Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ilgas ir dažnas maitinimas išsekina?

QUOTE(inguleew @ 2013 11 25, 15:15)
Sveikutes noreciau patarimo mano leliui 7men. ir 2 sav. maitinu krutimi bet jau visa menesi vargstam schmoll.gif  nebenori imt krutines valgom 6ryte kol mieguistas buna ir kai pabunda 9 ryte ir nakti 1 kart jei pabunda,  dienos metu negaliu isiulyt pyksta, rieciasi sukasi i kita sona ir nesizioja, siaip puikiai valgom koses, darzovienes su mesyte, ivairias kruopas,varskyte, vaisius, norisi kuo ilgiau maitint, bet nuo retu maitinimu pienukas mazeja. Jei pasibaigtu pienukas kas geriau butu misinukas ar karves pienukas?


Iki metu laiko karves pienas nerekomenduojamas. Jeigu baigsis pienas ar nutrauksit maitinima, reikes pakeisti misinuku.
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 01 21, 18:46)
Iki metu laiko karves pienas nerekomenduojamas. Jeigu baigsis pienas ar nutrauksit maitinima, reikes pakeisti misinuku.



Siaubingai, siaubingai išsekina...Tai nerekomenduoja PSO karvės pieno, tik man įdomu ką mūsų močiutės davė savo vaikams?
Atsakyti
QUOTE(Dikte@ @ 2014 01 27, 15:53)
Siaubingai, siaubingai išsekina...Tai nerekomenduoja PSO karvės pieno, tik man įdomu ką mūsų močiutės davė savo vaikams?



Issekina tik tada, kai mama tinkamai nesimaitina, nepailsi, gal dar stresai kokie kamuoja, tada - taip. O kartais buna ir nediagnozuotas susirgimas - pvz skydliaukes problemos, anemija, tt.

Musu mociuciu laikais dar buvo imanoma rasti zindyviu, be to - Sovietu Sajungoj misineliai taip pat buvo gaminami, tik juos galejo gauti su receptu. Virdavo klijukus ir primaitindavo nuo ankstesnio amziaus. Duodavo ir karves piena, jeigu nieko geresnio nebuvo, bet atsiliepdavo vaiko sveikatai. O kai kurie kudikiai maitinti karves pienu ir neisgyvendavo.

Info is neseniai perskaitytos knygos Kudikio Zindymas
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 01 28, 18:13)
Issekina tik tada, kai mama tinkamai nesimaitina, nepailsi, gal dar stresai kokie kamuoja, tada - taip. O kartais buna ir nediagnozuotas susirgimas - pvz skydliaukes problemos, anemija, tt.

Musu mociuciu laikais dar buvo imanoma rasti zindyviu, be to - Sovietu Sajungoj misineliai taip pat buvo gaminami, tik juos galejo gauti su receptu. Virdavo klijukus ir primaitindavo nuo ankstesnio amziaus. Duodavo ir karves piena, jeigu nieko geresnio nebuvo, bet atsiliepdavo vaiko sveikatai. O kai kurie kudikiai maitinti karves pienu ir neisgyvendavo.

Info is neseniai perskaitytos knygos Kudikio Zindymas



10 balų už žinias gautas iš pono "Nežindausko". Man tokie ekspertai...na kaip ir visur. Ką gali vyras parašyti apie žindymą???aš neskaičiau tos knygos. Bet įdomu o jis nerašo kaip jaučiasi mama nėštumo metu, ką jaučia su kiekvienu kūdikėlio judesiu? Turėtų irgi nusimanyt...?

Maitinausi aš labai gerai, pailsėjusi būdavau taip pat kaip ir dabar, nes vaikai superiniai buvo, na gal išskyrus vieną, bet palyginus su draugių vaikais...tai auksinė buvo. Neturėjau aš nei anemijos, nei su skydliauke problemų...Bet to laiko net prisimint nenoriu ir ką dabar man daryti...kažkoks košmaras nieko daugiau neveikt tik žindyt ir praustis, nes visada prasmirdus pienu... nes daugiau nėra kada ką nors naudingo veikt.

O ne sovietų laikais ką duodavo? nejuokinkit, kad nuo karvės pieno neišgyveno. Taip daug neišgyveno, bet tikrai ne todėl, kad karvės pieną gėrė.
Atsakyti
QUOTE(Dikte@ @ 2014 01 29, 10:09)
10 balų už žinias gautas iš pono  "Nežindausko". Man tokie ekspertai...na kaip ir visur. Ką gali vyras parašyti apie žindymą???aš neskaičiau tos knygos. Bet įdomu o jis nerašo kaip jaučiasi mama nėštumo metu, ką jaučia su kiekvienu kūdikėlio judesiu? Turėtų irgi nusimanyt...?

Maitinausi aš labai gerai, pailsėjusi būdavau taip pat kaip ir dabar, nes vaikai superiniai buvo, na gal išskyrus vieną, bet palyginus su draugių vaikais...tai auksinė buvo. Neturėjau aš nei anemijos, nei su skydliauke problemų...Bet to laiko net prisimint nenoriu ir ką dabar man daryti...kažkoks košmaras nieko daugiau neveikt tik žindyt ir praustis, nes visada prasmirdus pienu... nes daugiau nėra kada ką nors naudingo veikt.

