Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

As darbe panasius skecherius nesioju irgi su memory foam padu, labai patogus, ne visai tokie kaip nuorodoj, bet panasus

https://www.amazon.c...6289&psc=1&th=1

Atsakyti
Tavo tokie labiau uzdari,as noriu atviresniu.. Sakai patogus g.gif gal tada pasiimt juos g.gif Na ryt varysiu su tokiom turistinem basankem. Baisios jos,bet patogios biggrin.gif Nes iki siol padai dega..
Atsakyti
Labukas


QUOTE(Heida @ 2020 05 27, 19:57)
<p>Laba, as ir dirbau, rytoj laisva busiu, lauksiu deliverio, kavos aparata nusipirkom, tai oj kaip laukiu

O kur jusu Jura?Koki dabar pirkot?Mes turimDelongi magnitica ar kazkaip panasiai,jau geri 5 m,viskas kuo puikiausiai veikia biggrin.gif
Kokia kava gersit/geriat?Va sita Kimbo labai nebloga kava mirksiukas.gif
https://www.amazon.c...2dDbGljaz10cnVl

Nors paskutiniu metu is Costco perkam papigiai,uz 8-9 sv uz kila mirksiukas.gif

Na ka,darbai nemazeja ir toliau biggrin.gif Vakar 160,siandien 140...SAvaitgali tikrai varysim prie juros.Del sestad nezinau,nes dirbsiu ir nezinau iki kada..Jei labai nesusivelinsim,gal ir sestad nuleksim..O sekmad tai 100%.si karta i Hove.Nova,atvarykit ir jus ten mirksiukas.gif Ten pliazas kur 100% galima su sunimis mirksiukas.gif Ir BBQ pliaze galima kept mirksiukas.gif Ir kavinuke/picerija yra,jei tingis kazka kept biggrin.gif
Atsakyti

Laba, Jura vel pirkom, o musu kur turim jau labai senas, pradejo vis kazkas jam byret, pieno puta jau prastai gamina, garsiai dirba, na moraliskai pasenes jau. Kava mes daugiausiai Lavazza Oro perkam, bet megstam isbandyt ir kitokias, Kimbo dar nebandem, pabandysiu.

Atsakyti

Laba, 

Nuo birzelio 12 berods atsidarys visos parduotuves, tai jau bus galima ir gyvai batus pirkti. Man irgi basuciu reikia. Visokiu lengvu kedu, conversu turiu. O, va basanoskiu, ner kaip tycia. 

Heida, koki si karta Jura pirkot? 

Atsakyti

Dabar va sitoki pirkom, klase zemesne nei turejom, bet namams pilnai uzteks. 
https://ao.com/produ...k-72848-65.aspx

Atsakyti
Nu blyn,tik prisiplanuok.. Ko gero vel sekm dirbt reiks..Neilgai,bet vis tiek iki 11-12.. o paskui jau susivelini link juros..

Atidirbau su tom turistinem basankem,beveik nepavargau mirksiukas.gif va ka reiskia geras padas.. Nu palauksiu pardziu atidarymo,noriu pasimatuot.. Bet ko gero imsiu tuos Skecherius.

Nu faina ta tavo Jura bigsmile.gif Id kaina nebloga. Musu tiek Delongi kainavo,jei be nuolaidos..
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Dirbu ir as baisiai. Karstos dienos pas mus - men galas.

Heida, grazus aparaciukas mirksiukas.gif Keli men atgal ir mes pirkom, tik juoda
https://www.currys.c...AiABEgKp2vD_BwE

Giega, mielu noru atlektume ten, bet dazu MB nupirko. Eisim grazint sheda ir pavesines remus si savaitgali mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 28 gegužės 2020 - 20:56
LAbukas

Dar viena darbinga dienele..antr 120,trec 170,vakar 140,siandien 155..
Ir kur desiu pinigus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Shopingai tai uzdaryti biggrin.gif Gyvenime dar saskaitoj tiek pinigu nebuvo biggrin.gif

Mes duris atseit dazom biggrin.gif Nusveistos jau pries savaite,plintusus nudaze,bet pacios durys taip ir liko biggrin.gif Bet man jura ir poilsis svarbiau nei kazkokios nenudazytos durys mirksiukas.gif Pabaigs,kai lietus prasides mirksiukas.gif
Tik va gali but,kad ir pati nebevaziuosiu...KAi tiek darbu,tai praso dirbt ir si sekmad..Atseit po truputi,po 50-60,bet kad visi anksti darba pasibaigtu..JAu sakiau,kad as laisvadienio noriu,bet dar nepatvirtino ar tikrai man ji duos...
Atsakyti

Laba ryta,

Giega, pas mane ta pati “beda”, nesugebu algos isleist, ka visada sekmingai padarydavau 😂

O tau laisvu isvis dabar buna, ar pameto kada vidury savaites? 
Aparatas isbandytas, na nieko toks, dar kava reiks pasireguliuot, nes ryte silpnoka pasirode. 
Atidirbu siandien ir 3 laisvos 🤟🤩

Atsakyti

Laba,

Uztai man ir patinka karantinas, kad pinigai kaupiasi  :lol:  :lol: ir vis bandau prisiminti, kur as ju tiek isleisdavau, ko jau man taip labai reikedavo  :oh:  :hmm:  :hmm:  o va dabar vel prasidejo. Pvz siandien po sporto uzejau i degaline pieno, tuo paciu prigriebiau geliu. Butu karantinas, neiciau, nepirkciau ir nenumirciau :D  bet vot reikia. 

As geriu tik plikyta kava. Dar turim ta Dolce Gusto. Tai ja gaminuosi, kai norisi kazko su pienu, kapucino. Kazkaip rimtam aparatui niekaip nepribrestam. O ir virtuveje vietos nerasciau. 

Atsakyti
Mano kaisvadieniai-sekm ir pirm. Bet praeita sekm dirbom pora h del to bankholidejaus,kad nesusikauptu dideli kiekuai.. Va kasdien po kiek isvezam ir niekaip neuzbaigiam,tai ir si sekm nori jad visi vel po kelias h dirbtu.. O as prie juros noriu biggrin.gif Jau dvi dienas mykiu,kad man laisva duotu.. Ne nesako,bet ir konkretaus taip nesako biggrin.gif


Aga,kur anksciau tie pinigai nusprogdavo,neaisku biggrin.gif Dabar visokiu sudnuekiu neperjam,tai ant brangiu-ca ir Heidos javos aparatas ne kapeikas kainavo biggrin.gif Mes supyne pirkom,siandien mb laikrodis atrjo-600£..
Atsakyti