Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ilgas ir dažnas maitinimas išsekina?

QUOTE(Natuke @ 2011 07 25, 07:51)
tau siūlo nutraukti žindymą, kad galva nesvaigtų?  blink.gif


Nu taip. Ir kad galva nesvaigtu, ir kad sirdis nesitabaluotu. Bet man tokie siulymai atrodo nepriimtini. Todel ir klausiu forumieciu gal patars ka daryti.
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2011 07 25, 10:38)
Nu taip. Ir kad galva nesvaigtu, ir kad sirdis nesitabaluotu. Bet man tokie siulymai atrodo nepriimtini. Todel ir klausiu forumieciu gal patars ka daryti.

saulutė, yra lengva suversti visus sunkumus, blogą savijautą žinymui, motinystei. Mūsų gydytojai daro tai visą laiką, aš to nesuprantu, stebėjausi dėl jų, ne tavęs. Jeigu yra labai blogai, reikia pasitikrint sveikata, gali būti kokią nematoma problema.

Tačiau gali būti tiesiog nuovargis nuo visko - sunkus darbas prieš, sunkus gimdymas, kūdikio auginimas dabar - kažkada turi pavargti ir jaustis blogiau... Gal reikia poilsėt. Keturių mėn žindymas, kai gerai maitiniesi neturi sekinti, čia gal viskas kartu. Ir jeigu nutrauksi, greičiausiai daug nepasikeis - nes juk vistiek turėsi rupintis kudikiu. Be to hormonai kurie skiriasi su žindymu suteikia mums papildomu jėgų pasirupinti mažyliu, be ju motinystė būna sunkesnė. Nenusimink, tikrai atsisatysi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 25 liepos 2011 - 10:39
QUOTE(Natuke @ 2011 07 25, 11:38)
saulutė, yra lengva suversti visus sunkumus, blogą savijautą žinymui, motinystei. Mūsų gydytojai daro tai visą laiką, aš to nesuprantu, stebėjausi dėl jų, ne tavęs. Jeigu yra labai blogai, reikia pasitikrint sveikata, gali būti kokią nematoma problema.

Tačiau gali būti tiesiog nuovargis nuo visko - sunkus darbas prieš, sunkus gimdymas, kūdikio auginimas dabar - kažkada turi pavargti ir jaustis blogiau... Gal reikia poilsėt. Keturių mėn žindymas, kai gerai maitiniesi neturi sekinti, čia gal viskas kartu. Ir jeigu nutrauksi, greičiausiai daug nepasikeis - nes juk vistiek turėsi rupintis kudikiu. Be to hormonai kurie skiriasi su žindymu suteikia mums papildomu jėgų pasirupinti mažyliu, be ju motinystė būna sunkesnė. Nenusimink, tikrai atsisatysi  4u.gif


Aciu uz palaikyma smile.gif As irgi manau kad zindymas mazai tam itakos turi. Kad gydytojai vaikui primygtinai misinukus bruka man nenuostabu. Gryna komercija. Juk is zindymo jiems jokio pelno nera.
Atsakyti
Sluoksniuojasi nagai, slanka plaukai, svaigsta galva, hemoglobino mano kraujyje nebeliko ir tada pasakiau sau, kad gana mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau tokio vaiko,kuri maitindama mesciau kg mirksiukas.gif Nes dabar labiai sunkiai metu tas rinkes ax.gif As dar sakyciau kiekvienos moters organizmas savaip reaguoja i zindyma.Jei esi nusiteikus tam,pries gimdyma ir nedaleidi minties kad bus blogai,viskas vyksta pagal plana.O jei ziurek,nors akimirka suabejoji ar teisingai pasirinkai,jau ir puola kokia zaraza.Juokas juokais,bet su savim reikia labai dirbti.Kaip sakant laikyti tvirtai save uz ausu ir neleisti sutizti. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes.
gal ne i tema, taciau noriu paklausti, ar kam nors buvo pastovus alkio jausmas?
iki galvos svaigimo. rankos dreba, krecia drebulys
mums tik 3.5 sav., labai nusiteikus maitinti. ir maitinsiu krutimi
taciau net zindydama galvoju apie tai, ka, vaikui uzmigus, eisiu pavalgyti. gal reiketu gyd. pasirodyti? o gal tai normalu?
turiu daug kg likusiu po nestumo. ir ketinu juos numesti. bet su tokiu valgiarasciu... oj ne...
gal kas turi panasiu bedu?
Atsakyti
QUOTE(vekoni @ 2013 07 02, 13:51)
sveikos mamytes.
gal ne i tema, taciau noriu paklausti, ar kam nors buvo pastovus alkio jausmas?
iki galvos svaigimo. rankos dreba, krecia drebulys
mums tik 3.5 sav., labai nusiteikus maitinti. ir maitinsiu krutimi
taciau net zindydama galvoju apie tai, ka, vaikui uzmigus, eisiu pavalgyti. gal reiketu gyd. pasirodyti? o gal tai normalu?
turiu daug kg likusiu po nestumo. ir ketinu juos numesti. bet su tokiu valgiarasciu... oj ne...
gal kas turi panasiu bedu?

