Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sutiksite naujus metus ?

QUOTE(Montekrista.back @ 2019 12 03, 12:54)
norinčių neduodančios moters.


Kas nores duodancios - tas pasiims kokia k...,

Neduodanti cia tik Ubuntiene
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 03, 12:13)
Per tiek metu nei vienas nepaitiko vyras?nebuvai isimylejusi? blink.gif  Nu matyt kiekvienai savo laiku, as turiu vyra, bet tikrai esu sutikusi nemazai visai geru vyru ir gal ir nevisai geru, bet kurie patiko  biggrin.gif

Kokie tavo reikalavimai vyrui, ka reiskai nerimtas? Abipusys rysys, jausmas gimsta draugaujant, nebuna dazniausiai is pirmo zvilgsnio...

Nu tobulu gi nebuna ir mes gi netobulos, gal paparsciau reiktu ziureti? Nesakau susimesti su pirmu pasitaikiusiu, bet bent duoti sansa pabendrauti su jais ilgiau?

Cia merginos dauguma nepritare, bet man visai patiko vedinis poziuris i santykiu kurima, kai mergina is esmes buna matoma, gali uzmegsti paizntis, bet paskui palieka iniciatyva vyrui, issako tik savo pageidavimus ir ziuri, kaip vaikinas i tai reaguoja ir neatstumia nei vieno gerbejo, tol kol jis garbingai elgiasi ir draugauti gali ne su vienu vienu metu, o su keliais, draugauti tai resikia tik isgerti kartu arbatos, nueiti i kina ir pan, jokio intymumo, tik kaip draugai, ir jokiu pazdau, ir is burio tu gerbeju tada atsisijoja , tas, kuris graziausiai rupinasi moterim, kuris geriausiai atsiliepia i jos norus, kurio intelekto lygis, vertybes panasus, o jau kai issirenka viena, tai jau ir pasirenka visam gyvenimui, tada jau suzadetuves, gal kazkoks ir artimesnis rysys, pasikabinimai prisiglaudimai, o seksas tik po vestuviu, anot ju  biggrin.gif

p.s. Tiesa ar idomu, kodel toks nikas Cork miestas Airijoje, ar cia ka ?



Man jie nepatiko, o visa laika skiriau darbui po visu nusivylimu. Nemylejau as nei vieno ir nei vienam nieko nejauciau. Gal pradzioje draugystes keliems, bet po to pamacius daugiau praejo noras isvis draugaut.
Taip, as irgi netobula, bet tiesiog nesutikau tokio su kuriuo matyciau ateiti. As noriu energetiniu mainu, kad tarp musu butu artimas rysys, tarpusavio supratimas, kad vienas kita gerai jaustume. Tobulo zmogaus man ir nereikia. Noriu jaustis prie to zmogaus gerai ir tvirtai, kad man butu lig siena.
Karta internete pamaciau Cork opera ir ji pati, uzsivadinau taip, daug metu atgal.
Atsakyti
QUOTE(cork-opera @ 2019 12 03, 14:29)
Man jie nepatiko, o visa laika skiriau darbui po visu nusivylimu. Nemylejau as nei vieno ir nei vienam nieko nejauciau.  Gal pradzioje draugystes keliems, bet po to pamacius daugiau praejo noras isvis draugaut.
Taip, as irgi netobula, bet tiesiog nesutikau tokio su kuriuo matyciau ateiti. As noriu energetiniu mainu, kad tarp musu butu artimas rysys, tarpusavio supratimas, kad vienas kita gerai jaustume. Tobulo zmogaus man ir nereikia. Noriu jaustis prie to zmogaus gerai ir tvirtai, kad man butu lig siena.
Karta internete pamaciau Cork opera ir ji pati, uzsivadinau taip, daug metu atgal.

