Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Sveikinimai naujiems dedems ir tetoms 4u.gif
Kokuam cia miske buvot? Ir kaip kitaip isdarinejo sea basa,kad netiko kept g.gif Ir kaip kitaip jus isdarinejat rukinimui ? As net prieskoniyz tuos pacius sudedu ar kepkmuk ar rukinimui..
Atsakyti

Laba,

Mes vaziavom i Lee Valley parka, jis labai didelis, eina aplink, yra kelios aiksteles, keli ivaziavimai. 

O vaziavom i butent netoli Lutono orouosto. 

Nu zuvi, kaip padare, tiesiog zarnas iseme ir viskas.   Paliko visus kaulus, galvas, pelekus. Kazkaip norejau, kad file padarytu. Patiems darytis namie, peiliai neastrus ant tiek, tai butu kose makalose tik besigavusi. Isrukysim cielas. Tik jau sekmadieni aptingo vyras. 

Ar jusu rajonuose nera piketu?

Atsakyti
Zinau ta parka,labai didelis jis. Vienoj vietoj net maudemes tuose ezeriukuise. Kaip ir negalima,bet vietiniai maudis,tai ir mes kelis kart buvom.. Tiek,kad vaziavimo gera h budavo( anksciau,kai normaliai visi vazinejo) tai man geriau iki juros palekt biggrin.gif
Ir veziaut varydavo i tuos kanalus biggrin.gif

O tai nekepi cielos zuvies?? Ka neissirinksit kaulu biggrin.gif As file tik is lasisos darau. Sea bass, sea brim cielus kepam su galvom ir uodegom biggrin.gif

Piketu nemaciau niekur,kur as vazinejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 09 birželio 2020 - 18:13

Laba,

Jo, zinok pagrinde tik file valgom. AS paaugle buvau uzspringusi su asaka, tai man dabar panika kaulus rankioti. O, dar didesne panika, kad vaikai uzsprings. 

Atsakyti

Laba, nepatinka ir man zuvu kaulai, nors valgom visokias zuvis, na as gal maziausiai valgau, nes man zuvies skonis nelabai patinka. Musu vyresnioji buvo ziauriai uzpringusi zuvies kaulu, buvo kokiu 5 metu, MB parveze is Klaipedos rukytos zuvies, na ir pakliuvo jai, oj buvo strioko visiems. 
Piketu nemaciau, jie gal labiau centre buna, o darbe pas mus, pagal komentarus, tai 90% linke i rasizma 😏

Atsakyti
Na bet rukyta ar kepta nelabai jau kuom skirias.. Rukant kaulai gi irgi nedingsta..
Bet is kitos puses mane irgi nervina tie zuvu kaulai..
Atsakyti
Labas rytas

Valgom ir rukytas ir keptas zuvis. Su kaulais ir be kaulu mirksiukas.gif

Susigalvojau pasimokint, tai ieskausi kursu mirksiukas.gif nezinia kas is to iseis, bet pamegint dar norisi ax.gif

Sestadieni draugu gimtadienis. Vaziuosim sveikint. Jau uzkniso tas sedejimas namie...
Atsakyti

Laba ryta,

Nova, net pavydziu tavo noro mokytis, as pati esu siaubinga tingine. 
Susigundem ir mes Wild game mesyciu uzsakyt, rytoj atves.  

Atsakyti
Heida, kazkaip norisi laikas nuo laiko update galvoj padaryt biggrin.gif kaip.pabandymui ziuriu dabar kokius trumpus, o paskui bus matyt.

Nu neturetum nusivilti. Mes jau vir viska baigiam. Lasinukai skanumo...tiesiog tirpsta burnoj mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos, 

Siandien buvom ambasadoje. Uzsisakem su dickiu pasus. Jau visai mes ji galim ir i  LT siusti. Pas mociute karantine pabutu, o paskui iki rudens gali atostogauti. Niekas cia nebelaiko. Gavom emaila, kad neaisku net ar vaikai rugseji gris i vidurines mokyklas. Tai, daug pazistamu su vaikais, kurie nepriristi prie darbo pajudejo link LT. 

Nova, noriu taves paklausineti  :D  :D  :D kur tu ieskai sau mokslu? Koledzuose? Beje, kaip mesyte? Issivytino?

Atsakyti
Oho,net nezino ar rudeni prades eit vaikai blink.gif Bet maziukai kai kurie eina.. Siandien kaip tik maciau kaip lauke zaide.. Kaip ir nepilna klase,bet vis tiek.

O tai dickis nori i lt?
Atsakyti

Durnai kad nieks neaisku del mokymosi, va mano vyresne atrodo iki 2021 is namu mokysis, koks ten mokslas ir uz ka moket tokias sumas kai namie sedi.

Atveze mesytes, labai nustebino geraja prasme, taip tvarkingai viskas supakuota ir visko daugiau atpjauta nei pirkom, lasinuku tai isvis, pirkom kilograma, atsiunte 1760 gr., dovanu kumpio gabalas idetas, tikrai dar pirksim is ju.

Atsakyti