Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Limcamca, ne kaip sekasi su svorio metimu. Bet lyg po kelis 100gr krenta cry.gif maziau valgau, daugiau vandens geriu.... Tikiuosi iki vasaros nors siek tiek apmazes tie sonai. Dabar ziuriu ir svarkas mano megstamiausias ant ribos. Nu beda biggrin.gif

Heida, ieskau as vaiksciojimo kedu dabar. Kokia ismiera taviskiu? Jei kaip imesk man i messengeri, gal as paimsiu mirksiukas.gif
Atsakyti

dargi, prisiminiau, mano "pasnikas" iki Velykų be saldumynų, tiesa su vienos dienos nukripimu, baigėsi su -2kg, o draugės vyras prieš kelis metus atsisakė ne tik saldumynų, bet ir pridėtinio cukraus, tai nusirideno 9kg, tiesa, jam buvo daugiau nuo kur rident  :rolleyes: 

Atsakyti

Laba, 

Nezinau ka daro visos parduotuves, kalbu apie tas su kuriu prekemis susiduriu. Visa greitoji mada: Asos, River Island, Zara, Boohoo, Miss Selfridge, Shein ir t.t. ir pan. grazintus daiktus varo i aukcionus, parduoda paletemis ir t.t. ir pan. Kitos parduotuves, pvz M&S daro savus labai didelius ispardavimus, Next turi outletus. Labai daug yra variantu kur padeti nereikalinga inventoriu. Tas pats TKMaxx juk tiesiog isparduoda nereikalinga ir kitur neparduota inventoriu. Zodziu, viskas sukasi ratu. Bet, mase tu rubu yra tikrai didele, juk neveltui greitoji mada yra pirmoje vietoje pagal pasaulio tarsa. Zodziu, pradejau as cia filosofuoti. Grazinimai labai patogu, ir tas pirkimas kruvos rubu, paskui matuotis ir kas netiko grazinti irgi yra labai patogu, ir toks yra siuolaikinis pasaulis. Tiesiog, as asmeniskai stengiuosi gyventi kitaip, nemegstu ismetamo maisto, ismetamu daiktu ir nemegstu pirkti tik pasimatavimui, o paskui grazinti. 

Atsakyti

As irgi stengiuosi maziau cukraus vartoti. Man sunkiausia vakare prie arbatos. Nu, ka valgyti??  :D  :D  Nera nesaldziu skanumynu  :D Desra gi irgi, netinka  :D​ 

Atsakyti

neturiu įpročio vakare gert arbatos  :rolleyes: 

yra juk becukrio šokolado ir sausainių, tiesa gal yra cukraus tik kitu pavadinimu, niekad nesidomėjau ir neragavau  :hmm: 

riešutai nepagelbėtų?

Atsakyti


Heida, ieskau as vaiksciojimo kedu dabar. Kokia ismiera taviskiu? Jei kaip imesk man i messengeri, gal as paimsiu mirksiukas.gif

Bus tau dideli, as 7 nesioju, o atsiunte 8, bet kai pasakiau vakar, kad gal reik grazint, dukra prase palikt, tipo nesios. 
Nusipirkau kitus, visai kitokius, teisingiau MB nupirko, nes man gaila buvo 130£ moket uz kedus 🙈

Atsakyti
QUOTE(Obetačiau @ 2021 04 08, 15:32)
gal yra cukraus tik kitu pavadinimu, niekad nesidomėjau ir neragavau  hmm.gif </p><p>riešutai nepagelbėtų?</p><p></p><p></p><p></p>
[right][snapback]72810550[/snapback][/right]


Mes va sita cukru naudojam mirksiukas.gif Skoniu jis lygiai kaip cukrus,net det tiek pat reikia mirksiukas.gif O kaloriju jis gerokai maziau turi mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


QUOTE(Heida @ 2021 04 08, 15:32)
MB nupirko, nes man gaila buvo 130£ moket uz kedus 🙈
</p>
[right][snapback]72810553[/snapback][/right]

Man irgi tiek gaila biggrin.gif biggrin.gif BAtams-ne,bet kedams gaila biggrin.gif


Uzsisakem ir mes atostogas biggrin.gif Birzelio men i Cornwala,tik si karta i Bude.Laikas biski durnas-nuo pirmad iki ketv,bet kitom dienom nebuvo vietu arba kaina jau pasakiska biggrin.gif Ai,pailsesim ir taip biggrin.gif
Atsakyti

Ai ne, as cukraus isvis nevartoju. Bet, geriant arbata kazkaip norisi tai sokoladuko, tai surelio, tai sausainio, tai pyragelio. Mes daug arbatos isgeriam. Vakarais, as dar ir rytais geriu. 

Heida, kokius vaiksciojimui pirkai? 

Kiek domejausi tai sako, Asics geriausi vaiksciojimui/begiojimui. 

Atsakyti

Obetaciau, riesutu vakare negalima, jeigu bandoma mesti svori  :D​ 

Atsakyti

Limcamca, va situos

https://m.jdsports.c...wE&gclsrc=aw.ds

Atsakyti


Uzsisakem ir mes atostogas biggrin.gifBirzelio men i Cornwala,tik si karta i Bude.Laikas biski durnas-nuo pirmad iki ketv,bet kitom dienom nebuvo vietu arba kaina jau pasakiska biggrin.gifAi,pailsesim ir taip biggrin.gif

Kai atostogos, koks skirtumas kelintadienis, visos dienos sventes. Mes dar nesugalvojom i kuri krasta pavaziuot, i Cornwala tai gal siemet ne, dar dabar bloga pasidaro prisiminus 10 val kelione i viena puse 😱

Atsakyti
O kaip i LT su masina varot biggrin.gif biggrin.gif Ta Bude gal biski arciau..210 myliu..Jei vaziuot dabar,per trafikus,tai 4,5h...Zadam isvaziuot anksti ryte,kad spet bent Londono trafikus prasokt,gal nevaziuosim labai ilgai biggrin.gif
MAn svarbiau,kad oras geras butu biggrin.gif
Atsakyti