Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

QUOTE(Obetačiau @ 2021 02 05, 07:35)
rieš sukišdama į spintą, gali ir mums parodyt bliuskas ir suknę  mirksiukas.gif <strong></strong></p><p></p>


https://www.karenmil....html?color=936

https://www.karenmil...p/AKK95728.html

https://www.karenmil....html?color=208

Bliuskos abi labai fainos patogios,del sukneles galvojau,labai krutine atvira,reik kazkaip susegt biggrin.gif Bet pasilikau ir ja biggrin.gif

QUOTE(Limcamca @ 2021 02 05, 10:33)
<p>Laba, </p><p></p><p>Ojojoi, priminet spinteles ir spintas. Jau turbut bus menuo, kaip ruosiuosi tvarkyti viena virtuves spintele. Ji pas mane tokia kampine, ten visokia iranga sudeti, plastmasiniai indeliai, kurie amzinai be dangteliu. Tai jau kelinta sestadieni pazadu sau, siandien sutvarkysiu ta spintele. Taip ir lieka viskas pazadu, iki kito savaitgalio. </p><p></p><p>Ka spintoje tvarkei, Giega? Labdarynai nedirba, nera kur isnesti daiktu. </p>


PAs mane spintoj beveik visi rubai kabo,tai labai nesusivercia biggrin.gif Pora bliusku is vis i siuklsine ismeciau,pora i namines perdejau,kelis i palepe,carbotkes vis tiek kada nors atsidarys biggrin.gif
Va va,tas netiketas laisvadienis man visai i nauda biggrin.gif As irgi sutvarkiau tas plastmasines dezutes,meciau kurios be dangteliu,meciau dangtelius be dezuciu,pora keptuviu,kurios jau traukia..DAr kai ka irgi i palepe biggrin.gif KAvos malimo masinele..Nu kaip ir nereikalinga,bet ismest veikiancia irgi nekyla rankos biggrin.gif Brita filtra,kazkada naudojom,bet dabar buteliais perkam vandeni ir OK biggrin.gif

Taaaaip,penktadienis..Nuleido padanga biggrin.gif KAip ir nera nei jokio vinies,nei ko,prisipuciau,pabaigiau darba ir namo parvaziavau mirksiukas.gif Ryt reiks nuvaryt nauju nupirkt,gal jau pati suvazineta...Griztu i depa,reikia tokius leibus pasiimt ir netycia ne ta mygtuka nuspaudziau...Blyyyyyn,vel laukt kol persikraus biggrin.gif Na bet jau namie,tuoj MB gris,kalsiu kokio vyno biggrin.gif
Atsakyti

Ana karta man nuleido padanga, tai vaikis liepe nieko nedaryt. Per 20 min atejo ir sutvarke. Jetau, kaip gerai mechanika pasoneje tureti. Siandien is koledzo gavo Halfords nuolaidu kortele, tai jau mano vyriskis vos ne sarasa paruoses, ko reikia  :D  :D​ 

Atsakyti
Labas rytas

Giega, apziurejau tavo pirkinius. Nu suknele tai super mirksiukas.gif visai noreciau ir as tokios bigsmile.gif

Siandien mes galvojam prie juros vaziuot su panom. Apsirenksim siltai ir mausim. Nors trumpam, ikvept sviezio oro ax.gif gal niekas neuzgaudys biggrin.gif

Neturiu masinos, tai ir galvos neskauda biggrin.gif o zapaske pasikeisciau pati, jei reikalas iskiltu. Dar nuo senu laiku moku tai padaryt biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

Moku ir as pasikeist padangas mirksiukas.gif 3x esu keitus biggrin.gif Bet sitoj masinoj tie domkratai taip uzfiksuoti,kad net MB nesugebejo ju istraukt..Cia valdzia nori,kad butent tom elektrinem masinom keitu jie,o ne patys vairuotojai..LAuksiu mat as gatvej,kol sugebes kas atvaziuot man padangos pakeist biggrin.gif biggrin.gif Su sita elektrine,kadangi sakau,to domkrato neimanoma istraukt,tai karta esu vaziavus iki padangu keityklos,ten uzdejo zapaske man mirksiukas.gif O vakar uzteko prisipust mirksiukas.gif Pompa masinoj visada veziojuos biggrin.gif
Ten greiciau ne vinis koks,o jau pati padanga susidevejus..
VArysim iki Costco,MB akiniai vis del to per stiprus,negali nesiot..Tai nes pakeist..Tuo paciu paziuresiu kiek ten padangos kainuoja mirksiukas.gif Nes tuose padangu keityklose kainos nuo 50£ bevardes..GAl Costco panasiai kainuoja firmines mirksiukas.gif