Viso to reik mokytis. Tobulu santykiu dykai nebuna.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 03, 12:02)
As sita tema tik akim permeciau, ne viska skaiciau. Gal netinkama ispudi susidariau, bet jus galvoje turite daug bloku (mano nuomone). Tarkim pasakyti, kad netinka issiskyres su vaiku, nes "jei pasidarei vaika, tai ir augink". As nekalbu apie jusu pasirinkima nebuti su issiskyrusiu, bet poziuris, jog reikia buti seimoje del vaiko man jau butu hmm.. didelis minusas. Tarkim, jei vyras pasimatymo metu kazka tokio lepteltu, as pagalvociau, kad musu poziuris i gyvenima, santykius visiskai skirtingas. Siaip salyje, kur 50% sutuoktiniu skiriasi, toks mastymas yra gana utopiskas. Kaip kalbeti, kad is dangaus turetu lyti sokoladiniais ledais. smile.gif
</p>

čia joks ne blokas, čia kaip tik žmogus save myli ir nori sau čysto žmogaus, o ne su "uodegom". Ir taip, šiaip jau prieš gaminant vaikus, reikia gerai pagalvoti su kuo tai darai, kad skirtis nereiktų, nes jei žmogus sveikas, tai vaikai ateis, kai reikės, nėra ko skubėt (va natūraliu būdu neseniai skaičiau be jokių apvaisinimų 68 metų moteris pagimdė bigsmile.gif ), o jei nesveikas, tai nėra ko ir gimdyt iš viso, rizika tai tiek pačiam, tiek vaikui šiaip jau ax.gif
Tai labai nenormalu, kad tiek skiriasi. Orientuotis reikia ne į juos, o į tuos, kurie nesiskiria
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 03, 12:20)
Ne visi randa. Kai kurie neranda niekada ir gyena vienisi. Nereikia cia pasaku sekti.
</p><p></p><p>As neliepiu autorei keisti poziurio, vertybes, derintis prie aplinkos - darys ji ka nors. As tiesiog pasakiau pastebejima is sono. Jos reikalas, ar pagalvos ir ar isvis perskaitys. smile.gif
</p>

tie vieniši gali šiaip jau ir ne tos orientacijos būti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 03, 12:52)
bent as surpantu blokus tai kazkokias baimes, neigiamus dalykus,

ir tu esi teisi
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 03, 13:35)
Viso to reik mokytis. Tobulu santykiu dykai nebuna.

čia kaip pasiseka. Maniškis nuo pirmų pasimatymų mane labai gerai jausdavo
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 03, 13:35)
Viso to reik mokytis. Tobulu santykiu dykai nebuna.


As esu senoviniu paziuriu. Kazin kur dinges nuosirdumas, prieraisumas, atsakomybe, bent jau seimoje jo irgi nera jei zmones skiriasi ir ziuri kad tik jam geriau butu, kad tik smegenu kazkas negadintu. Kad tik greiciau is viso to pabegt, reiskias ir meiles ten niekada nebuvo. Su tokiais zmonem geriau ir santykiu nekurti, jei issiskyre, reiskias dar karta jam lengva tai bus padaryt, arba isvis net nesituoks, ziures kad tik butu kokia nauda.
As pati esu svari, tai ir svaraus zmogaus ieskau.
O Jūs mylimuke valgyt neverdat, namu netvarkot, kad tik seksu atsilyginat ? Esat tuscia vidumi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 03, 14:51)
, nes jei žmogus sveikas, tai vaikai ateis, kai reikės, nėra ko skubėt (va natūraliu būdu neseniai skaičiau be jokių apvaisinimų 68 metų moteris pagimdė bigsmile.gif ),

Ir kiek tokiu naturaliai pagimdziusiu pensininkiu pazisti? Viena is milijono gal, ir tai labiau utopija negu ikvepiantis pavyzdys.
Vyresniam amziuj smarkiai dideja apsigimimu rizika, gali aisku bandyt, bet smarkiai rizikuoji. Manau, jokio dziaugsmo likusi gyvenima buti savo vaiko slauge ir matyti jo kancias.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 03, 14:56)

čia kaip pasiseka. Maniškis nuo pirmų pasimatymų mane labai gerai jausdavo

Ne karta rasei, kad labai daug kampu slifavote, derinotes. Taigi negavai visko ant lekstutes dykai.
Zinoma, turi buti kazkas grazaus gero pradzioje, kad turetum motyvacijos dirbti isvis del santykiu.
Papildyta:
QUOTE(cork-opera @ 2019 12 03, 14:57)
As esu senoviniu paziuriu. Kazin kur dinges nuosirdumas, prieraisumas, atsakomybe, bent jau seimoje jo irgi nera jei zmones skiriasi ir ziuri kad tik jam geriau butu, kad tik smegenu kazkas negadintu. Kad tik greiciau is viso to pabegt, reiskias ir meiles ten niekada nebuvo.  Su tokiais zmonem geriau ir santykiu nekurti, jei issiskyre, reiskias dar karta jam lengva tai bus padaryt, arba isvis net nesituoks, ziures kad tik butu kokia nauda.
As pati esu svari, tai ir svaraus zmogaus ieskau.
O Jūs mylimuke valgyt neverdat, namu netvarkot, kad tik seksu atsilyginat ? Esat tuscia vidumi.

