Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

pas mane saule nuo vidurdienio atsisuka, tai man gerai, nemegstu ryte buti zadinama nei zadintuvo, nei saules :D zadintuvas, deja, zadina daznai, tai dziaugiuosi, kad jau kai jis nezadina, tai ir saule nepazadina :D nu va tik prisildo tai nemenkai buta, nes jau pakol nenusileidzia, tai ir spigina :) bet kol kas dar be ventiliatoriaus gyvenu, bet jau mastau, kad reiks eit dulkes nuo drauguzio valyti :) 

Atsakyti

Sveikos. Mano irgi į rytus miegamasis. Roletai ant langų, nemaišo saulė. Kol kas dar be ventiliatoriaus apsieinam. 

Ar roletai tiesiai ant stiklo, ar nuo karnizo?

Romanetės pas mane nuo karnizo, tai šviečia pro plyšius ryte, irgi žadina. Langai į rytus. Galvoju keisti į roletus.

Atsakyti

Laba,

Pas mane miegamojo langai į rytus, bet saulė palyginus su čiulbančiais paukščiukais yra niekis.  :B 

Nu va, dar tokių skyrybų ant Lietuvos nebuvo, aplenkė net Jasaičius  :D 

https://www.15min.lt...06VPXjW6ZrB0zvc

Atsakyti

Laba,

Pas mane miegamojo langai į rytus, bet saulė palyginus su čiulbančiais paukščiukais yra niekis.  :B

Nu va, dar tokių skyrybų ant Lietuvos nebuvo, aplenkė net Jasaičius  :D

https://www.15min.lt...06VPXjW6ZrB0zvc

Senas durnius  :D​ 

Atsakyti

Laba,

Pas mane miegamojo langai į rytus, bet saulė palyginus su čiulbančiais paukščiukais yra niekis.  :B

Nu va, dar tokių skyrybų ant Lietuvos nebuvo, aplenkė net Jasaičius  :D

https://www.15min.lt...06VPXjW6ZrB0zvc

nu nesveikas tikrai. nu ir kam reikejo tos parodijos?

Atsakyti

Ar roletai tiesiai ant stiklo, ar nuo karnizo?

Romanetės pas mane nuo karnizo, tai šviečia pro plyšius ryte, irgi žadina. Langai į rytus. Galvoju keisti į roletus.

pas mane "multifilm" kasetiniai roletai prie pat stiklo, ner galimybes susidaryt tarpui, nes istatyti i tokius begelius. Nakciai nuleidziu, nes miegamuju langai i rytus, tai ir atspindi saule, kad neprikaitintu ir aklina tamsa kambary. Nesimato siaip ju is vidaus, nes uzuolaidos ir portjeros uzstoja.

413.jpg

sveikos.

Atsakyti

Ar roletai tiesiai ant stiklo, ar nuo karnizo?

Romanetės pas mane nuo karnizo, tai šviečia pro plyšius ryte, irgi žadina. Langai į rytus. Galvoju keisti į roletus.

Tiesiai ant stiklo.

Laba,

Pas mane miegamojo langai į rytus, bet saulė palyginus su čiulbančiais paukščiukais yra niekis.  :B

Pas mus žuvėdros ankstyvą pavasarį nedavė ramybės, dar buvo pas katinų morčius, tai padainuodavo po langais serenadų, o ir šiaip pirmas aukštas, langai į kiemą, biškį ne kas, negaliu miegot su pilnai atidarytu, tai žmonės praeina, tai mašina pravažiuoja, jaučiu reikia pratintis., nes karštoka tik su mikro.  :hmm:  :D 

Atsakyti

Tiesiai ant stiklo.

