Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Kisulita, o nenori kito testuko nusipirkt ir pasidaryt? :) As siandien apziuroj buvau. Auga derlius, bet leciau negu turetu, tai gavau padidinta vaistu doze ir dar papildomai vaistu, kad nesprogtu folikulai anksciau laiko. Jau prie anu buvau pripratus, ismokau susileist, dabar situ youtube ziuriu kaip leistis reikia. Busiu profe po viso sito. :D  Ketvirtadieni vel vizitas. Neramu, kad jie taip letai auga, bet tikiu, kad viskas bus gerai. Vienoj kiausidej sake apie 14, kitoj apie 10.

Linkiu gero derliaus 😁 Aš čia istorijų dar nežinau, bet gal galite trumpai pasidalinti kodėl jums buvo paskirti vaistai, nevyko ovuliacija, nebrandino kiaušinėlių? 😊

Kito testo nepavyks nusipirkti, gyvenu Vilniaus pakrašty, artimiausia parduotuvė gan tolokai, su vaiku vežimėlyje toli kapanotis reiks. Arba reiktų laukti vyro po darbo, (jis dar neįsigijo automobilio, tai ima mano), tada reiktų jam palikti vaiką ir pačiai važiuoti, bet kai jis vėlai grįžta, tai ir vaiką guldyti laikas būna, per daug vargo, nebent savaitgalį nulėksiu, jeigu nepasirodys mm 🙈

Atsakyti

Kisulita - tai gal neuzsibusi? :) Sveika prisijungusi  :rolleyes:

Pabūsiu dar tikrai, su pirmu užtrukau pusantrų metų, tai ir dabar netikiu, kad taip bac ir pastočiau 😁 

Atsakyti

Merginos, o kiek laiko jau planuojat? 😊 Kelintas vaikutis būtų? 😊

Atsakyti

Merginos, o kiek laiko jau planuojat? 😊 Kelintas vaikutis būtų? 😊

Planuojam jau 1,3 m antrą vaiką  :ax:​  tik mums viską apsunkina tai kad vyras ne LT, susitinkam kas 2-3 mėn.  bei kartu praleidžiam visą mėnesį 😊 Dar viena bėda, kad man nevyksta ovuliacija 🙈 Tai šis ciklas buvo skatintas 😊 

Atsakyti

Planuojam jau 1,3 m antrą vaiką  :ax:​  tik mums viską apsunkina tai kad vyras ne LT, susitinkam kas 2-3 mėn.  bei kartu praleidžiam visą mėnesį 😊 Dar viena bėda, kad man nevyksta ovuliacija 🙈 Tai šis ciklas buvo skatintas 😊 

Uch, ovuliacija nevyksta ir dar vyrą matot kas kelis mėnesius, ne pati palankiausia situacija planuojant 😊 Bet bent jau išsiilgstat vienas kito 😃🤗 O kiek pirmagimiui metų? 😊

Atsakyti

Planuojam antra :) kol kas eina 3 ciklas :) pirmaji planavom 6 :)

Atsakyti

Kisulita, na tikiuosi testas ne melagis :4u:  Mes antra vaika planuojam jau virs 7 metu. Dukrai 13. Ji buvo netyciuke. Dabar darom pagalbini apvaisinima. Diagnoze - neaiskios kilmes nevaisingumas. Tiek. Todel laikau pirstus sukryziavus, kad viskas pavyks.  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 14 sausio 2020 - 07:30

Kisulita, na tikiuosi testas ne melagis :4u:  Mes antra vaika planuojam jau virs 7 metu. Dukrai 13. Ji buvo netyciuke. Dabar darom pagalbini apvaisinima. Diagnoze - neaiskios kilmes nevaisingumas. Tiek. Todel laikau pirstus sukryziavus, kad viskas pavyks.  :wub:

ar jau pradejot procesa? Kurioj stadujoj dabar? 

pas mus ta pati diagnoze..  :oh:​  

Atsakyti

Merginos, o kiek laiko jau planuojat? 😊 Kelintas vaikutis būtų? 😊

as planuoju antra  :wub:   pirmam jau greitai 10 metu. Bet dabar su kitu teciu planuojam  :rolleyes:​  

Atsakyti

ar jau pradejot procesa? Kurioj stadujoj dabar? 

pas mus ta pati diagnoze..  :oh:  

Taip, jau pradejom. Vakar susileidau 6-ta stimuliuojanciu doze. Jau padidinta. Nes vakar buvo antrasis echo, tai folikulai auga, bet jie turetu buti jau didesni. Vienoj kiausidej apie 14, kitoj apie 10. Taip pat gavau kitu vaistu, kurie neleis jiem sprogti. Kitas vizitas ketvirtadieni. Tikiuosi bus paauge kiek reikia. :unsure: Prie stimuliuojanciu leidimosi pripratau. Dabar reikia ismokti leistis tuos kitus. Visa youtube isnarsiau.  :D Punkcija tikriausiai bus sios savaites gale.

Atsakyti

27 ciklas 😂😂

aisku galim istikro darasyti prie saraselio kiekviena kelintas ciklas, butu idomi temutes statistika ir kaskart pataisant mm diena galima pasitaisyti ir cikla kiekvienai. 

airise, wouw kokie skaiciai!! Man vis vienas uzauga.. ir tai myzteliu is dziaugsmo 😂😂

Atsakyti

Hal, gera mintis! :)

Aha, kur ten neaugs, kai stimuliuojacius leistis reikia. 1 doze 80 eur jeigu nekompensuojamas. :unsure: 

Atsakyti