30, dviracio tai neturiu, bet jei ir tureciau nevaziuociau, gatve vaziuot man baime kazkokia. Mes turim akvariuma, pelke netampa, nes pas mus ciklidai gyvena, tai ten akmenys ir smelis, ir suni dar turim maziuka.

Atsakyti
Pigalica, moterisku reikalu patikrinimas mirksiukas.gif nieko rimto rolleyes.gif

Heida, kada TB jau gryzta bigsmile.gif
Kaip mokslai vyresnelei sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 05 gruodžio 2019 - 23:28

Nova, 18 gruodzio jau namie bus, o vyresnei tai gerai tie mokslai, patinka jai, o ir sekasi neblogai, vis pasirodo kad atsiskaitymai visokie gerai ivertinti, ziuresim kaip egzaminai pasiseks.

Atsakyti