 

Pas mus žuvėdros ankstyvą pavasarį nedavė ramybės, dar buvo pas katinų morčius, tai padainuodavo po langais serenadų, o ir šiaip pirmas aukštas, langai į kiemą, biškį ne kas, negaliu miegot su pilnai atidarytu, tai žmonės praeina, tai mašina pravažiuoja, jaučiu reikia pratintis., nes karštoka tik su mikro.  :hmm:  :D

labiausia del sito dziaugiuosi, kad gyvenu 11 aukste :D kadangi miegu jautriai ir reaguoju i visokius pasalinius garsus, tai neisivaizduoju gyvenimo pirmam aukste, niekaip. jau ir 11am pasitaiko, kad girdziu, tai kas butu pirmam, nenoriu net pagalvot :D nors nuo zoles pjovimo tai ir 11 aukstas negelbeja  :wacko: jau kai pradeda kokia 7 ryte, tai visada keliuosi lango uzdaryt. trumpam yra teke pirmam gyvent, nenoriu net prisimint tu zoles pjovimu, kai net pro uzdarytus langus garsas tooooooks.....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 21 gegužės 2019 - 13:52

labiausia del sito dziaugiuosi, kad gyvenu 11 aukste :D kadangi miegu jautriai ir reaguoju i visokius pasalinius garsus, tai neisivaizduoju gyvenimo pirmam aukste, niekaip. jau ir 11am pasitaiko, kad girdziu, tai kas butu pirmam, nenoriu net pagalvot :D nors nuo zoles pjovimo tai ir 11 aukstas negelbeja  :wacko: jau kai pradeda kokia 7 ryte, tai visada keliuosi lango uzdaryt. trumpam yra teke pirmam gyvent, nenoriu net prisimint tu zoles pjovimu, kai net pro uzdarytus langus garsas tooooooks.....

Ai dėl žolės, tai neimu į galvą, anksti labai nepjauna, jau būnu atsikėlus(jei po pietų dirbu, bet kažkaip rytinė vis papuola, grįžtu jau nupjauta), o ir darbo valandom pjauna, tai būnu darbe dažniausia. Na priprantama prie aukšto, man visai nieko, vienas minusas miegamojo langai iš kiemo pusės, o taip gerai, viens du ir lauke, ypač šunį, kai reikia išvesti, nereikia laipioti, nei liftu keltis, va aukštai nenorėčiau, man idealu būtų antras aukštas. Ir prie garsų galiu priprasti miegoti, na tokių nelabai garsių. 

Atsakyti

Ai dėl žolės, tai neimu į galvą, anksti labai nepjauna, jau būnu atsikėlus(jei po pietų dirbu, bet kažkaip rytinė vis papuola, grįžtu jau nupjauta), o ir darbo valandom pjauna, tai būnu darbe dažniausia. Na priprantama prie aukšto, man visai nieko, vienas minusas miegamojo langai iš kiemo pusės, o taip gerai, viens du ir lauke, ypač šunį, kai reikia išvesti, nereikia laipioti, nei liftu keltis, va aukštai nenorėčiau, man idealu būtų antras aukštas. Ir prie garsų galiu priprasti miegoti, na tokių nelabai garsių. 

zinok pas mus buna kad jau po 7 ryto pradeda zyzint tas zoliapjuves  :oh: tai va kai i darba, tai dzin, bet vasara, kai dukrai i mokykla nereika ir man i darba nereik, tai kosmaras :D atsikeliu, uzdarau langa, ijungiu drauga ventiliatoriu visu pajegumu ir toliau griunu parpt :D nes tas per smegenis einantis garsas ne mano silpniems nervams :lol:  

Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja* @ 2019 05 21, 14:45)
Pas mus žuvėdros ankstyvą pavasarį nedavė ramybės, dar buvo pas katinų morčius, tai padainuodavo po langais serenadų, o ir šiaip pirmas aukštas, langai į kiemą, biškį ne kas, negaliu miegot su pilnai atidarytu, tai žmonės praeina, tai mašina pravažiuoja, jaučiu reikia pratintis., nes karštoka tik su mikro.  hmm.gif  biggrin.gif </p>

Ausu kamsteliai yra tobuliausias isradimas.
Atsakyti

Ausu kamsteliai yra tobuliausias isradimas.

kai nereikia keltis su zadintuvu- taip :) kitu atveju ir zadintuvas nelabai girdisi :D as kazkada juos isidejau, kai kieme kazkas diskoteka sumaste daryt gerokai po vidurnakcio. ryte anksti keltis, galvoju iskviesciau policija, tai kol atvaziuos vistiek gi teks klausytis, ko pasekoje liksiu vistiek neissimiegojus. tai uzdariau langa, isidejau kamstukus ir sapnu karalysten...aha...o ryte kad zadintuva girdeciau :D stipriai nevelavau, bet daugiau nepraktikuoju, kai i darba ryte :D 

Atsakyti