Daugiau planu kaip ir jokiu..MB lygtai zadejo draugeliui padet prie remontu,bet siandien neprisimena,kad zadejo biggrin.gif biggrin.gif Ot gera atmazke biggrin.gif


Pora kartu siunciau is Asos rubu,nu ir viska grazinau..TAi dydziai neatitiko,tai dar kas..O va is KAren Millen viskas tiko biggrin.gif KAi buvo normalios parduotuves,tai megau pirkt is ten mirksiukas.gif DAbar ji tik internetine likus(ne del koronos,jau senai fizines parduotuves uzdarytos).
Atsakyti

Labas, 

Nemoku pasikeisti padangos. Tik prisipusti. Bet, as isvis tokia, vyriskai reikalais neuzsiimu kol gyvenimas nevercia. 

Karen Millen subankrutavo, Koronai jai itakos neturejo. 

Liuks, Nova, kad vaziuosit prie juros. Pasiilgau ir as. I kuria puse leksit? 

Gerai pasivaiksciokit  :4u:​ 

Atsakyti
Vaziavom I Clacton on sea, tada pakrante dar pora miestuku pravaziavom. Grazu man ten wub.gif siandien tai net negalejom is masinos - tiek stipriai lijo, zeme su dangum maisesi. O jau masinu kiek keliuose, net nesijaucia kad lockdownas ax.gif
Atsakyti

Clacton on sea, ir man labai faina. Na, nors ir taip pravaziavot, vis ne tokia rutina, vis galvai sviesiau. Dziaugiuosi uz jus! 

Ar Neira jau sveika?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2021 02 06, 21:55)
<p>Clacton on sea, ir man labai faina. Na, nors ir taip pravaziavot, vis ne tokia rutina, vis galvai sviesiau. Dziaugiuosi uz jus! </p><p></p><p>Ar Neira jau sveika?</p>


Dekui 🥰 tikrai kad galvai padejo - tik viena karta nakti prabudus buvau rolleyes.gif
Neira gerai jau wub.gif laiku susigriebta mirksiukas.gif

Sninga sninga pas mus taip graziai wub.gif
Atsakyti
LAbukas

Sniguriuoja ir musu pusej,bet iki zemes nenukrenta snaiges biggrin.gif

Vakar 2x i Costco vaziavom biggrin.gif Pirma karta MB veze pakeist akinius,bet jiem dar karta reikejo patikrint,tai dave app 17h biggrin.gif TAda nusipirkom picos..Anksciau visai nieko ta Costcine pica buvo,bet dabar kazkokia bulka su suriu ir desra...Nu likucius suvalgem pusryciams,bet nebepirksiu daugiau biggrin.gif

Planu siandienai jokiu..Oras toks g.gif net eit niekur nesinori biggrin.gif
Atsakyti

Visa diena snyguriuoja, o zeme nebalta 😃 buvau isejusi pasivaikscioti, tai taip smagiai saltukas zandu nuspalvojo. Atsventem cepelinu diena su cepelinais 😃

Su vyru perziurejom seriala Brestantis blogis. Breaking bad. Patiko labai. Toks nestandartinis scenarijus. Bet jau pasiilgau kokios rusu komedijos. Karantinas turbut ir pas juos, nieko naujo nerandu. 

Atsakyti
,otpusk” atostogos, nauja serijala per TNT rodo mirksiukas.gif Lengva komedija mirksiukas.gif
Atsakyti
Limcamca, viretes cepu bigsmile.gif

O mes vis perziurim koki filma per zvaigzde. Tokiu graziu, rusisku, senoviniu filmu parodo mirksiukas.gif serialu kazkaip nemegstam ziuret ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 07 vasario 2021 - 21:05