Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Limcamca nors jei linksta žiedai nuo svorio, tai didesnis vazonas to neišspręs, gal tiesiog parist reiktų  :mirksiukas: 

Atsakyti
Labas rytas

As ir vakar po darbo dar kieme pasikrapsciau. Atvaziavo dar vienas vazonas, si kart medinis - ilgas biggrin.gif pasisodinau naslaiciu, raudonu sauluciu ir isnesem i namo prieki. Grazu dabar wub.gif

Liudna darosi ziurint i orus. Ateina saltis ir lietus unsure.gif
Atsakyti

Labas rytas, gera ta siluma, bet vistiek idomiai taip, imete pora tikrai siltu dienu, o po to vel atgal i zema temp. As vakar tik zole nusipjoviau ir kaliju gumbus susodinau, erzina jos mane truputi, pas mane tik gumbai dar, o nusipirkt galima pilnai zydinciu jau, o tie gumbai dabar kol sudygs, kol uzaugs, o ziedus prazidins isvis tik kokiam liepos gale. Hortenzija grazu, as turiu tamsiai rozine, visai noreciau ir melynos, ir salotines.

Atsakyti

Laba, 

Vakar važiavau į Warrens farm. Va, ten gražiausių gėlių ir gavau. Daug tų hortenzijų: mėlynos, ružavos, baltos spalvos. Įmesiu į FB kokia maniškė. 

Vazonas 15 svarų, nepigu, manau. 

Visokių gražiausių našlaičių turėjo, tos tai nebrangios, už 6vnt / 3 svarai. Dar petunijų biški pirkau. Bet, man su petunijomis tokia taisyklė. Nusiperku, o paskui randu gražių spalvų ir tada gailiuosi, kad pirkau. Vakar tokias tamsias violetines pirkau. pasodinau ant miegamojo lango. Sako, jų viršų kažkaip apkarpyti reikia? 

Mano draugė sirgo Corona (testas buvo teigiamas) ir jos katė kartu čiaudėjo. Tai gali būti ir gyvūnai, ypač katės serga. 

Atsakyti

Mėlynai hortenzijai trąšų nusipirk, nes nubluks arba rausva pasidarys, reik geležies jai  :mirksiukas: 

Hortenzijos gajos, gali pati prisidaugint šakelę į žemę ir laistai, ir turi kiek nori  :ax: 

Atsakyti
Aga,as ir norejau rasyt,kad melynom hortensijom spec trasu reikia,tiksliau dazu biggrin.gif Amazonej yra pirkt mirksiukas.gif



Grizau biggrin.gif Po darbo uzlekiau i ta Ecolt biggrin.gif na rukyti visokie lasiniai, sonines gal ir is lt, bet zalia mesa tai is naktinio turgaus biggrin.gif Bet kai tik karkos reikejo, tai neleksiu gi nakti i ta turgu biggrin.gif Tai dar kiauliu kojyciu paemiau, isvirsiu kartu su karka biggrin.gif Gal net is saltiena padarysiu biggrin.gif Nors jos gyvenime nesu darius biggrin.gif
Baltu kiausu pas juos papirkau mirksiukas.gif Nors namei pilna rudu,bet mes daug kiausu valgom,tai susivalgys mirksiukas.gif

Dabar kepu ala studentiska kugeli ir ilsesiuos biggrin.gif


Atsakyti

Mes kai buvom uzsake puse parso is Ecolt, tai ant kojos buvo etikete su fermos pavadinimu ir adresu, nustebau kad angliska mesa, o ne is kokios Olandijos ar Vokietijos, o vistiena tai pastebojau daznai buna prancuziska, na bent jau man taip papuole. 
Giega, vistos koki ketvirtuka imesk kai virsi ir bus skani saltiena.

Atsakyti

Jo, jo mamyte sake, kad butinai reikia laistyti kitaip, norint, kad melynos butu. 

