Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

O man i pasta atejo pasiulymas pigiai pirkti Jo Malone. Aga, pigu labai.  :D  Ir apskritai, ko ta Jo tokia brangininke,   man jos odekolonai neverti tokios kainos, nors kai kurie visai malone'us.  :D 

Bet nuziurejau martelei vienus jos norimus kvepalus toje nuorodoje, gal Kaledoms reikia ciupt? :hmm:

Atsakyti

Jamu viena is kvortu. Aciu. :D Labas,  penktdieni!

Mes taip ir nenusipirkom naujo kavos aparato, as stabdis, vis jam vietos neradau, nesinorejo dar kokio papildomo staliuko specialiai statyti,labai jautri esu uzgriozdinimams,  nors jau nusiziureje buvom  ikejoje. Staliuka. Bet, ai, ne taip labai reikejo, matyt. Senukas aparatukas  dar veike neblogai, bet va ir jis uzsilenke pries pora savaiciu, nei nukalkinimas nei valymas nepadejo.  :D  Busim su uzpilama kava ir savaitgaliais. 

As turiu maza Krups-a,man uztenka,ir neesu tokia didele kavos zinove,kad labai ten daug demesio tam skirciau.Kavos buna dvieju rusiu-skanios arba ne.Fsio.

Tai buvau supratusi, kad visos jau privaišintos fb  :hmm: ...kas ten negėrė - tai pasiunčiau simpatišką vyruką čia kavos puodelį atnešti  :) 

Nu tai nebutina tik viena puoduka gerti.

Kas žino ar falenopsius galima laikyti miegamajame?

As nelaikau jokiu geliu.Sako nesveika.

Atsakyti


O man i pasta atejo pasiulymas pigiai pirkti Jo Malone. Aga, pigu labai.  :D  Ir apskritai, ko ta Jo tokia brangininke,   man jos odekolonai neverti tokios kainos, nors kai kurie visai malone'us.  :D 

Bet nuziurejau martelei vienus jos norimus kvepalus toje nuorodoje, gal Kaledoms reikia ciupt? :hmm:

Man tai jie labai patinka.Ir laiko gerai,paskutini karta,kaip uzsakinejau savo sefui deze gerybiu is ju,tai man dave dovanu viena.

Atsakyti

Na va, Sistina su Elija irgi apie gėles kaip ir mano draugė 🤔 ...užsuko į svečius, pasigyriau kaip gražiai jau pusmetį žydi mano falenopsis, o dar turint omeny, kad paprastai pas mane gėlių išgyvenimo procentas mažas  :rolleyes: 

O ji sako, kad neščiau jį iš miegamojo, tipo gėlė vampyras. Bet jeigu ji tokia jau vampyras - tai kur ją dėti ...nebent priešui padovanoti, negi man reikia vampyro svetainėj 😅

Atsakyti

Na va, Sistina su Elija irgi apie gėles kaip ir mano draugė 🤔 ...užsuko į svečius, pasigyriau kaip gražiai jau pusmetį žydi mano falenopsis, o dar turint omeny, kad paprastai pas mane gėlių išgyvenimo procentas mažas  :rolleyes:

O ji sako, kad neščiau jį iš miegamojo, tipo gėlė vampyras. Bet jeigu ji tokia jau vampyras - tai kur ją dėti ...nebent priešui padovanoti, negi man reikia vampyro svetainėj 😅

As tai kazkaip labai atsikraciau gelemis.Turiu tris ir nezadu dauginti.Paziuriu sode ir man uztenka.Pabasari prisodinu priekiniam kieme,galiniam turiu beprote roze ir tris krumus hortenziju.Fsio.

Atsakyti

Gėlių turiu visur. Net svečių tualete.

 

Priedas  IMG_20191122_065900__01.jpg   75,95KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Pas mane gėlės balkone ir virtuvėj ant palangės.

Atsakyti

Jo Malone naudoju gerus 10 metu, anksciau prasydavau dukros parvezt griztant, dabar jau turim ju boutika Vilniuj. Ju kuno kremai man mmmmm wub.gif

Sveikos.
Atsakyti

Laba,

Nezinau ar cia jau sveikinausi ar ne  :hmm:  :hmm: Penktadienis - kur jusu burbulai? 

As irgi labai  megstu Jo Malone. Pas juos svelnus, neikyrus kvapai. Labiausiai patinka wood sage & sea salt.  

Atsakyti

Nepažįstu jokio Jo.

Ir išvisssssss penktadienis tokis penktadienis....

Privalgiau gardžiai. Einu, nuveiksiu ką nors. Arba ne. O ryt manęzzzzz laukia JI

Atsakyti

Laba,

Nezinau ar cia jau sveikinausi ar ne  :hmm:  :hmm: Penktadienis - kur jusu burbulai? 

As irgi labai  megstu Jo Malone. Pas juos svelnus, neikyrus kvapai. Labiausiai patinka wood sage & sea salt.  

Saulyte, burbulų sezonas over 😀

daba raudonas vynas, kūčiukai ir židinys. Sopranai fone 😉

Atsakyti

https://youtu.be/sNLpRnXv3JM

Atsakyti