Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Viena SM drauge gyvena Kente,kazkokiam nedideliam miestely,ten net BBQ kieme negalima kept-svarina ora biggrin.gif Bet siaip labai patenkinta mirksiukas.gif

As butu norinciu sestad kavos Romforde?MB visai dienai i kazkokius kursus iseina,as ryte gal i gyma nuleksiu ir paskui vis tiek reiks i Romforda varyt biggrin.gif

Dukra ligoninej..KAzkokia infekcija pasigavo..DAug veme,sona kairi skauda..Lygtai urinal ta infekcija,paskui lygtai i krauja perejo blink.gif KAip visada niekas tiksliai nieko nepasako...Antibu prileido,siandien geriau jaucias,bet namo dar neiseidzia...
Atsakyti
Giega, kaip dabar dukra jauciasi? Pilna dabar visokiu bacilu aplink...sveikatos jai 4u.gif

O as vakar or siandien megaujuos iseiginem rolleyes.gif oras kaip pagal uzsakyma wub.gif smagu buvo su sune po miska vaiksciot mirksiukas.gif

Patarkit ka draugei dovanot 50-mecio proga. Spa, grozio proceduru nemegeja ji mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Giega, sveikatos dukrai! Gal jau geriau? Kaip ji siandien?

Man kokia trecia diena atrodo kazkoks virusas, lyg panasus i gripa kabinasi. Lyg gerkle skauda, lyg kaulus lauzo, lyg saltis krecia. Isgeri arbatos ir praeina. Nu tokia durna situacija, atrodo imciau susirgciau, vaistai, arbatos ir pan. ir pagyciau. O, dabar nei gydytis, nei nesigydyti.

Nova, reikia ziureti kas zmogui patinka. Ar sventeje dalyvausit ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2020 02 06, 16:42)
Heida, o turit koki rajona nusiziureje?

MB ta krasta gerai zino, tai cia jo darbas surast kur geriau, pigiau ir traukiniu stotis kad salia butu.
Atsakyti
Labukas

Dukra jaucias geriau,bet lygtai dar ir siandien liks ligoninej.. Infekcija inkstuose.. Dabar paeme krauja,tai jei geras bus,isleis,jei ne,tai ne..

Nova,jie nieko idomaus nesugalvoji,visada tinka pinigai biggrin.gif
Atsakyti
Giega, kaip tavo dukra, geriau jau gal?
Limcamca, nesirk. Bet tu kantri, arbatomis gydaisi, as tai iskart vaistus ciumpu, vos tik pajauciu kazka bloga.
Nova, gal koki papuosala galima dovanot, na aisku reik zinot ka zmogus megsta.
Atsakyti
Kad neaisku nuo ko tuos vaistus gerti: biski gerkle skauda, bet kenteti galima. Kaulus lauzo, bet temperaturos nera. Nu va taip.
Man kai pradeda skaudeti galva, griebiu tabletes tik pajutusi uzuominas, nes labai bijau, kad isiskaudes. Sitoje vietoje tai jau labai nekantri esu.
Atsakyti
Na lygtai hau zadejo,kad usleis,bet vis sar ligoninej.. O mano planai siandien jau jelys kart keites biggrin.gif

Ka is tokiu idomesniu dovanu gavom,tai hugo boss lietsargi.. Labai fainas,bet dar tik 1x oanaudotas,nes visada su masina mirksiukas.gif
Mes esam dovanoje silkini salikeli-drauge labai megsta tokius daiktus mirksiukas.gif Labai apsidziaugciau gavus Ted Bakerio patalynes komplekta-pati kabai pagailiu pinigu biggrin.gif Dar chalata 50 mecio proga,tiesa vyrui,esam dovanoje mirksiukas.gif Drauge 40 mecio proga dare dideli baliu,daug zmoniu buvo,tada mes jai swarovskio apyranke dovanojom.. Dar buvo gavus swarovskio zvakidziu(kurias as irgi labai norejau pirkt biggrin.gif )tai ji tas zvakides pakeite i tokius auskarus priderintus prie musu dovanotos apyrankes biggrin.gif
O siaip,jei vidiskai nieko nesugalvoji,tai arba pasiklaust,arba pinigais mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sesei siemet 50, tiksliau jau visai greit teks i svente skrist. Planuojam papuosala dovanoti.
Atsakyti
Sveikos

Galvoju pandoros apyranke nupirkt. Bus lengviau ateinantiems gimtadieniams dovanas pirkt. Jos gimke birzeli, tai atsvesim abi geguze mirksiukas.gif neiseis man birzeli i LT, o ir baliaus nedaro jokio. Siaip tik galvoja kur kaviniukej lengvai su giminem atsvest.

As ir kazko nei siaip nei taip, istisai pavargus jauciuos. Nezinau, ar cia senatve jau ar kas unsure.gif nenoriu nieko... draugai kviecia ant pietu sekmadieni, bet nezinau kaip cia bus... tyngiu...namie geriausia rolleyes.gif
Atsakyti
Nova 4u.gif 4u.gif Gal kokiu vitaminu 4u.gif
Mes tai namie nenusedim biggrin.gif Sis savaitgalis gal toks ramesnis bus,nes ryt MB i tuos kursus iseina...Kita savaitgali-valentinkes vakarelis biggrin.gif Paskui i Ispanija savaitgaliui biggrin.gif Vnz..Ka per sav uzdirbu,ta per savaitgali isleidziu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nova,nevarysi ryt i Romforda?

Dukra isleido jau is ligonines,5d antibu gert prirase.Sona dar biski skauda,kai eina,bet siaip jau gerai jaucias.
Atsakyti
Zinok, net nezinau ko cia man truksta. Dariau pilna kraujo testa per LT, viskas kaip ir gerai mirksiukas.gif atlek iki manes, kavos pas mane isgersim mirksiukas.gif
Atsakyti