Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba, 

Mano dickis visada laukia balandzio pirmos, nes anas labai megejas pokstauti. Bet, kiekvienais metais pamirsta.  :D  :D  siemet vel mes, tevai, pirmi apgavom: pasakem, kad gavom laiska is kaimynu advokatu, skunda, kad is musu kiemo eina modifikuoto golfo triuksmas, o rytais treniruokliu gelezu triuksmas. Sportininko triuksmas lyg shame'ina kitus kaimynus :) Nepatikejo vaikai  :lol:  :lol: O savo katinu grupeje paskelbiau posta, tipo kiekviena karta dedant katino foto butina nurodyti ir katino uodegos ilgi.  :lol: Oi, juokesi grupiokai  :bigsmile: 

Pirmadieni rodo tragiska ora. Tik 7 silumos ir lietu maisyta su sniegu. Baisu ir pagalvoti kas musu laukia  :oh: o taip norejosi kazkur isvaziuoti. Nu, kazkur vistiek reikes vaziuoti, norisi galva pravedinti po visu karantinu. 

Siandien Aldi pirkau levandu. Tokios grazios, sodrios ir tik po 5 svarus. Sustaciau ant vienos palanges, labai grazu man. Dievinu levandas. 

Vyras su dickiu nupjove medziu sakas, tai biski saules daugiau atsirado. Dar dickis visokias sakas sugrebe, krepsinio stova sutvarke. Taip fainiai prasviesejo kiemas. Tik paskui vyras lindo i sandeliuka ir pjuklas ant galvos uzkrito ir praskele galva. Nedaug, bet buvo ir kraujo ir lyg patine biski. Tuom sodo darbai ir baigesi :)

Atsakyti

Laba,

Mano kaime jokių normalių gėlių nėra, apart pavasarinių, pračekinau visur, kur gėlėm prekiauja. Reiks kada nusigrūsti į kokį garden centrą, bet čia jau už kaimo ribų, labai nemėgstu važinėtis ten, kur nepakeliui  :D 

Kol šeimyna parpė gerokai paskaičiau, skaitau apie Ireną Veisaitę, kokia asmenybė  :wub:  bet namų ūkio darbai patys nenusidirbs, taigi paplušėjau ir čia, apsikuopiau, špinatinių keksiukų iškepiau, bus vietoj torto, rytoj šiek tiek papuošiu ir bus liuks  :ax: 

Apmaudu, kad taip atvėso, o taip faina buvo tos kelios dienos. Saulei šviečiant, atrodo, net nuotaika kita  :wub: 

Atsakyti

Joooo, jau Velykoms tikrai galejo duoti geresnio oro. Mes suplanave pasivažinėti pirmadienį, kur čia reiks lėkti, kai šaltį rodo? Sekmadienį  rodo 16, o pirmadienį tik 6. Nu skirtumas toks nesmagus, visai. 

Kokia aš neišprususi, nieko nežinau apie Ireną Veisaitę. Kaip knyga vadinasi? Paguglinau, tai tikrai įdomi asmenybė pasirodė. Būtų įdomu perskaityti. 

Ir keksiukai gerai atrodo. Pasidalink receptu  :4u: 

Dičkis sutepė vaflių su kondensuotu pienu. Nu va, ir kaip kūdintis. Bėda, tos šventės  :D​ 

Atsakyti

Laba, 

Nieko nenuveikiau tokio, o visa dieną pratūpinėjau virtuvėje  :D 

Limcamca negaliu pasigirti, kad esu išprūsus, tiesiog išgirdau apie ją vienoje laidoje, pasigooglinau ir patraukė paskaityt. 

https://www.patogupi...i-skaidrus.html

keksiukų receptas tai toks pats, kur merginos FB špinatų torto receptu  dalinosi  :mirksiukas:  praeitą vasarą tortą išbandžiusi buvau, dabar nelabai laiko tortui turėjau tai tešlą į keksiukų formeles supyliau ir kremo kepures uždėjau  :ax: 

šiandiena Lidle svyrančių palergonijų radau  :yahoo:

kiaušinių neplanavau dažyti, nieks beveik jų nevalgo, bet šaldytuve buvo užsilikusio, apvytusio raudono kopūsto, tai nudažiau kelis, vistiek kopūstui išmetimas grėsė, tai prie to pačio  :rolleyes: visai neblogai gavosi

Atsakyti

Labas Velykų rytą  :4u: 

Gražios šventės, šiltos saulės ir ramybės širdyje  :oro_buckis: 

Atsakyti

Laba, 

Va ir praejo sventes. Gal ir gerai, nes 4 dienos poilsio, beveik atostogos.  :D  :D Vaikams dar atostogos, tai malasi po namus. I parka buvo iseje, bet zvarboka kazkaip, nera jauku ilgai lauke buti. 

Maisto dar daug liko, tai siandien vakariene is likuciu. 