O ne sovietų laikais ką duodavo? nejuokinkit, kad nuo karvės pieno neišgyveno. Taip daug neišgyveno, bet tikrai ne todėl, kad karvės pieną gėrė.

o žino onkologas, ką jaučia žmogus, jei pats niekada nesirgo? Ką onkologas gali parašyti apie vėžį, jei niekad nesirgo?
Arba, ką gali išmanyti apie gimdymus su 40 metų patirtimi akušerė, jei niekada negimdė?
Ką gali išmanyti ortodontas, jei niekada nenešiojo breketų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 29 sausio 2014 - 17:54
QUOTE(~Astartė~ @ 2014 01 29, 17:47)
o žino onkologas, ką jaučia žmogus, jei pats niekada nesirgo? Ką onkologas gali parašyti apie vėžį, jei niekad nesirgo?
Arba, ką gali išmanyti apie gimdymus su 40 metų patirtimi akušerė, jei niekada negimdė?
Ką gali išmanyti ortodontas, jei niekada nenešiojo breketų?



Tai, kad viską ką išvardinot reikia žinių, o maitinti krūtimi žinių tikrai nereikia, tai yra tam tikru moters etapu normali būsena, kaip ir gimdymas, nu kad ir nesimokai to, bet kažkaip pagimdai juk...

O iš vis kam tada tokias temas sukuriat? Sukurkit ir parašykit tos kurias išsekina ilgas ir dažnas maitinimas čia nerašykit...

Nesuvokiu, kodėl aš turiu rašyt kad neišsekina? kad Jums visoms maitinančioms iki 5 metų įtikčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikte@ @ 2014 01 29, 20:29)
Tai, kad viską ką išvardinot reikia žinių, o maitinti krūtimi žinių tikrai nereikia, tai yra tam tikru moters etapu normali būsena, kaip ir gimdymas, nu kad ir nesimokai to, bet kažkaip pagimdai juk...

O iš vis kam tada  tokias temas sukuriat? Sukurkit ir parašykit tos kurias išsekina ilgas ir dažnas maitinimas čia nerašykit...

Nesuvokiu, kodėl aš turiu rašyt kad neišsekina? kad Jums visoms maitinančioms iki 5 metų įtikčiau g.gif

Taip žindymas yra natūralus dalykas, bet jeigu nereikėtų žinių, nebūtų nei išsekimų, nei problemų susijųsių su žindymu ir visos maitintų be išimties (2 proc. nemaitintų dėl fiziologinių dalykų ar ligų, nesuderinamų su žindymu), nereikėtų konsultančių, nereikėtų mamų savanorių, kurios moko žindyti, nebūtų tokių sąvokų "pienas dingo", "pienas per liesas", "speneliai netinkami žindymui" ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 30 sausio 2014 - 13:29
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 01 28, 18:13)
Duodavo ir karves piena, jeigu nieko geresnio nebuvo, bet atsiliepdavo vaiko sveikatai. O kai kurie kudikiai maitinti karves pienu ir neisgyvendavo.


kaip atsiliepdavo?
kažin, kaip ištiria, kad būtent dėl karvės pieno neišgyvendavo?
Atsakyti
QUOTE(Dikte@ @ 2014 01 29, 19:29)
Tai, kad viską ką išvardinot reikia žinių, o maitinti krūtimi žinių tikrai nereikia, tai yra tam tikru moters etapu normali būsena, kaip ir gimdymas, nu kad ir nesimokai to, bet kažkaip pagimdai juk...




Ziniu maitinimui kaip tik labai reikia, kad susidurus su problemom zinoti kaip jas spresti, o ne numoti ranka "aj matyt pieno neturiu". Taip, yra mamu, kuriom maitinimo metu jokiu problemu nebuvo, vaikas idealiai apziojo kruti nuo pat pirmo maitinimo ir viskas vyko sklandziai. Deja, taip pasitaiko nedaznai.
Atsakyti
QUOTE(Dikte@ @ 2014 01 29, 09:09)
10 balų už žinias gautas iš pono  "Nežindausko". Man tokie ekspertai...na kaip ir visur. Ką gali vyras parašyti apie žindymą???aš neskaičiau tos knygos.


Neskaitet o komentuojat. Jau jeigu vyras parase, tai matyt nesamones, prirase paistalioniu is savo fantazijos ir viskas, ane?

Jei butumet paskaite, tai pamatytumet, kad knyga paremta 648 saltiniais - knygomis, moksliniais straipsniais, statistika, ir visur pateiktos nuorodos is kur autorius naudoja informacija. Issamesnes knygos apie zindyma nere teke matyti - apima viska, zindymo istorija, biochemija, anatomija, fiziologija, psichologija, praktinius patarimus, zindymo problemas, sveikatos problemas, prietarus, relaktacija, burnos higiena, grizima i darba, tandemini zindyma, nujunkyma.