Nežinau, ar tai normalu, bet taip jaučiausi ir po pirmo gimdymo ir po antro gimdymo pora gerų mėnesių. Šįkart greičiau susitvarkė, užteko 5-6 savaičių. Ėdžiau tikrai, svoris krito. Bet per visą žindymo laikotarpį (pirmąjį maitinau 1m.10 mėn.) tikrai žymiai daugiau valgiau nei įprastai, o svoris pasiekė minus 5 ikinėštuminio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 02 liepos 2013 - 21:00
QUOTE(vekoni @ 2013 07 02, 13:51)
sveikos mamytes.
gal ne i tema, taciau noriu paklausti, ar kam nors buvo pastovus alkio jausmas?
iki galvos svaigimo. rankos dreba, krecia drebulys
mums tik 3.5 sav., labai nusiteikus maitinti. ir maitinsiu krutimi
taciau net zindydama galvoju apie tai, ka, vaikui uzmigus, eisiu pavalgyti. gal reiketu gyd. pasirodyti? o gal tai normalu?
turiu daug kg likusiu po nestumo. ir ketinu juos numesti. bet su tokiu valgiarasciu... oj ne...
gal kas turi panasiu bedu?


Manau tai normalu, man irgi taip buvo, mašdaug pusmetį, vėliau tas nuolatinis alkio jausmas praėjo, kai kiek rečiau pradėjau maitinti. Tik man nebuvo galvos svaigimo dėl alkio, jis atsiradio vėliau - dėl neišsimiegojimo, nes vaikui pradėjo dygti dantukai ir naktimis praktiškai nemiegojau...
O svoris man nukrito iškart po gimdymo ir nepriaugau net ir tuo laiku, kai nuolat ėsdavau biggrin.gif
Nepergyvenkit, pienuko gaminimasis atima daug energijos, todėl organizmas reikalauja daugiau maisto. Jei labai prasta savijauta dėl galvos svaigimo ir drebulio, pasikonsultuokit su gydytoju, dėl visą ko. Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Baigiau maitinti, kai vaikui buvo 1 m. ir 11 mėn. Jokio išsekimo nejaučiau. Labiau veikė neišsimiegojimas kartais, tada ir galva svaigdavo ir dar kas nors darydavosi. Svoris nukrito nemenkai nuo didelio fizinio krūvio (su vaiku ir vežimu iš 5 a. ir atgal po 2-3 val. pasivaikščiojimo), bet ne dėl maitinimo. O kai krūvis sumažėjo, svorio vėl priaugau iki normalaus. Maitinau vaiką ir tuo džiaugiausi. Iškenčiau ir pūlinio šalinimo operaciją vos 2 mėn. po gimdymo, bet maitint nenustojau, nors vaistus siūlė, kad pienas daugiau nesigamintų. Aišku, kiekvienas organizmas unikalus. Ir iš alergologės gavau pagyrų, kad puikią apsaugą daviau savo leliui ilgai maitindama. Taigi netiesa, kad pieno kokybė nukenčia su laiku.
Atsakyti
Na, kartais jauciuosi issekus, bet manau jog tai del nuovargio, o ne del maitinimo smile.gif
Atsakyti
Yra savu pliusu, kaigali sau leisti valgyti kiek nori ir neriboti net vakare, o svoris nesikaupia, nes organizmui reikia energijos. Siek tiek vargina padaznejes kelimasis nakti pienelio gerti.
Atsakyti
Sveikutes noreciau patarimo mano leliui 7men. ir 2 sav. maitinu krutimi bet jau visa menesi vargstam schmoll.gif nebenori imt krutines valgom 6ryte kol mieguistas buna ir kai pabunda 9 ryte ir nakti 1 kart jei pabunda, dienos metu negaliu isiulyt pyksta, rieciasi sukasi i kita sona ir nesizioja, siaip puikiai valgom koses, darzovienes su mesyte, ivairias kruopas,varskyte, vaisius, norisi kuo ilgiau maitint, bet nuo retu maitinimu pienukas mazeja. Jei pasibaigtu pienukas kas geriau butu misinukas ar karves pienukas?
Atsakyti