Is kur tokias isvadas pasidarete apie mane?

Tai zmogaus praeitis, santykiai, vaikai yra purvas, kad teigiate esanti svari? Na, ieskokite tada kazko is vaiku darzelio, ten tikrai dar tyri berniukai.
Man asmeniskai nepriimtina skirstyt zmones i svarius ir purvinus. Tai labai daug pasako apie toki skirstytoja. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 03, 13:58)
Ir kiek tokiu naturaliai pagimdziusiu pensininkiu pazisti? Viena is milijono gal, ir tai labiau utopija negu ikvepiantis pavyzdys.
Vyresniam amziuj smarkiai dideja apsigimimu rizika, gali aisku bandyt, bet smarkiai rizikuoji. Manau, jokio dziaugsmo likusi gyvenima buti savo vaiko slauge ir matyti jo kancias.

niekada niekas neturės jokių garantijų šiuo klausimų. Kiti sako: oi, turėsi seną mamą, tėvą. O kiek jaunų žūsta, miršta, vaikai našlaičiais irgi lieka? Kai lemta turėti neįgalų, tai ir niolikinei gimsta toks, vėlgi, neapsisaugosi. Ir iš viso, kur parašyta, kad vaikų turėti būtina iš viso? Būtiniau būti laimingu, taikoje su savimi. Tai kokia čia laimė skubėti pasidaryti vaiką nežiūrint nuo ko ir bijant, kad: oi taigi pasensiu, apsigimimų rizika ir t.t. Absurdas. Tai kodėl tada to netaikyti visur ir visada: oi išeisiu į gatvę, o jei mašina nutrenks? oi išeisiu į mišką, o jei erkė įsisiurbs? oi išeisiu į darbą, o jei gripu apkrės bendradarbis, po to gi komplikacijos, mirties rizika.
Kodėl žmonės uždeda bloką tik dėl vaikų pasigaminimo sau tipo "laiku"? Ir visai nežiūri iki galo kaip, su kuo, ar tikrai nugyvens, kol mirtis išskirs juos?
Atsakyti

As esu senoviniu paziuriu. Kazin kur dinges nuosirdumas, prieraisumas, atsakomybe, bent jau seimoje jo irgi nera jei zmones skiriasi ir ziuri kad tik jam geriau butu, kad tik smegenu kazkas negadintu. Kad tik greiciau is viso to pabegt, reiskias ir meiles ten niekada nebuvo. Su tokiais zmonem geriau ir santykiu nekurti, jei issiskyre, reiskias dar karta jam lengva tai bus padaryt, arba isvis net nesituoks, ziures kad tik butu kokia nauda.
As pati esu svari, tai ir svaraus zmogaus ieskau.
O Jūs mylimuke valgyt neverdat, namu netvarkot, kad tik seksu atsilyginat ? Esat tuscia vidumi.

Omg 

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 03, 14:03)
Ne karta rasei, kad labai daug kampu slifavote, derinotes. Taigi negavai visko ant lekstutes dykai.
Zinoma, turi buti kazkas grazaus gero pradzioje, kad turetum motyvacijos dirbti isvis del santykiu.

