Įkraunama...
Įkraunama...

2019 lapkritis staiga tapo toks mielas ♥

Gal norite sukursiu uždarą FB grupę? 

Labas rytas  :4u:

Pas mus irgi ramu, pilvelis pūpso, viduriai kartais pakietėja, bet stengiuosi daugiau daržovių, vaisių valgyt, ir visai padeda  :)

Dėl FB - aš už, ten gal patogiau  :)​ 

Atsakyti

Parašykite man į privačią žinutę el.pašto adresą arba vardą pavardę kaip užsivadinusios FB - pridėsiu prie kuriamos grupės ;)

Atsakyti

Sveikos, na turėjau rimtą bėdą nuo ryto niekaip nėjo pasišlapinti, pilvas išsipūtė, pūslė pilna. Nulėkiau pas gydytoją anksčiau, pažiūrėjo prieš tai per viršų, sako nėštumą matau, bet leliuko ne pagal mm 6 sav. ir 4dienos, o pagal ultragarsą 5 sav ir 4dienos. Na po to išlaisvino mane akušerė nuo pilnos pūslės tada gydytoja pažiūrėjo per vidų ir ką, leliukas yra....širdelė plaka ir atitinka laiką. Bet dabar neramu su ta pūsle, kas pasidarė. Taip užsiblokavo, koks žiaurus jausmas....nori į tuoletą, bet neina. Tai šiandien turiu stebėt, jei po 6val - 8val. norėsiu, bet nepavyks teks lėkt į ligoninę 😐. Man šiandien ir krūtys atleido, o čia sako nėra geras ženklas....tai žodžiu ramiai lauksiu kontrolinio vizito balandžio 19d. Ir aišku tikiuosi tik geriausio. Tai va merginos kokia mano istorija. 

Atsakyti

Oho kokie nuotykiai  :unsure: Nu bet svarbiausia tai, kad širdelė plaka  :wub:  
Laikau kumštukus tvirtai suspaudus, kad viskas būtų gerai. Gal šiaip, ilgiau pakentėjai nakčia apsisapnavus, ir taip išėjo  :unsure:​ 

Atsakyti

Nu labai tikiuosi, kad nepasikartos, nes jausmas ne koks. Ir gydytoja sako pirmą kartą su tokia situacija susiduriam 🤔

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 
Kaip ten mūsų wc reikaliukai? ;)

 

Atsakyti

Labas, krutikula na šiandien viskas tvarkoj, naktį kėliausi kokius tris kartus, kad neužlaikyti. Nežinau galvoju ar eit kokius tyrimus darytis ar stebėt ir jei pasikartos tada. Nes uždegimui požymių nėra 🤔

Atsakyti

 Negaliu patart, nesu specas :) 

Šlapimo bakt. tyrimą turi daktarė šiaip ar taip paskirt nėštumo pradžioj. 

Atsakyti

 Negaliu patart, nesu specas :)

Šlapimo bakt. tyrimą turi daktarė šiaip ar taip paskirt nėštumo pradžioj. 

Tai va kai eisiu kontrolei balandžio 19d. liepė šlapimą atsinešti. 

Atsakyti

Čia pas ginę buvai ar pas šeimos? 

Atsakyti

Čia pas ginę buvai ar pas šeimos? 

Aš visada nėštumo metu tik pas ginę lankausi. Na nebent kitos ligos 😉

Atsakyti

Labas rytas!  :4u:

Kokios nuotaikėlės? 
Pas mus saulė jau kokią trečią dieną iš eilės šviečia, tai taip linksma ir gera darosi. Planuoju su šuniuku pasivaikščioti prie jūros  :B


Pridėta:

Atsakyti