Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Limcamca, ziuriu per open university. Jau reiks kita savaite registruotis.
http://www.open.ac.uk/courses/

Heida, tikrai kad labai faini tiekejai. Mes jau ir ruosiames kita savaite uzsisakinet vel. Ir dar kas patiko, kad MB buvo kazka uzsakes ko jie neturejo tuo momentu, tai perskambino ir pasiule kita gamini uzsisakyt vietoj to. Tokie atsakingi zmones mirksiukas.gif

Mesa, man gavosi gal siek tiek per stiproka, bet MB sako kad gerai. Siandien vesim draugams, tegul ragauja.
Atsakyti

Aciu, Nova. 

Labai noriu ir as mokytis, bet man laiko truksta. Viskam. 

Viliojat jus mane su ta mesyte. Uzsisakysiu ir as. Tai, dabar pasakykit, ka dazniausiai perkat?

Atsakyti

As tai pirma karta uzsakiau, bet jau esu ju produkcijos pirkusi kazkur, lyg Dagenhamo turgui. Dabar pirkom elnienos desreles rukytas, pora desru, situ dar neragavom, sonine vyras sake ideali, kumpis su lasinuku labai skanus, paprasti lasiniai irgi labai geri, duona juoda be mieliu mano skoniui labai gera. Man kas labai patiko, kad viskas labai tvarkingai supakuota, visko ideta daugiau, patinka man toks poziuris kai vertina klienta, o ne pakist belenka belenkaip, tikrai dar uzsakysim pas juos

Atsakyti
Labas rytas

Kaip savaitgalis praejo?

Klausykit panos, gal zinot kaip gydytis alergines slogas?

Limcamca, mokslams noro reikia - bus noras, atsiras ir laiko mirksiukas.gif Ka tu noretum mokintis bigsmile.gif
Atsakyti

Labukas

Pirmadienis-laisvadienis biggrin.gif Skalbenke idarbinta,patalai perrengti,namus susitvarkysiu,paskui i maistine,pas uosviene reik nuvaziuot..

MB nuo alergijos(sienliges) jau pries menesi pradeda gert koki pirizina ar panasius alerginius vaistus ir tada jau lengviau ta alergija praina..DAbar kaip tik pats pikas jam.KAzkada LT dares tyrima kam alergiskas,tai kieciui(zole ku daros vistyte gaidelis) ir pelynui.
Atsakyti

Laba, 

Tai zinau, Nova, lengva sakyti, bus noras bus ir laikas. Realybe yra biski kitokia. Nes, as noriu visko ir serialus ziureti, ir knygas skaityti, ir dirbti ir buti gera mama, buti gera seimininke, noriu, kad namai butu tvarkingi ir grazus, dar noriu sportuoti. Mokausi italu kalba, tai noriu dar ko nors papildomai. Tai, va. Kur viska sutalpinti i 24 valandas, kai 8 is ju dar rekomenduoja pamiegoti  :D  :D 

Vakar turguje pirkom elnienos ir stirnienos desreles. Kepem ant lauzo. Man stirnienos skaniau. Sekmadieni tecio diena, tai darysim vyrui krepsi. Desim desru, surio, zuvies, gal alaus kokia bonka. Paskui visi kartu valgysim  :D  :D 

Jo, vaistai nuo alergijos yra geriausi turbut alerginei slogai. Dar, kazkada vaikiui buvau nupirkusi tokiu milteliu. Allergy barrier vadinasi. Pas ji buvo milteliai, tai isipurskia tu milteliu i nosi, ir jie sudaro toki kaip barjera ikvepti negerumams. Labai jam padedavo. Tik, reikedavo prisiziureti, kad nekabotu tu milteliu ant nosies, kad neatrodytu kaip kokaino prisiuostes  :lol:  :lol: 

Va, tokie: https://www.boots.co...sal-spray-800mg

Ju visokiu firmu yra. 

Atsakyti

Giega, gi siandien parduotuves atsidare. Ar jau buvai?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2020 06 15, 14:04)
<p>Giega, gi siandien parduotuves atsidare. Ar jau buvai?</p>

Romforde buvau biggrin.gif I Primarka eile kokiai valandai,i tkmaxx panasiai. I sportdirekt turbut 2h laukt.. Isproteje tie zmones ar ka.. ar jau taip apsirengt nebeturi ka.. Man tikrai basankiu reik,bet geriau jau sumokesiu 5£ uz atvezina,nei tokioj eilej stovesiu rolleyes.gif
Atsakyti
heida,o skecheriu dydziai atitinka?Pirksiu intiku biggrin.gif KAzkada pagailejau 5sv uz atsiuntima,nu bet laiko man dar labiau gaila biggrin.gif
Atsakyti
O kirpyklos ar atsidare jau? Oi kaip reikia... Per kudlas tuoj kelio nematysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2020 06 15, 17:32)
O kirpyklos ar atsidare jau?  Oi kaip reikia... Per kudlas tuoj kelio nematysiu  biggrin.gif

Gal kas namie ir keroa,bet kirpyklos dar maciau kad uzdarytos.

Lynot pradejo,o taip nesinori namo.. Tai uzsitraugiau spec uzdangala ant supynis ir toliau joje guliu biggrin.gif Skaitau ir ilsiuosi prie rytdienos darba.
Atsakyti

heida,o skecheriu dydziai atitinka?Pirksiu intiku biggrin.gifKAzkada pagailejau 5sv uz atsiuntima,nu bet laiko man dar labiau gaila biggrin.gif

Didinti, bent jau situ kur pirkau, bet pusinio dydzio tai nera, o jei imt vienu numeriu mazesnius, tai nezinau ar butu geri.

Atsakyti