Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Tu čia rimtai? Man jos atrodo tik aplink stulpą šokti tinkamos  :D

Kuo rimčiausiai. Su stulpu nieko bendro nematau absoliučiai. 

Atsakyti

Kuo rimčiausiai. Su stulpu nieko bendro nematau absoliučiai. 

 

Kokie skirtingi skoniai  :)

Atsakyti

Laba. Platformos ir mano buvo mėgiamiausia avalynė(tokios su kuriom Elija ant sofkės), visada akys krypdavo tik į tokią.  Dabar tik į žemu kulnu.  :D 

Vo Orage, kokios tau patinka per pirštą.  :bigsmile:​ 

https://www.nordstro...dal?color=BLACK

Man tai va tokios gražios kasdienai, ir spalva faina geltona-garstyčių. 

https://www.nordstro...y-suede-sandal?

Atsakyti

Orage :) , Camper turi  avalynes su cinkeliu. net manau, kad tas 'lievas' puslapis kuri buvai suradusi turi kelis ju modelius nukopijaves.

https://www.camper.c...men/shoes/sales

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sistina: 20 birželio 2019 - 19:07

Oraga, Camper turi  avalynes su cinkeliu. net manau, kad tas 'lievas' puslapis kuri buvai suradusi turi kelis ju modelius nukopijaves.

https://www.camper.c...men/shoes/sales

Vo, ačiū. Čia labai įdomu. Einu veizot.

Atsakyti

Tai antra diena apie basanoskes. Oage, gausi lupt. Man tikrai nereikejo basanoskiu. Bet net esdama mieste pietus sugebejau nusipirkt. Su platfooooooorma!!! Tokias biski inkvizicines. Tere tai kur nera platformos, ja iziuri. 

Atsakyti

Tai antra diena apie basanoskes. Oage, gausi lupt. Man tikrai nereikejo basanoskiu. Bet net esdama mieste pietus sugebejau nusipirkt. Su platfooooooorma!!! Tokias biski inkvizicines. Tere tai kur nera platformos, ja iziuri. 

tai  prasom  vaizdine medziaga pateikti :)

Atsakyti

Tai antra diena apie basanoskes. Oage, gausi lupt. Man tikrai nereikejo basanoskiu. Bet net esdama mieste pietus sugebejau nusipirkt. Su platfooooooorma!!! Tokias biski inkvizicines. Tere tai kur nera platformos, ja iziuri. 

O tau dabar pasakyt, kad aš tavęs nekenčiu? Greit rodaisi, gal man nepatiks, tai būsi išteisinta  :B 

O tu vis dar necivilizuota, su Citybee važinėjiesi ar jau, kaip padori moteriška turi ratus?

Atsakyti

Dar necivilizuota, Orage. Apie visas mazalitraskes jau galiu pasisakyt - multiplos tik dar nevairavau.

Sian bajeris buvo - bandau uzrakint fiat'a. Skambutis is city bee - tipo nori mano nuomones is klientu kontroles skyriaus. Sakau, trukdot man auto uzrakint. Sako pakentekit - dovanu gausit. Pasirodo, pries mane vaziave vaikinukai - praktiskai is ju gatvej peremiau - po keleivio sedyne pinigine pamate. Tai paprase, kad paieskociau ir atsiklause ar galiu ja paimti ir ar gali duot mano kontakta tam vaikiui, kad sekmingai uzbaigtume pinigines gelbejimo operacija :D 

O savo gulbes dar laukiu, jei pasiseks rugpjucio vidury turesiu. 

Savo basankiu det nedristu  - ne tokios, kad visiems patiktu. Patai dar tikra nesu, gal reiks grazint. 

Atsakyti

Savo basankiu det nedristu  - ne tokios, kad visiems patiktu. Patai dar tikra nesu, gal reiks grazint. 

Rodyk tik. O mes jau nuspręsim, pasilikt ar grąžint  :D​ 

Atsakyti

Rodyk tik. O mes jau nuspręsim, pasilikt ar grąžint  :D 

Neeeaaaa. As drasi, bet ne ant tiek :D 

Atsakyti

Dar necivilizuota, Orage. Apie visas mazalitraskes jau galiu pasisakyt - multiplos tik dar nevairavau.

Sian bajeris buvo - bandau uzrakint fiat'a. Skambutis is city bee - tipo nori mano nuomones is klientu kontroles skyriaus. Sakau, trukdot man auto uzrakint. Sako pakentekit - dovanu gausit. Pasirodo, pries mane vaziave vaikinukai - praktiskai is ju gatvej peremiau - po keleivio sedyne pinigine pamate. Tai paprase, kad paieskociau ir atsiklause ar galiu ja paimti ir ar gali duot mano kontakta tam vaikiui, kad sekmingai uzbaigtume pinigines gelbejimo operacija :D

O savo gulbes dar laukiu, jei pasiseks rugpjucio vidury turesiu. 

Savo basankiu det nedristu  - ne tokios, kad visiems patiktu. Patai dar tikra nesu, gal reiks grazint. 

Ėėė, tai kokią gulbę užsisakei?

O basankes rodyk tik greit čia nesimaivius.

Tiesa, kaip ofisinis žvėrius gyvena?

Atsakyti