Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.


LAbukas

KAzkaip labai prastai miegojau..Atrodo tik snaudime buvau...Aisku,kai paryciui jau normaliai uzmigau,tai suskambo zadintuvas i darba...Sugraibau telefa,o ten zinute-lasvadenis biggrin.gif JAu vakar nedaug darbo buvo,tai siandien is vis turbut nieko nera.IS vienos puses gerai,is kitos-toks neplanuotas,neturiu ka veikt biggrin.gif biggrin.gif Sakyciau namus tvarkyt,bet ir mazosios nera,kuri viska vercia,o ir dabar dar vienas papildomas pagalbininkas yra,atkrenta vienas darbas biggrin.gif
TAi gal iki maistines nuvarysiu,bulviu nera,dar keliu smulkmenu reikia..Prasisukciau iki kitos sav,nu bet ner ka veikt biggrin.gif

Gal kokia joga per kompa isijungt biggrin.gif

Neisidejau linziu,su akiniais,bet jauciu ilgai netempsiu biggrin.gif biggrin.gif Erzina,smunka...
Atsakyti

Laba,

Man giegos bėdą, kad nėra kas veikt  :rolleyes: 

pas man tiek veiklos, kad kartais laiko nebeužtenka, kartais jau ir noro  :ax: 

Vakar vėlai namo parsiradau, tai miegojau, kaip užmušta, buvau nusikalus ir per darbų darbus, ir namų darbus  :oh: 

Nusipirkau marmeladinių saldainių  :ax:  neatsimenu kada valgiau, vaikystėj jų baisiausiai nemėgau

Atsakyti

Laba, 

Giega, tai dabar kelios iseigines gausis i savaite? Keista, kad siuntu mazai, algu savaitgalis turetu prekintis zmones. 

Mes vakar pas dukterecia i kita Londono gala vaziavom. Jos gimtadienis, tai vaziavom pasveikinti. Parke sampe gerem  :D  :D Ot, karantino sventes  :D 

Siandien ivairiu zuvu ir visokiu kreveciu troskinys.  :4u:​ 

Atsakyti
Pagal ideja 4 turetu but mirksiukas.gif Na kokia sav 3padirbsiu mirksiukas.gif Uztenka, atvarem padoriai beveik metus biggrin.gif
Siaip vasaris visada toks ramesnis buna..Jau visi visko prisipirko biggrin.gif
Ai Valentinke arteja, tikiuos nereiks dirbt ta sekmad.. Per motinos diena tai visi dirbam, vien geles vezam biggrin.gif O va valentinke dar nebuvo savaitgaliui uskritus, kiek cia dirbu..

As tusinsiu vista su uncle bens padazu.. Tik galvoju salia makaronys ar ryzius.. Ir dar kokios sriubos pravirsiu..
Atsakyti

O uncle bens padaza pati darai? 

Net, nepastebejau, kad siemet valentinke sekmadieni. Ot, faina. Galima sestadieni pradeti svesti  :D  :D 

Nova, pamirsau vakar parasyti, su gyvunais tai tas siurblys robotas is tikruju labai gerai. Paleidi ir renka dulkes, plaukus. Atrodo nieko nera, bet vistiek prirenka. 

Atsakyti
Aga,pati darau biggrin.gif biggrin.gif Net nezinociau nuo ko pradet biggrin.gif biggrin.gif LIDLE 1sv mirksiukas.gif
Atsakyti

Aaa, pirktini pili. Ar skanus lidinis?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2021 02 04, 15:09)
<p>Aaa, pirktini pili. Ar skanus lidinis?</p>

Ne Lidlinis ten,originalus mirksiukas.gif Gal ir kitose pardes 1sv kainuoja,as retai perku biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Gavau nagu laka, kur rekomendavot. Jau net pamirsau kaip nagus lakuoti, nusiterliojau kreivai  :D  :D​ 

Atsakyti

LAbukas

Penktadienis biggrin.gif LAbai greit si savaite praleke..GAl kad vakar nedirbau biggrin.gif Galvojau,kad neturesiu ka veikt,o labai daug naudingu darbu nuvekiau biggrin.gif Virtuvej spinteles sutvarkiau,spinta biski prasiejau,nes atvaziavo Karen Millen dvi bliuskos ir suknele,tai vietos reikejo biggrin.gif

KAip cia as neisjungiau skanerio po darbo g.gif per vakar baterija ir nusedo..PAjungiau kraut,gal uzsikraus pakankamai iki vaziuot reiks..Dar masinoj kroviklis yra...
Atsakyti

Labas,

Džiaugiuosi penktadieniu  :rolleyes: pasiilgau viryklės  :ax: na, bet jau nebeilgai laukt.

Iriusiukai pavieniai pas man jau pražydo lauke  :wub: 

giega prieš sukišdama į spintą, gali ir mums parodyt bliuskas ir suknę  :mirksiukas: 

Atsakyti

Laba, 

Ojojoi, priminet spinteles ir spintas. Jau turbut bus menuo, kaip ruosiuosi tvarkyti viena virtuves spintele. Ji pas mane tokia kampine, ten visokia iranga sudeti, plastmasiniai indeliai, kurie amzinai be dangteliu. Tai jau kelinta sestadieni pazadu sau, siandien sutvarkysiu ta spintele. Taip ir lieka viskas pazadu, iki kito savaitgalio. 

Ka spintoje tvarkei, Giega? Labdarynai nedirba, nera kur isnesti daiktu. 

Atsakyti