Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Pienė_, 22 Lap 2019 - 07:56, parašė: Kava temoje :P attachicon.gif [url="https://www.supermama.lt/forumas/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_rel_module=post&attach_id=264885"]4e3688f.jpg[/url]
Ko tu cia taip mazai is pacio ryto?Kvortom cia tempti reikia.


Pridėta:

  • Priedas  image.jpeg   24,27KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Ko tu cia taip mazai is pacio ryto?Kvortom cia tempti reikia.

:lol: 

Atsakyti

Jamu viena is kvortu. Aciu. :D Labas,  penktdieni!

Mes taip ir nenusipirkom naujo kavos aparato, as stabdis, vis jam vietos neradau, nesinorejo dar kokio papildomo staliuko specialiai statyti,labai jautri esu uzgriozdinimams,  nors jau nusiziureje buvom  ikejoje. Staliuka. Bet, ai, ne taip labai reikejo, matyt. Senukas aparatukas  dar veike neblogai, bet va ir jis uzsilenke pries pora savaiciu, nei nukalkinimas nei valymas nepadejo.  :D  Busim su uzpilama kava ir savaitgaliais. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 22 lapkričio 2019 - 11:08

Ko tu cia taip mazai is pacio ryto?Kvortom cia tempti reikia.

Tai buvau supratusi, kad visos jau privaišintos fb  :hmm: ...kas ten negėrė - tai pasiunčiau simpatišką vyruką čia kavos puodelį atnešti  :)​ 

Atsakyti

Jamu viena is kvortu. Aciu. :D Labas,  penktdieni!

Mes taip ir nenusipirkom naujo kavos aparato, as stabdis, vis jam vietos neradau, nesinorejo dar kokio papildomo staliuko specialiai statyti,labai jautri esu uzgriozdinimams,  nors jau nusiziureje buvom  ikejoje. Staliuka. Bet, ai, ne taip labai reikejo, matyt. Senukas aparatukas  dar veike neblogai, bet va ir jis uzsilenke pries pora savaiciu, nei nukalkinimas nei valymas nepadejo.  :D  Busim su uzpilama kava ir savaitgaliais. 

O pas mane stovi naujas kavos aparatas dėžėje, net neišpakuotas. Kai pirkausi naujiems namams visą buitinę techniką - tai kavos aparatą pridėjo dovanų. Kai dovanoja, negi neimsi  :D  ...bet kad nereikalingas jis man  :hmm: 

Atsakyti

Fb galiu kelti tiesiai, o čia ...mažinti reikia, karpyti... Įkėlimas...

Atsakyti

Tai buvau supratusi, kad visos jau privaišintos fb  :hmm: ...kas ten negėrė - tai pasiunčiau simpatišką vyruką čia kavos puodelį atnešti  :)​ 

Iš kvortų man nesigeria, todėl labai tinka tavo dailus.

Atsakyti

Jamu viena is kvortu. Aciu. :D Labas,  penktdieni!

Mes taip ir nenusipirkom naujo kavos aparato, as stabdis, vis jam vietos neradau, nesinorejo dar kokio papildomo staliuko specialiai statyti,labai jautri esu uzgriozdinimams,  nors jau nusiziureje buvom  ikejoje. Staliuka. Bet, ai, ne taip labai reikejo, matyt. Senukas aparatukas  dar veike neblogai, bet va ir jis uzsilenke pries pora savaiciu, nei nukalkinimas nei valymas nepadejo.  :D  Busim su uzpilama kava ir savaitgaliais. 

nera blogai ir  plikoma  kava :) Nesuosi i darba plikoma kava,  nes  per tiek metu neismokau tirpstancios  kavos ir atbatos su pienu  gerti :)

O pas mane stovi naujas kavos aparatas dėžėje, net neišpakuotas. Kai pirkausi naujiems namams visą buitinę techniką - tai kavos aparatą pridėjo dovanų. Kai dovanoja, negi neimsi  :D  ...bet kad nereikalingas jis man  :hmm:

Mes dovanu gavome pieno talpai saldytuva, pabaigoje  filmuko  demenstruoja, bet tap ir nepanaudojom  dar, nes  retokai geriame su  pienu :) tai neverta to pieno  laikyti jame :)

https://www.youtube....h?v=Do9oZ2GaDwg

o saip yra gerai  kavos aparatas aisku kavos  pupeliu sanaudos yra  dideles palyginus su  kiek reikedavo maltos  kavos uzplikimui.  bet turi savu pliusu :)

https://www.youtube....h?v=Do9oZ2GaDwg

Atsakyti

Uzpilama kava geriu is didelio puodo, kuo didesnis, tuo skaniau. Mazyciai puodeliai tinka tik is baristos ranku namie ar kavineje.

Man rodos, ta tirpi kava kazkaip neprigijo tarp musu kartos ir jaunesniu, o mano labai garbaus amziaus teta vaisina mus tik tirpia kava, kai ateinam. Kitokios ji net neturi. Na ir brudas ji yra, pasakysiu.. . Kava, ne teta. :D   

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 22 lapkričio 2019 - 12:25

:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sistina: 22 lapkričio 2019 - 12:25

Kas žino ar falenopsius galima laikyti miegamajame?

Atsakyti

Kas žino ar falenopsius galima laikyti miegamajame?

esu girdejusi, kad jos truputi plesrunes :) bet  gyvybei nepavojingos, pa mane miegamajame keli metai ant  palanges stovi 'mazoji' orchideja.

  Mano  kvepalu  pardavejas tyli  antra diena, kibo jam nerupi ar turi daug  laisku nespeja dar susigaudyti kas prie ko,  na dar vis lauksiu  kas bus toliau :) bet jau knieti atidaryti  ir 'paveizeti'  ko ten yra :)

Atsakyti