taip, ča tu visiškai teisi. Pirmiausia turi būti tam tikros savybės, kad verta būtų šlifuotis apskritai. Be to, aš irgi tada ne dovanėlė buvau. Žiauri egoistė. Žiauuuuri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 03, 15:03)
niekada niekas neturės jokių garantijų šiuo klausimų. Kiti sako: oi, turėsi seną mamą, tėvą. O kiek jaunų žūsta, miršta, vaikai našlaičiais irgi lieka? Kai lemta turėti neįgalų, tai ir niolikinei gimsta toks, vėlgi, neapsisaugosi. Ir iš viso, kur parašyta, kad vaikų turėti būtina iš viso? Būtiniau būti laimingu, taikoje su savimi. Tai kokia čia laimė skubėti pasidaryti vaiką nežiūrint nuo ko ir bijant, kad: oi taigi pasensiu, apsigimimų rizika ir t.t. Absurdas. Tai kodėl tada to netaikyti visur ir visada: oi išeisiu į gatvę, o jei mašina nutrenks? oi išeisiu į mišką, o jei erkė įsisiurbs? oi išeisiu į darbą, o jei gripu apkrės bendradarbis, po to gi komplikacijos, mirties rizika.
Kodėl žmonės uždeda bloką tik dėl vaikų pasigaminimo sau tipo "laiku"? Ir visai nežiūri iki galo kaip, su kuo, ar tikrai nugyvens, kol mirtis išskirs juos?

Faktas yra tas, kad sveikas gimdyves amzius yra tam tikras, o tiek labai ankstyvi, tiek labai velyvi gimdymai DAZNIAU palydimi apsigimimu, komplikaciju. Tai nepaneigia to, kad jauna sveika 27mete tikrai nepagimdys neigalaus kokio, tiesiog tikimybe zenkliai mazesne. Nuo plytu, avariju ir erkiu zmones saugosi, o nuo apsigimimu neapsisaugosi (dazniausiai).

Ir taip, tu teisi, vaiku nebutina tureti. Nezinau kiek rimtaa tyrimas buvo, bet kazkada skaiciau, kad vienodai laimingi tie, kurie norejo vaiku ir ju turi, ir tie, kurie nenorejo ju ir neturi.
Bet siuo atveju autore ju nori, tai ir kalbame apie ta turejima.
Atsakyti
QUOTE(cork-opera @ 2019 12 03, 13:57)
As pati esu svari, tai ir svaraus zmogaus ieskau.


Siaip vyrai ir moterys truputi skiriasi. Jus i tai atsizvelgiat, kai jums patogu.

O jei paziuret rimtai, tai dabar toki zmogu susirasti bus be galo maza tikimybe. Reikejo ziuret mokykloje ar universiteeto pirmuose kursuose.
Nes vyras kuris nesurado moters, tai tikrai arba turi kokiu vidiniu problemu arba yra atgrasus.

Jei jus dar praleisit 5-10 metu tai jau bus po viskam praktiskai...

Manau turi pagalvot, kas jums butu is bedos priimtina... kokiu savybiu is to zmogaus noretumet kaip kompensacijos uz kitus trukumus. Nemastant apie tai ir tikintis, kad savaime issispres galima nusivaziuot tam tikra minute ir parsiduoda uz zema kaina
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 03, 15:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cork-opera" data-cid="72559312" data-time="1575374223"><div><p>As esu senoviniu paziuriu. Kazin kur dinges nuosirdumas, prieraisumas, atsakomybe, bent jau seimoje jo irgi nera jei zmones skiriasi ir ziuri kad tik jam geriau butu, kad tik smegenu kazkas negadintu. Kad tik greiciau is viso to pabegt, reiskias ir meiles ten niekada nebuvo. Su tokiais zmonem geriau ir santykiu nekurti, jei issiskyre, reiskias dar karta jam lengva tai bus padaryt, arba isvis net nesituoks, ziures kad tik butu kokia nauda.
As pati esu svari, tai ir svaraus zmogaus ieskau.
<strong>O Jūs mylimuke valgyt neverdat, namu netvarkot, kad tik seksu atsilyginat ? Esat tuscia vidumi.</strong></p></div></blockquote><p>Omg </p>

As gi isvis pagal vedas gyvenu, kaip ji taip driso ant manes angel_sadangel.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 03, 15:07)
taip, ča tu visiškai teisi. Pirmiausia turi būti tam tikros savybės, kad verta būtų šlifuotis apskritai. Be to, aš irgi tada ne dovanėlė buvau. Žiauri egoistė. Žiauuuuri ax.gif

Manau, abu turi kazkiek keistis, jeigu tesiami santykiai. Turbut nebuna, kad tik vienas dirba, o kitas jau visas tobulas nuo gimimo. rolleyes.gif
Atsakyti