Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Aš šiandien dirbu, net skaityti nėra kada :) o po pietų mokymai, tai kai sakant diena sugadinta, nes nėra laiko forumui :) 

E.lija, sorry “biski” ne taip supratau :) 

Atsakyti

Mano subinė netelpa į kelnes, tad turiu 1 nepatogius džinsus, 1 plėšytus patogius ir 1 treningą 😁 jaučiu į Statkevičiaus madas nelabai, ne? 🙄😂🤣

 Moteris be uzpakalio  ( ir klubu) yra vyras.   :D Kokia jau ta subine tavo, kad kelniu baidytusi?  Gal siaip nemegeja kelniu esi, o ne del uzkapalio plocio.    Man sukineles kartais taip nusibosta, kad norisi jas nugrusti i tolimiausia spintos kampa.  Kaip gerai, kad mes, moterys, galime nesioti ir kelnes ir suknias.  :D

Atsakyti

 Moteris be uzpakalio  ( ir klubu) yra vyras.   :D Kokia jau ta subine tavo, kad kelniu baidytusi?  Gal siaip nemegeja kelniu esi, o ne del uzkapalio plocio.    Man sukineles kartais taip nusibosta, kad norisi jas nugrusti i tolimiausia spintos kampa.  Kaip gerai, kad mes, moterys, galime nesioti ir kelnes ir suknias.  :D

Tai aš labai moteriška moteris 🤭🥴 

Nepatogu man kelnės, nes visas turiu nešti persiūti, jei įlendu per subine, tai liemuo atvimpa, reikia siaurinti per liemenį, dar kojos trumpos, tad trumpinti dažniausiai. Jei liemuo normaliai, tai netelpu per subinę, įsirėžia į moteriškąją vietą ☺️ ir tt. Tad suknelės, sijonai labai labai patogu man. 

Atsakyti

Mažoji mano pasirodys per išsipildymo akcijos koncertą, tai daba ieškau juodo megsto suaugusiam megstinio, balto šaliko ir kepurės, kojinių ant batų. Turi viskas kuo daugiau mezginių atrodyti 🥴

Atsakyti

Skaitau Rykutę ir galvoju, vistik turėti standartinę figūrą yra gėris!!!

Esprit pasiuvo toooobulas tamsiai mėlynas bootcut velvetines kelnes  :wub:  kaip jos man visur dera! Tik ne su švarku siūlomu. Su juo aš teta pardavėja.

Atsakyti

As parasyciau jiems apie klaida. Man yra taip buve, gavau ne savo siunta, informavau. Finale, jie liepe man ja pasilkt.

 

Man yra buvę, kad maisto prekių parduotuvės išėjau nesusimokėjus  :oh:. Savitarnos kasose. Pirkau vyną, tai pardavėja turėjo nuimti apsaugą ir pati nuskenavus padavė man į rankas. O man pasąmonė matyt suveikė taip, lyg jau būčiau sumokėjus, nes paprastai prekes imu krautis tik po brūkštelėjimo kortele. Tai susirinkau viską iš išėjau ramiausiai. Namo tik parėjus prisiminiau, kaip viskas buvo.

Kitą dieną grįžau, ta pardavėja padėkojo ir pakvietė menedžerį, nes pati nežinojo, kaip viską formint. Menedžeris išklausė ir numojęs ranka pasakė "enjoy your free shopping".

Bet sąžinė paliko rami. 

 

Tai aš labai moteriška moteris 🤭🥴 

Nepatogu man kelnės, nes visas turiu nešti persiūti, jei įlendu per subine, tai liemuo atvimpa, reikia siaurinti per liemenį, dar kojos trumpos, tad trumpinti dažniausiai. Jei liemuo normaliai, tai netelpu per subinę, įsirėžia į moteriškąją vietą ☺️ ir tt. Tad suknelės, sijonai labai labai patogu man. 

 

Pas mane tas pats variantas. Liemuo ir klubai skiriasi 2 išmierom  :oh:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 21 lapkričio 2019 - 14:48

Palaikinau ir dabar Terezza pagalvos, kad man labai patinka jos liemuo ir klubai, kad skiriasi 2 ismierom.  :D  :D Neee, as cia apie vyna zinok, apie vyyynaaa  :lietuva:​ 

Atsakyti

Palaikinau ir dabar Terezza pagalvos, kad man labai patinka jos liemuo ir klubai, kad skiriasi 2 ismierom.  :D  :D Neee, as cia apie vyna zinok, apie vyyynaaa  :lietuva:​ 

O tai liemuo su klubais nepatink?..... :unsure: 

Atsakyti

Kažkuri dar ryte siūlė rinktis aprėdus iš Statkevičiaus kolekcijos. Bet turbūt labai dirbate - tai aš pirma  ...išsirinkau šią suknelę  :)

Priedas  20191121_161533.jpg   126,92KB   5 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Yra ką apsirengti!!!

 

 

Priedas  Screenshot_20191121-180823.jpg   70,43KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Priedas  Screenshot_20191121-180754.jpg   72,74KB   0 Parsiųsta kartų atpažįstamas rausvos palaidinukės siluetas

 

 

Priedas  Screenshot_20191121-180745.jpg   64,7KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  Screenshot_20191121-180738.jpg   62,88KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

 


Pridėta:

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20191121-180700.jpg   63,72KB   0 Parsiųsta kartų

 

Su dirbtinio kailio kepure, fkooors

 

 

Priedas  Screenshot_20191121-180651.jpg   79,46KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  Screenshot_20191121-180637.jpg   55,08KB   0 Parsiųsta kartų

Ciklamenas, mano mijaaaailė!

 

 

Priedas  Screenshot_20191121-180623.jpg   63,86KB   0 Parsiųsta kartų

 

Švarką panašų turiu  :wub:

 

 

Atsakyti

Na iš įdėtų tai tik pienės suknia ir paskutinis tas juodas kostiumėlis nešiotinas. Visa kita kažkoks nesusipratimas. Būsiu nemadinga ir aš 😀

Atsakyti