Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Mes planuojam 9 mėnesiai, pirmąjį  :)

Dabar gimdyčiau, jei iš pirmo karto būtų paėję  :D​ 

Atsakyti

Sveikos  :) 

Uch, ovuliacija nevyksta ir dar vyrą matot kas kelis mėnesius, ne pati palankiausia situacija planuojant 😊 Bet bent jau išsiilgstat vienas kito 😃🤗 O kiek pirmagimiui metų? 😊

Tikrai sudėtinga, bet MB jau vasarą visam grįš tai bus truputi paprasčiau. Dukrytei 5,7 m.  :) 

Taip, jau pradejom. Vakar susileidau 6-ta stimuliuojanciu doze. Jau padidinta. Nes vakar buvo antrasis echo, tai folikulai auga, bet jie turetu buti jau didesni. Vienoj kiausidej apie 14, kitoj apie 10. Taip pat gavau kitu vaistu, kurie neleis jiem sprogti. Kitas vizitas ketvirtadieni. Tikiuosi bus paauge kiek reikia. :unsure: Prie stimuliuojanciu leidimosi pripratau. Dabar reikia ismokti leistis tuos kitus. Visa youtube isnarsiau.  :D Punkcija tikriausiai bus sios savaites gale.

Airisė viskas bus gerai, paaugs kiek reikia pamatysi  :) 

27 ciklas 😂😂

aisku galim istikro darasyti prie saraselio kiekviena kelintas ciklas, butu idomi temutes statistika ir kaskart pataisant mm diena galima pasitaisyti ir cikla kiekvienai. 

airise, wouw kokie skaiciai!! Man vis vienas uzauga.. ir tai myzteliu is dziaugsmo 😂😂

Mintis tai gera dėl ciklų įrašymo, tik bėda kad aš ištryniau programėlėje visus duomenis  :oh: tai kol atkapstyčiau viską. 

Bet galit visos surašyti aš pridėsiu prie sąrašėlio  :ax:​ 

Atsakyti

Suskaičiavau savo ciklus  :D gerai, pradžią pradžią prisiminiau, o nuo sausio duphą gėriau iki rugsėjo, tai paprasta čia. O paskui KT iki gruodžio. Tai šis ciklas yra 15  :)​ 

Atsakyti

mano kaip ir 15 ciklas gaunasi  :hmm:  :)​ 

Atsakyti

Taip, jau pradejom. Vakar susileidau 6-ta stimuliuojanciu doze. Jau padidinta. Nes vakar buvo antrasis echo, tai folikulai auga, bet jie turetu buti jau didesni. Vienoj kiausidej apie 14, kitoj apie 10. Taip pat gavau kitu vaistu, kurie neleis jiem sprogti. Kitas vizitas ketvirtadieni. Tikiuosi bus paauge kiek reikia. :unsure: Prie stimuliuojanciu leidimosi pripratau. Dabar reikia ismokti leistis tuos kitus. Visa youtube isnarsiau.  :D Punkcija tikriausiai bus sios savaites gale.

ten reikia paciai i pilva leistis ane?  :hmm:   as dar nieko nzn, sake kai jau nuspresim data tikslia- eisiu pas gine kuri viska parodys ir paaiskins.  O kaip savijauta po tu vaistu? jauti kanors negero?  :unsure:​  

Atsakyti

Sveikos 😉 

Trupinėli labai džiaugiuosi  :wub:  :wub:

Aš pradėjau sportuoti  :showoff: tai šiandien vos gyva, visus raumenis skauda... Vis atidėliodavau, kad po nėštumo, bet vis jo nėra, tai nusprendžiau nebelaukti, nes vaizdas veidrodyje manęs visai nebetenkina 🙈

Planuojam mes antrą nuo 2019 liepos, pirmojo nėštumo teko laukti 10 mėn, panašu, kad ir antras laukimas užsitęs, bet kolkas labai nepergyvenu, ateis kada bus laikas, sūnelį turiu jau ❤️ tad ir taip dėkoju likimui, kad davė vieną vaikutį  :wub:​ 

Atsakyti

Na merginos jau pildau  :D Priedas  IMG_20200114_121838.jpg   183,78KB   2 Parsiųsta kartų

Atsakyti

as nelaukiu mmm 8 vasario  :)​ 

Atsakyti

as nelaukiu mmm 8 vasario  :)​ 

Įrašyta jau ankščiau  :D​ 

Atsakyti

Įrašyta jau ankščiau  :D​ 

aaaaa, ne visi diena mato  :D​ 

Atsakyti

ten reikia paciai i pilva leistis ane?  :hmm:   as dar nieko nzn, sake kai jau nuspresim data tikslia- eisiu pas gine kuri viska parodys ir paaiskins.  O kaip savijauta po tu vaistu? jauti kanors negero?  :unsure:  

Jo, reik i pilva. As pati leidziuos nes vyras sake nebadys manes, jis adatu bijo. Tai va Bemfola paprasta susileisti, o va siandien nauja leisiuos, ten reikia paciai issitirpinti vaistus, prisitraukti i svirksta ir tt, tai bus reikaliuku. Po Bemfolos nieko nesijaucia, zymiu nelieka, na tik jauciasi, kad ten viskas tempiasi ir pleciasi, nes gi folikulai auga, kiausides dideja. Po tu nauju sake, kad gali ir perstet ir niezet ir pan.

Bet tikrai nesigasdink, viskas bus paaiskinta parodyta ir papaskota. Blogiausiu atveju youtube labai daug info galima rasti ir pamatyti realiai kaip kitos leidziasi. :) 

Mimoza, aciu labai uz padrasinimus.  :wub: 

As mmm nelaukiu vasario 2d. Bet turesiu paskirta hcg data. Tai kol kas galima ta rasyti. Cia mano 95 ciklas  :mastau: 

Atsakyti

Atsiraportuoju panos, tik is gines.. folis 15 mm dabar  :blink:  desineje puseje! Tai gerai, kad guli ten kojas pakelus , o tai gali ir isgriuti. Zodziu gaunasi, kad o siom dienom :hmm: 

zodziu kita menesi darom kiausidziu pratekamumo testa iskart po mm,pagaliau sustiprejau pakankamai, kad gine ryztusi rimciau kazka daryti :yahoo: 

Atsakyti