Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ilgas ir dažnas maitinimas išsekina?

QUOTE(Dikte@ @ 2014 02 01, 11:49)

Visų pirma jei kažkam patinka prasmirdus per dienas tupėt namuose su nuogais papais pastoviai tai prašau. O man tai pats didžiausias stresas gyvenime,


Tai jeigu jum tokia jau emocine trauma tas zindymas o ir moksliniais tyrimais, kurie irodo koks svarbus ir reikalingas butent motinos pienas - netikit, tai kam isvis save kankinot? Karves pieno reikejo duot iskart - ir pigu, ir paprasta!
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 02 02, 15:18)
Tai jeigu jum tokia jau emocine trauma tas zindymas o ir moksliniais tyrimais, kurie irodo koks svarbus ir reikalingas butent motinos pienas - netikit, tai kam isvis save kankinot? Karves pieno reikejo duot iskart - ir pigu, ir paprasta!


O ko čia šaukti? visai be reikalo jokio čia šūkalojat. Aš moku ir skaityti bet moku ir analizuoti. Ir ką jau aš nuspręsiu duoti tą ir duosiu - jums turėtų bųti nei šilta nei šalta.



Atsakyti
Nereikia čia pyktis dabar, kiekviena mama nori kuo geriau savo vaikams ir tai sveikintina. Nors aš visuomet už tai, kad būtų gerai ir mamai smile.gif pati neįsivaizduoju savęs zindancios ilgiau nei metus, nors ir su pirmu, ir dabar maitinimas man nekelia jokių oroblemu, pieno yra ir jis nebėga upeliais pro šalį smile.gif bet man asmeniškai tiesiog nepatiktų ilgiau maitinti ir galų gale jau laikas gryzti ir prie savęs cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 02 vasario 2014 - 20:10
QUOTE(Dikte@ @ 2014 02 01, 10:49)
Visų pirma jei kažkam patinka prasmirdus per dienas tupėt namuose su nuogais papais pastoviai tai prašau.

Oj zinomas jausmas biggrin.gif

QUOTE(Rykute @ 2014 02 02, 18:07)
Nors aš visuomet už tai, kad būtų gerai ir mamai smile.gif pati neįsivaizduoju savęs zindancios ilgiau nei metus.

drinks_cheers.gif Butent, ir vaikui ir mamai. O jei mama pavargus, issekus ir nelaiminga, vaikas tikrai ta pajus, ir jam tai tikrai pakenks ne maziau nei pakenktu nemaitinimas MP. Maitinau truputi ilgiau negu 1m, bet i gala vien nutrauktu pienu. Man taip patogiau buvo ir komfortiskiau.

Atsakyti
Labas, matau paskutiniai pokalbiai truputi netinka mano klausimui, bet gal kas nepatingesit patarti. Mums beveik 2 sav. Diena gyvenam graziai - miegam, valgom, turim ritma mazdaug kas dvi valandas. Naktys jau varo i nevilti. Praeita nakti valgem nuo 12 iki 5. Patraukiam pora minuciu, pasnaudziam, patraukiam vel. Padejus i lova klykia, arba nusnusta 20 min ir vel valgyt. Si nakti panasiai tik prasidejo nuo 3 ir iki dabar valgom. Kaip padaryt pertraukas? Nejaugi klykint vaika po 2 h, kad uzbadejus griebtu? Apskritai valgymo trukme pas mus labai perlenkta. Baisiai nori snaudalioti, jei per valanda pavalgom tai jau baisiai greitai, dazniausiai trunkam dvi. Pieno yra. Gal kas ka patartu? Taip noretusi pamiegoti..
Atsakyti
Ar nesinaudoja (.) vietoj tutės?
Aš tai bandyčiau soskę duot. Gal tiesiog čiulpt nori, o ne valgyt.
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2014 02 09, 07:13)

Gal naktį bandykite šalia guldytis? Po atskira antklodėle, aišku.
Atsakyti
Pas mus panasiai buvo vakarais iki vidurnakcio ir tada jau nakciai uzmigdavo. Bet tas laikas vakarinis vare i depresija, (.) sutrukinejo ir siaip labai isvargindavo tai pripratinau prie soskiuko ir baigesi mano vargai biggrin.gif tiesa soskiukus triju rusiu teko pirkti tai itiko tik pigiausias is Maximos.
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2014 02 09, 06:13)
Labas, matau paskutiniai pokalbiai truputi netinka mano klausimui, bet gal kas nepatingesit patarti. Mums beveik 2 sav. Diena gyvenam graziai - miegam, valgom, turim ritma mazdaug kas dvi valandas. Naktys jau varo i nevilti. Praeita nakti valgem nuo 12 iki 5. Patraukiam pora minuciu, pasnaudziam, patraukiam vel. Padejus i lova klykia, arba nusnusta 20 min ir vel valgyt. Si nakti panasiai tik prasidejo nuo 3 ir iki dabar valgom. Kaip padaryt pertraukas? Nejaugi klykint vaika po 2 h, kad uzbadejus griebtu? Apskritai valgymo trukme pas mus labai perlenkta. Baisiai nori snaudalioti, jei per valanda pavalgom tai jau baisiai greitai, dazniausiai trunkam dvi. Pieno yra. Gal kas ka patartu? Taip noretusi pamiegoti..


