Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Mes nevaziavom, saltoka pasirode, prie juros gal net plonos striukes reiktu.

Atsakyti
LAbukas

NA vakar ryte vejas buvo,bet diena kiemely visai neblogai buvo mirksiukas.gif VAkar as biski dirba,bent anksti grizau,pasikepem zuvies,saslyku.Ar esat kepusios ant BBQ Vici koldunus,tuos tokius plona tesla?LAbai skaniai gaunas,mes daznai pasikepam.

Siandien lygtai grazus oras,planuojam link juros.Turbut i ta Shoeburiness.
Atsakyti

Laba, mes niekur nevaziavom, vyresnioji grieztai uzprotestavo kad negalima vaziuot, pakiso man straipsni po nosim kad penktadieni visus vaziuojancius i Sautenda apsuko ir po 70£ apdovanojo

Atsakyti
Shoeburiness pilna zmoniu. Aikstele veikia,policijos vaiksto,niekas nieko nesako. ka tik atvarem..
Atsakyti
Matai kaip idomiai. Viena diena baudzia - kita ne ax.gif nevaziavom ir mes niekur. Uzsiemem shedu. Nusiplovem is lauko visa su kersheriu, po pietu eisim tuoj dazyt. Laukiam dabar kol sienos isdzius.

Giega, atkreipk demesi ar zmones vaiksto su sunimis papludymiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Paciam southendo centriniam pluaze negalima sunu,bet i sona paejus,leidzia. Shoeburinnes vaiksto su sunimis.
Atsakyti

Vaziuoti galima, tik ar gera ideja buti grustyje, tai neaisku. Virusas dar neisnyko. 

Mano aplinkiniuose parkuose ir vakar ir siandien - zmoniu mase. Dar buvo mintis eiti aplink ezera pasivaikscioti, bet paskui atsisakem. Pasigaminom skanios zuvies, dabar dar krevetes verdu. Paskaiciau, kad pas mane auga seivamedis, isviriau sirupa. Vyras jau juokiasi, dar biski karantino ir pradesi uogienes gamint  :D​ 

Atsakyti
Na zmoniu tikrai nemazai,bet ner taip kaip atrodo foto,kad viens prie kito. Tikrai visi nemazais atstumais susitiese dekucius. Eile prie kiiskelio ar i tulika irgi kas du m stovi..
Vnz tikrai fainai pasibuvom.
Nova,ir su dideluais ir su mazais sunim pilna buvo. Tiek jei tu vaiksciot nori,tai ten nelabai kur yra.. ten pakrantes koks puskilometris tik.. Bet va sesk ant zolytes ar po medziu ir kaifuok biggrin.gif
Atsakyti

Kur nutilot? Kuom uzsieme?

Atsakyti
Dirbam issijuose biggrin.gif Bank holidejus amziai sujaukia darbinius reikalus.. Siandien tooooks biziakas.. ryt irgi sako daug bus..

Kada jau zada pardes atidaryt? Reikia bateliu darbui.. Nu pirkau intiku,atrodo ir lengvi,medziaginiai,patogus,bet toks plonas padukas,atmusu visas p edas.. Tai dabar bijau pirkt internetu,kad vel ant tokiu neuzsisokt..
Atsakyti

Laba, as ir dirbau, rytoj laisva busiu, lauksiu deliverio, kavos aparata nusipirkom, tai oj kaip laukiu 😋

As batus 3 is tkmaxx internetu nusipirkau, nu ir suds nesimatavus, sliopkes nutryne iki krauju kol iki pardes 300 metru nuejau, kedukai mano dydzio, bet pirstai gerokai remiasi, gerai kad dar dukrai patiko, sake nesios, basutes irgi itartinos, dar nenesiojau, bet ko tai jauciu kad nutrins.

Atsakyti
TAi va del to ir bijau pirkt...Lygtai birzelio 15 atsidarys pardes..bet vel-kokios eiles bus...
Isimeciau TKMaxxe batelius,bet tokie g.gif O gal turejot kuri skecherius?Va tokius?
https://www.sportsdi...olcode=23310303

Man reikia,kad kvepuojantys butu,kad kojom nekarsta,kad padas storesnis..Bet man taip visi baai nutrina,kad net bijau kazka naujo detis...
Atsakyti