Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

LAbukas


PAvargau...Siandien 192 stopai..I masina siaip taip susitalpinau biggrin.gif Visai graziai susidejau,kad net labai knistis ieskot nereikejo biggrin.gif Grizau pries 18h....Kol pavalgiau,robota ijungiau,dabar ilsiuos..Eisiu maudytis ir anksti gult..Uzmigt gal ir neuzmigsiu,paskaitysiu biggrin.gif


As ir bandau prisipratint internetini pirkima..Tik buna,kad gauni,grazini,gauni grazini biggrin.gif Uzsisakiau 12 dydi,per mazas,uzsisakiau 14,per didelis biggrin.gif biggrin.gif Parduotuvej pasimatuoji viska is kart ir matai..O dabar siuntineji kas savaite biggrin.gif biggrin.gif
I shopinga noreciau siaip pasiganyt,nes man visai patinka biggrin.gif Bet realiai nelabai ko ir reikia biggrin.gif Ir tikrai ant visos tos mases isalkusiu zmoniu as nelysiu biggrin.gif
Atsakyti

Aš labai mėgstu internetinį pirkimą, beveik viską taip prekinuosi. Bet... nemėgstu grąžinti. Man labai sunku perlipti per save, rodosi aš taip skatinu vartotojiškumą ir kenkiu planetai  :D Todėl, jeigu kažkas yra rizika, kad netiks arba neperku išvis, arba sunkiai grąžinu. Dažniausiai perparduodu. Kažkaip mane labai sąžinė graužia dėl tų į žemę nusėdančių grąžinimų.  :B​ 

Atsakyti
O tu galvoji,kad tu grazintu rubu atgal nebeisiuncia kitiems?
Atsakyti

As daug blogu pirkimu padariau paskutiniu metu, nieko negrazinau, nes tyngiu tasytis. Mango paltukas buvo labai grazus ant manekenes, as atrodau kai kulverstukas, kabo su etiketem, plona striukyte ir atrode labai miela ir minksta, atejo visai ne tai ko tikejausi, viduj isiuta kazkokia vejo nepraleidzianti medziaga, kuri gal gerai jei tu vaikstai juros pakrante ar kur po kalnus, na sueis suniui vedziot. Savaitgali atejo kedai, ideti vienu dydziu didesni nei pirkau, o mano dydzio jau nebera, dukrai geri, bet nelabai jos stilius, tipo gal uzsides kada, nes ant kojos tai labai graziai atrodo, zodziu beda 😩

Atvelykio me nesvenciam, is tikro dar turim torto nuo velyku 😂

As po skiepo blogai jauciausi, temp nebuvo auksta, tik 37.4 berods, tik jegu labai nebuvo, praktiskai pramiegojau visa para, o kita diena visi negalavimai buvo dinge, na tik prakaitas muse dar kelias dienas. Paziuresim kas bus po antros dozes.

Atsakyti
Nemegstu apsipirkineti intiku... Man labai svarbu apsiciupinejimas, apsimatavimas... Nes daznai man tos ismieros neatitinka. Va, neseniai pirkau suknele is per una. Nu man ju ismieros geros, daug rubu is ju turiu, o va sita per papus niekaip nesueina. Nesiunciau atgal...tikiuosi svorio numest iki vasaros biggrin.gif
Atsakyti

O tu galvoji,kad tu grazintu rubu atgal nebeisiuncia kitiems?

Nebesiuncia. Jie negrizta atgal i pardavima. 

Atsakyti

Nova, ir kaip sekasi  mesti? 

Heida, dek i mesendzeri, mazum kuria tiks batai :)

As siandien taip kvailai apsiziurejau, baigesi ir naktinis ir dieninis kremas. Vienu metu. Dabar guglinu, ieskau. 

Atsakyti

Nebesiuncia. Jie negrizta atgal i pardavima. 

Ogo, nezinojau, o ka daro? Utilizuoja ar realizuoja kazkaip?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2021 04 07, 21:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="giega" data-cid="72810178" data-time="1617822207"><div><p>O tu galvoji,kad tu grazintu rubu atgal nebeisiuncia kitiems?</p></div></blockquote><p></p><p>Nebesiuncia. Jie negrizta atgal i pardavima. </p>

Netikiu.. Nu tada jokio biznio..
Perki sakykim striuke, palta, suknele uz 100 ar daugiau sv ir netinka.. Grazini ir kur jie deda?? ismeta?? Netikiu. Perpakuoja ir kitiems issiuncia.
Atsakyti

Dauguma atiduoda i Auctions house. Is ten dazniausiai perka ivairus ebay pardavejai, arba car boots sale, pavieniai zmones Ta pati daro visos pigios parduotuves, tokios kaip prettylittlethings, boohoo, zara, river island. Zinau viena aukciona, kur vien prekes is Costco. 

Kai kurios posh parduotuves, tiesiog uzkasa i zeme, nes sunaikinimo mokesciai per daug dideli. Pigiau tiesiog uzkasti. 

Atsakyti
Labukas

O tai kaip,jei perki is normalios parduotuves(na kai veikia jos biggrin.gif )ir paskui atnesi grazint?Esu macius,kai iskart ant pakabos pakabino ir i sale nunese mirksiukas.gif KAzkaip manau,kad su internetinem parduotuvem tas pats..Asos bankrutuotu arba kainas uzsikeltu,nes neisivaizduojat kokiais maisais vezu kasdien i tuos pacius adresus..Ir tikrai panasus maisai grita atgal i Asos..Ne karta ir zmones pasakojo,kad pasiliks gal tik viena kita ruba,o viska tik pasimatuot siuncias..Aisku tie zmones negalvoja apie planetos tersima,bet jei viska meta,utilizuoja,nu bankrotas firmai konkretus.


Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Pas man tai nuo Velykų nieko neliko, ir nieko išmest šįkart nereikėjo, norėčiau visada taip pataikyt ir taip gražiai viską suvartot  :rolleyes: 

Jungiuos prie giegos, kuri abejoja, kad viskas išmetama. Esu pirkus is Nexto bliusele, kaina buvo sumažinta ir nurodyta mažas defektas, kadangi tik ta bliusele buvo mano dydžio paėmiau, galvojau pažiūrėsiu kas per defektas ir rūbas buvo matuotas,  espiratoriaus pėdsakai matėsi, rūbas buvo tamsios spalvos, tai todėl ir matėsi gerai, išskalbiau ir viskas, kuo puikiausiai sunešiojau, tai manau, kad nevisada išmetama. Viena pažįstama dirba White Company, nepigi ši krautuvė, tai grąžinimus išparduoda dabar tik savo darbuotojam, anksčiau dar galėjo draugų į išpardavimą atsivest. Aišku daug išmetama ir ne tik drabužių  :oh: 

Tiesa, dar juk grąžinimų yra įvairių, kur tik pasimatuoja ir netinka, ir tie kur jau kažkiek panešioti ir neatlaikė garantinio, tai tuos greičiausiai ir utilizuoja.

Aš viską grąžinu, kas netinka, dabar dar kai ne tik į paštą gali nešt grąžint tai išvis patogu. Tiesa grąžint tai daugiausia dukros daiktų būna ir batai man, koja visas lastas ir plati, tai ne taip paprasta atitaikyti  :D  Su vyrais viskas paparasta, madų nesivaiko arba jau arba dar  :D tai viskas iš ten pat, tai ir dydžiai aiškūs.

Atsakyti