Idomu tie ecolt penktadieni dirbtu? Gi, skaitosi bank holiday, nedarbo diena. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2021 03 31, 20:53)
<p>Jo, jo mamyte sake, kad butinai reikia laistyti kitaip, norint, kad melynos butu. </p><p>Idomu tie ecolt penktadieni dirbtu? Gi, skaitosi bank holiday, nedarbo diena. </p>

Siaip man rodos jie tik sekmad ir pirmad nedirba.. I google map isivedus iskart - ecolt ismeta ju adresa ir darbo valandas.. Taip maciau kad sekmad nedirba, nes norejau vaziuot..
Beje, liezuvio nemaciau..Bet gal ir buvo, nes ir karkos is pradziu neradau- klausiau ar turi biggrin.gif
Atsakyti

LAbukas

VAkar atvare draugelis,icementavo atramas,kur desis tas dekingas mirksiukas.gif Pamazu juda darbai biggrin.gif
Gal ir pastatys iki vasaros biggrin.gif
Mazoji kieme sraigiu prisirinko,tiksliau mociute i zaisline lekstute pridejo,nes pati paimt bijo,o su lekstute visai nesiojos,kol tos sraiges lipt per krasta nepradejo biggrin.gif biggrin.gif Tada paleido i zole ir ziurejo,kur nusliauze biggrin.gif

NA ka,kokia cia ta diena biggrin.gif Susimaiso man,kai nuo antrad darba pradedu biggrin.gif Darbo nemazai,planavau i maistine uzlekt,bet gal savaitgaliui atidet g.gif vis tiek reiks ir sestad vaziuot,tai viska ir nusipirkciau..Na pagalvosiu dar biggrin.gif Ryt kaisiu virt tas karkas ir kojas,ziuresim,kas ten gausis biggrin.gif Vyniotinio nedarius jau kokia 20metu biggrin.gif
Atsakyti

Labas, su Melagių diena  :D 

Apgaudinėjat, krečiat pokštus, turit tokį paprotį šeimoj? Vaikystėj labai laukdavom balandžio pirmos  :P kol vaikai maži buvo irgi smagu būdavo  :wub: 

Vyniotinių išvis gyvenime nesu darius ir galvoju, kad nedarysiu  :rolleyes: Visiškai ne mano tai.

Vaikai baltos mišrainės užsiprašė, paprastai Kalėdoms tik darydavau, kartą metuose, bet kažko vėl užsinorėjo  :D man tai visai nesinori sunkaus maisto  :ax: 

Vaka radau Alfo Ivanausko salotų su triušiena video, kažkaip skaniai ir neįprastai susirodė, bet online pažiūrėjau, kad tradiciniuose supermarketuose tos triušienos nelabai yra  :hm: galima, aišku ir paukščiu pakeist.

va, gal dar kuri norėsit išbandyti  :mirksiukas: 

https://www.youtube....index=32&t=601s

Labiausiai tai norėčiau ne virtuvėje sukinėtis, o išlėkt kur galvą prasivėdint, nes jaučiuos užsisukus rate namai-darbas-namai...maistinė-namai...

Atsakyti
Vienais metais esam 15 zmoniu grupe, trim masinom i Durdle door vaziave mirksiukas.gif Prisidejom maisto, kiausu ir isvarem 7 ryto biggrin.gif Labai fainai pabuvom mirksiukas.gif Daugiau kazkaip ir nebesusiorganizavom, nors ir paplanuodavom..
Siemet turim pakvietima pas draugus i sodyba, bet va ir tom statybom uzsieme.. Tai tiesiog net nezinau, nuspresim paskutine minute biggrin.gif

Baltos misraines ir as biski darysiu, jei jos nera, dukrai nera ka valgyt biggrin.gif
Vyniotiniu siaip nedarau, neperku ir pati neypatingai megstu biggrin.gif Nu bet va uzsimaniau biggrin.gif Kazkam ant senatves darzai parupo, man- valgio gaminimas biggrin.gif
Atsakyti