Siandien taip kvailai sudauziau telefona. Nors verk  :D Nenaujas tas telefonas, 8as, dabar mandresniu yra, bet gerai laike, veike - toks abidniakas dabar keisti. Paziurejau, kad niekas nieko gero ir nesiulo. 

Tai vakar lyg paskelbe, uzsienio kelioniu nestabdys. Mamyte paskiepyta fizeriu, senelis gavo pirma Modernos doze, anyta sekmadieni zenecos. Tai jau, lyg lyg sviesa tunelio gale. Reikia dar patiems skiepus susiveikti ir jau bus galima lankyti. 

Atsakyti

Laba,

Kaip džiaugiuos, kad per velykas išvažiavom, prasivėdinom galvas, pasidžiaugėm gražiu oru, net ledų lauke suvalgėm  :wub:  kai dabar kūnas pagaugais eina pagalvojus apie ledus, antras rytas su šalna  :ax: 

už telefoną  :4u: 

Aš tai į LT labiausiai dabar norėčiau  :rolleyes:  išsiilgus saviškių, jau ir internetas negelbsti  :D  ir viliuosi, kad kai laisvę paskelbs viskam, kainos nevarys iš proto 

Atsakyti
Labukas

Jooo,siemet kazkaip ilgai uzsilaike salti orai..
Limcamca,kad vakar salciau buvo,nei siandien biggrin.gif Vakar vejas toks kiaurai traukiantis,o siandien ant saules visai net malonu buvo biggrin.gif


Velyku pusryciu stalas -kiausiniai,pora misrainiu,mano saltiena ir vyniotinis biggrin.gif PAskui pietums kisau avies koja kept.Draugei buvo prisakyta nieko nesivezt,bet vis tiek atsiveze kepta vista,dar mesyciu.Tai gerai tos mesytes pirktines vakuumuotos,tai net neatidarem,gali ilgai stovet saldytuve biggrin.gif
Jei ne ta vista,tai vakar butume visus likucius uzbaige..Liko sausa krutinele,biski avienos,tai viska sumaliau ir pridariau zemaiciu blynu biggrin.gif DAr sriubos puoda isviriau mirksiukas.gif Cia kad ryt i virtuve nereiktu,nes jauciu ryt labai daug darbo bus..
Per bank holiday nevisos furos atvaziuoja,tai daug siuntu neatveza..UZ tai ryt dasideda tie,kas siandien nevaziavo biggrin.gif TAip ir gaunas..

Drauge atidave ciuozykla,dar toki plastmasini supama arkliuka,tai nuvariau viska parsivezt biggrin.gif MAzoji dziaugias,tik kad salta lauke,tai ilgai nebuvo biggrin.gif
Vnz,zaislu tik daugeja biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Baik tu, man vakar daug silciau buvo. Siandien vienu metu taip atsiauriai atsale buvo, bet su draugem ejom savo zingsnius, susilom ir visai nieko finale. Dabar lyg sniego ir lietaus miksa rodo. 

Pas mus vakarienei irgi buvo likuciu mixas. Vaikams tik makaronu isvirem prie visokiu likuciu. 

Klausyk, tai anuke tau kiema uzkariaus, nebebus vietos nei terasai  :D​ 

Atsakyti

Na, ar ruosiates kita savaite i parduotuves? As ju nemegstu, bet dabar jau reikia. 

Man reikia dzinsu, labai sunku juos nusipirkti gerus internetu. Noriu kokybisku, geru, tvirtu, ilgalaikiu  :D 

Su vaikais tai isvis tragedija. Viska isaugo. Internete galiu tik maikes pirkti. Visa kita kazkiek matuoti reikia. 

Bet labai bijau, kad kita savaite bus labai daug zmoniu parduotuvese. 

Atsakyti

Laba,

Į krautuves reikia, bet nesiruošiu, galiu tik įsivaizduoti, kas darysis. Prieš kalėdas kai trumpam buvo atidarę, kokios eilės stovėjo...

Aprims  bumas tada, gal ir nuvarysiu. Nors jau įpratau internetu prekintis, pasimatuoji ir gražini ar pasilieki. Nors mano kaime tai ir pardžių normalių nėra  :D 

Pro langą koks gražus oras atrodo, o realiai tai kaip šalta. Vakar snigo ir vėjas toks stiprus buvo, tai šuorus tokius, kad suko. Šiandina šalna buvo, kieme žolė balta. Kaimynų vyšnios žiedai jau nudraskyti  :unsure: 

Švenčiat Atvelykį?

Limcamca kaip tavo giminė po skiepų jaučiasi?

Atsakyti

Tfu tfu tfu, visi jauciasi gerai. As, isvis ne vieno nepazistu, kas blogai jaustusi. 

Tas "blogai" jauciasi dar priklauso gal ir nuo pacio zmogaus istvermes. 

Nea, Atvelykio nesvenciam. Futbolo maratonas prasidejo, tai baiges visos sventes  :D​ 

Atsakyti