Oj kaip jus suprantu gerai! Pas mus LYGIAI taip pat buvo pirmus pora menesiu - kazkaip isgyvenom, paskui pati pradejo miegot ir valgyt 2 valandu periodais. Vienas dalykas, kas padejo truputi daugiau pamiegoti - miegojimas kartu. Ji uzsnausdavo bevalgydama, as ja svelniai paslinkdavau ant krutines ir taip miegojom - as pusiau prigulus, su pagalvem po nugara ir aplinkui, o mazoji kaip varliukas ant krutines issisketus biggrin.gif Nugara rytais skaudejo, bet nors pamiegodavom kazkiek. Kazkur skaiciau, kad nakti pienas liesesnis buna, tai ir pasisotinti sunkiau. Musu mazoji irgi vidutiniskai 2 valandas valgydavo, kol pavalgydavo, cia matyt toks jau organizmas. As bandydavau zadinti, kad nemiegotu su (.) burnoj, bet prasibunda porai sekundziu, gurksteli ir vel - ciucia liulia biggrin.gif Nepamirskit, kad viskas laikina, kad ir kaip sunku butu dabar - po kurio laiko viskas susireguliuos. Mums dar padejo, kai pradejau nusitraukineti piena (turbut kokiu 6-8 sav, nes iki 4 nepatartina duoti ciulptuko ar buteliuko), tai vakarais su ja zaisdavom, maudydavom, uzsiimdavom kad ilgesni laika butu nemiegojus, o tada gera "doze" pieno - 80-100ml, tai uzmigdavo ilgesniam laikui.
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2014 02 09, 07:13)
Labas, matau paskutiniai pokalbiai truputi netinka mano klausimui, bet gal kas nepatingesit patarti. Mums beveik 2 sav. Diena gyvenam graziai - miegam, valgom, turim ritma mazdaug kas dvi valandas. Naktys jau varo i nevilti. Praeita nakti valgem nuo 12 iki 5. Patraukiam pora minuciu, pasnaudziam, patraukiam vel. Padejus i lova klykia, arba nusnusta 20 min ir vel valgyt. Si nakti panasiai tik prasidejo nuo 3 ir iki dabar valgom. Kaip padaryt pertraukas? Nejaugi klykint vaika po 2 h, kad uzbadejus griebtu? Apskritai valgymo trukme pas mus labai perlenkta. Baisiai nori snaudalioti, jei per valanda pavalgom tai jau baisiai greitai, dazniausiai trunkam dvi. Pieno yra. Gal kas ka patartu? Taip noretusi pamiegoti..

Nepavalgo mažylis, prabunda , ooo, taigi aš alkanas, greitai kelti mamą smile.gif Aš savo turtą keldavau, neleisdavau užmigti, kad normaliai pavalgytų. Turi matytis, kad ryja, o ne tik apžiojęs laiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 02 09, 11:30)
Ar nesinaudoja (.) vietoj tutės?
Aš tai bandyčiau soskę duot. Gal tiesiog čiulpt nori, o ne valgyt.


o kaip soske ir zindimo reflekso gadinimas?
Atsakyti
QUOTE(Mahada @ 2016 02 19, 11:07)
o kaip soske ir zindimo reflekso gadinimas?

pas mane niekas nesugedo smile.gif
Neturėjau problemų su žindymu. Pirmą mėnesį valgė kada norėjo, soskę daviau nuo 3 gimimo dienos. Kai norėdavo valgyt jokia soskė nepadėdavo. Pieno užteko, maitinau iki 6 mėn, po to vis mažinau, kai beliko tik vakarai ir taip iki 1,5 m.
Aš prieš vaiko kabėjimą visą parą. Jei turėsiu antrą, galbūt nuomonė pasikeis, bet kol kas tas non stop žindymas man nesuprantamas 4u.gif
Atsakyti