Jei buciau ja perskaicius dar pries gimstant dukrai, butume isvenge nemazai problemu ir streso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LasiukeUK: 30 sausio 2014 - 18:27
QUOTE(Dikte@ @ 2014 01 29, 09:09)
kažkoks košmaras nieko daugiau neveikt tik žindyt ir praustis, nes visada prasmirdus pienu... nes daugiau nėra kada ką nors naudingo veikt.

O ne sovietų laikais ką duodavo? nejuokinkit, kad nuo karvės pieno neišgyveno. Taip daug neišgyveno, bet tikrai ne todėl, kad karvės pieną gėrė.


Panasu, kad jums ne fizinis issekimas buvo, o nenoras zindyti ir is to kylantis psichologinis diskomfortas.

Kiek yra islike statistiniu duomenu is tarpukario, tai apie 90% moteru pacios zinde savo vaikus. Kitos - samdydavo zindyves. Ir galbut nereikia aiskinti, kad motinos pienas del jame esanciu antikuniu saugo vaika nuo ligu, be to yra 100% subalansuotas kudikio virskinimo sistemai. Maitinti naujagimi karves pienu sumazina jo atsparuma infekcijoms ir sutrikdo virskinimo sistema. Laikais, kai zmones neisgalejo susimoketi gydytojams ir nebuvo antibiotiku tokiu vaiku mirtingumas buvo didesnis. Jusu minetu laikotarpiu zmones neturejo galimybiu ir daznai ziniu tinkamai sterilizacijai ir pasterizacijai, ko pasekoje pienas daznai turejo kenksmingu bakteriju, virusu ir parazitu (pvz Salmonele, Listerija, E-coli ir tt), tais laikais net vyresni vaikai galejo nuo ju mirti, ka jau kalbeti apie naujagimius.

Net siais laikais nepasterizuotas pienas kelia mirtina pavoju, ypac vaikams - vieno berniuko istorija
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 01 30, 18:54)
Panasu, kad jums ne fizinis issekimas buvo, o nenoras zindyti ir is to kylantis psichologinis diskomfortas.

Kiek yra islike statistiniu duomenu is tarpukario, tai apie 90% moteru pacios zinde savo vaikus. Kitos - samdydavo zindyves. Ir galbut nereikia aiskinti, kad motinos pienas del jame esanciu antikuniu saugo vaika nuo ligu, be to yra 100% subalansuotas kudikio virskinimo sistemai. Maitinti naujagimi karves pienu sumazina jo atsparuma infekcijoms ir sutrikdo virskinimo sistema. Laikais, kai zmones neisgalejo susimoketi gydytojams ir nebuvo antibiotiku tokiu vaiku mirtingumas buvo didesnis. Jusu minetu laikotarpiu zmones neturejo galimybiu ir daznai ziniu tinkamai sterilizacijai ir pasterizacijai, ko pasekoje pienas daznai turejo kenksmingu bakteriju, virusu ir parazitu (pvz Salmonele, Listerija, E-coli ir tt), tais laikais net vyresni vaikai galejo nuo ju mirti, ka jau kalbeti apie naujagimius.

Net siais laikais nepasterizuotas pienas kelia mirtina pavoju, ypac vaikams  - vieno berniuko istorija


Nu ir? ar čia mane kuo nors įtikint norėjot? neįtikinot. Ir visuose postuose sau prieštaraujat. 90 proc. maitino sakot o žinių neturėjo, tai kur jos gavo tų žinių - feisbuke, supermamoj, ar žindymo kursuose? Tai duota gamtos, kaip ir gimdyti - vienoms lengvai, kitms ir su mirtimi tenka pakovoti. Man pats juokingiausias pasakymas, kai MP prilygina pačiam didžiausiam stebuklui - lašina į nosis ar dar kur nors...giriasi kaipvaikai nesirgo, nesMP matot geria iki mokyklos, nors ar be to MP jis būtų gal taip pačiai nesirgęs. Tyrimai, straipsniai. Nu gerai, ar ašnesakiau jei kam gerai, tai maitinkit kad ir iki18, nu jei man negerai, tai kodėl turiu pasiduoti masinei psichozei MP. Turiu didelės patirties tuo klausimu ir man juokingi visi straipsniai, bei knygos. Turiu gyvus pavyzdžius ir kažkieno straipsniai man visiškai neįdomūs.

Visų pirma jei kažkam patinka prasmirdus per dienas tupėt namuose su nuogais papais pastoviai tai prašau. O man tai pats didžiausias stresas gyvenime, ašnebijoavau gimdyti, nėštumai labai patikdavo, ta nepakartojama būsena du viename, na bet kai reikia maitinti - maitindavau tik sukandus dantis, kad reikia, bet tik vaikas pradeda savarankiškai valgyti, kai pienas nebelieka pagrindiniu maistu reikalingumo nesuprantu nor mane daužykit. O visi paistalai emociniai ryšiai, kas ten dar da]nai sakoma - ai vaiko indvidualizmai nu juoką kelia. Ir niekas manęs neįtikins kitaip, nes kaip sakiau turiu namuosepavyzdžius o ne gulinčias knygas.
Atsakyti