Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labas rytas, 

Kokios mes ankstyvos, Giega  :D  :D 

Kad jau kurį laiką klausinėja kai važiuoji. Man, net patinka tas klausimas: tourist or coming home?  :D 

Aišku, dabar gali daugiau klausinėti, gi visai logiška, kad per tuos 11 mėnesių dvigubai žmonių privažiuos nei per visą dešimt metų  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti
Labas rytas

Matai kaip. MB sausi is LT gryzinejo tai niekas nieko neklause.

Vakar ziurejom zinias, tai lenkai, ispanai, danai ir dar kelios salys stovi eilej del isejimo is eu.
Atsakyti

Labas rytas, tai as paskutine atsikeliau siandien 😀

MB vakar man rode straipsni, tik nepamenu is kur, kad daugiabuciuose iskabineti skelbimai kad nepageidaujami uzsienieciai, draudziama kalbeti kitokia kalba nei anglu, o jei nori kalbet savo kalba, tai vaziuok namo, atlaisvink butus kurie ir taip tau nepriklauso , na ir dar daug ten visokiu nesamoniu prirasineta.

Atsakyti
Maciau as ta uzrasa priklijuota. Buvo kazkokiame konsuliniame name. Man tai juokingi tokie bajeriai, bet faktas, kad tokiu "aukletoju" dabar padauges.
Pamenat, kai mes isejom is sovietu sajungos, taigi lygiai taip pat buvo tokiu kurie pradejo rusus varyti lauk, tipo cia musu zeme, verte kalbeti lietuviu kalba.
Kai pagalvoji, gi tu rusu zmoniu irgi tokie likimai kaip musu. Atvaziavo, isikure ir net negalvojo, kad viena diena viskas pasikeis.

Nu juda, juda ta EU. Keista, kad lenkai nori isstoti, gi tiek pliuso susirinko ir vis dar renka. Ir dauguma turi. Kas ten jiems neitinka? blink.gif
Atsakyti
Manyciau kad dabar visur dauges ispuoliu pries migrantus. Reikia ruostis blogiausiam. Ar nepagalvojat apie gryzima? Mes pasnekam apie tai dazniau mirksiukas.gif
Atsakyti
FB plaukiojo tas straipsnis apie ta kalbejima angliskai biggrin.gif
O apie rusus Lietuvoj..Tai buvo tokiu,kurie Lietuvoj pragyvene 20-40m ir vis tiek nieko lietuviskai nemokejo..Arba specialiai nesnekejo..Mociutes kaimynas toks buvo-iki nepriklausomybes tik rusiskai snekejo,po-pradejo lietuviskai biggrin.gif
Ir MB ir uosviai-rusai.Uosvis jau gime LT,uosviene atvaziavo 2m..Lietuviskai skaito raso,sneka,nors tarpusavy kalbasi rusiskai mirksiukas.gif

QUOTE(*nova* @ 2020 02 03, 12:54)
Manyciau kad dabar visur dauges ispuoliu pries migrantus. Reikia ruostis blogiausiam. Ar nepagalvojat apie gryzima? Mes pasnekam apie tai  dazniau  mirksiukas.gif

Visai negalvoju apie grizima i LT.Aisku nesakau NIEKADA,nes taip jau prisisnekejau ir su emigracija biggrin.gif biggrin.gif Bet jei jau visai blogai cia bus,vaziuosiu i siltus krastus rolleyes.gif
Atsakyti

Mes irgi negalvojam. Turim vienus klientus, tai jie mus nuolat kalbina pas juos kraustytis, i Turina. Bet, musu gi vaikai mokyklose dar, kur ten vaziuosi. Dar reikia priderinti gi, kad futbolo salis butu 😂

Atsakyti
Labas rytas, vel ziema kieme ❄❄ Man siandien laisva, bet reik maisto prigamint trim dienom.
Labai idomu kaip cia gyvensis po metu, po kazkiek laiko aisku kad bus cia viskas gerai, tik pereinamas laikotarpis kazkaip reiks prakentet.
Mes i LT kad ir norim, bet dar nevaziuojam, reik uzbaigt su vaiku mokslais, na bent jau didzioji kad atrastu savo vieta. Dabar labiausiai noreciau issikelt is Londono, taip atsibodo visas sitas siukslynas, juodulynas, babajynas, o labiausiai tai gaila pinigu kuriuos uz nuoma mokam.
Atsakyti
Labukas

Joooo,nuomos kainos.. Dukra dabar netoli Stanstedo gyvena,ten dideli 2 miegamuju nama,su garazu,su dyyyyyydeliu kiemu,kaip mano kokius 4 sudejus,nuomuojas uz tiek,kuek cia uz 2 miegamuju maziuka butuka mojejo(1000£)

Heida,jus lygtai kazkada galvojot apie Kenta..
Atsakyti
Laba,

Koks geras pavasariskas oras siandien!!! Pas mane parke jau beveik medziai prasiskleide. Dar, vat jeigu biski pasils - tuoj zydes!

Mano dukterecia nori susitaupyti pradiniam inasui, persikrauste i pigesni rajona, i Kenta. Labai patenkinta. Susisiekimas su centru geras, rajonas jos maziukas, fainas. Kol kas labai dziaugiasi. Ir sutaupo apie 500 svaru i menesi. Tai manau, kaip vienam zmogui - nemazai.

Beje, vakar su ja vakarieniavom fainam Bel Canto restorane. Ten kur operos dainininkai dainuoja. Ir maistas geras ir pramoga. Labai patiko, rekomenduoju!
Atsakyti
Laba,
jo mes galvojam keltis i Kenta, tik dar studente labai stabdo, nes paskaitos visos Ricmonde, baisiai toli, nuo kitu mokslo metu, jau dauguma paskaitu bus centre, tai susisiekimas geresnis bus.

Oras siandien tikrai labai fainas, ryte ziema, dabar pavasaris.
Atsakyti
Heida, o turit koki rajona nusiziureje?
Atsakyti