Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Atsiraportuoju panos, tik is gines.. folis 15 mm dabar  :blink:  desineje puseje! Tai gerai, kad guli ten kojas pakelus , o tai gali ir isgriuti. Zodziu gaunasi, kad o siom dienom :hmm:

zodziu kita menesi darom kiausidziu pratekamumo testa iskart po mm,pagaliau sustiprejau pakankamai, kad gine ryztusi rimciau kazka daryti :yahoo:

Kokios geros naujienos! :4u: Dabar ND reikia daryti  :rolleyes: Oj kaip linkiu, kad tau pasisektu!

Atsakyti

Airisė na ir ilgai  :unsure: Bet jau greit greit sulauksi, tau pirmumas visus virusiukus nėštumo susirinkti  :wub: 

Atsiraportuoju panos, tik is gines.. folis 15 mm dabar  :blink:  desineje puseje! Tai gerai, kad guli ten kojas pakelus , o tai gali ir isgriuti. Zodziu gaunasi, kad o siom dienom :hmm:

zodziu kita menesi darom kiausidziu pratekamumo testa iskart po mm,pagaliau sustiprejau pakankamai, kad gine ryztusi rimciau kazka daryti :yahoo:

Puikios žinios  :yahoo: 

Atsakyti

Jo, reik i pilva. As pati leidziuos nes vyras sake nebadys manes, jis adatu bijo. Tai va Bemfola paprasta susileisti, o va siandien nauja leisiuos, ten reikia paciai issitirpinti vaistus, prisitraukti i svirksta ir tt, tai bus reikaliuku. Po Bemfolos nieko nesijaucia, zymiu nelieka, na tik jauciasi, kad ten viskas tempiasi ir pleciasi, nes gi folikulai auga, kiausides dideja. Po tu nauju sake, kad gali ir perstet ir niezet ir pan.

Bet tikrai nesigasdink, viskas bus paaiskinta parodyta ir papaskota. Blogiausiu atveju youtube labai daug info galima rasti ir pamatyti realiai kaip kitos leidziasi. :)

Mimoza, aciu labai uz padrasinimus.  :wub: 

As mmm nelaukiu vasario 2d. Bet turesiu paskirta hcg data. Tai kol kas galima ta rasyti. Cia mano 95 ciklas  :mastau:

nu jo...yra ka veikt. Bet man vis kyla klausimas- jeigu pas mane pilna savu kiausineliu- kam juos augint? Kodel negalima tiesiog isimt kai subresta pakankamai?  :hmm:​ 

Atsakyti

Hal- super! Belieka darbuotis  :4u:  

Atsakyti

nu jo...yra ka veikt. Bet man vis kyla klausimas- jeigu pas mane pilna savu kiausineliu- kam juos augint? Kodel negalima tiesiog isimt kai subresta pakankamai?  :hmm: 
Tavo klausimas lygiai toks pat kaip mano mamos buvo :D Per cikla pas moteri subresta vienas, daugiausiai du kiausinukai. Darant isemima ju turi buti daug, nes del vieno ar dvieju taves nieks nebadys. Tai ir auginamas maximumas kiausinuku. Tai yra stimuliacija, nes vercia smegenis gaminti ju daugiau. Tada israso vaistu, kad foliukai nesprogtu (nes pirma auga folikulai, juose kiausinukai, sprogimas ir yra ovuliacija, kai kiausinukas paleidziamas i kiausintaki), tada 36 valandas pries isemima man duos suleisti vaistu, kad jie sprogtu ir tada juos surinks su narkoze. Kiek pastebiu tai isema nuo keliolikos iki keliasdesimt kiausialasciu.  Cia taip padrikai surasiau, gali buti kai kur netikslumu, bet esme gal suprasi :)

 

Dar pati nesuprantu tu sprogduku naudojimo pries 36 valandas, nes iki to dar nedaejom, tai veliau galesiu paaiskinti tiksliau :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 14 sausio 2020 - 14:06

Merginos, o kiek laiko jau planuojat? 😊 Kelintas vaikutis būtų? 😊

Mes antra planuojam,pirmam jau bus 10metu vasara :) dabar 3ciklas mums,bet jauciu kad nieko gero,busiu praleidusi ovuliacija🙄

Atsakyti

Kisulita, na tikiuosi testas ne melagis :4u:  Mes antra vaika planuojam jau virs 7 metu. Dukrai 13. Ji buvo netyciuke. Dabar darom pagalbini apvaisinima. Diagnoze - neaiskios kilmes nevaisingumas. Tiek. Todel laikau pirstus sukryziavus, kad viskas pavyks.  :wub:

Eina sau, net 7 metai... O Lietuvoje pagalbinis? 😊 Ar jau aptarėte su gydytoja kiek planuoja įsodinti, jeigu bus daug kokybiškų? 😊 

Atsakyti

Atsiraportuoju panos, tik is gines.. folis 15 mm dabar  :blink:  desineje puseje! Tai gerai, kad guli ten kojas pakelus , o tai gali ir isgriuti. Zodziu gaunasi, kad o siom dienom :hmm:

zodziu kita menesi darom kiausidziu pratekamumo testa iskart po mm,pagaliau sustiprejau pakankamai, kad gine ryztusi rimciau kazka daryti :yahoo:

Oho koks folis užaugintas, geros naujienos, laukia ND 😃

Atsakyti

Aš pradėjau sportuoti  :showoff: tai šiandien vos gyva, visus raumenis skauda... Vis atidėliodavau, kad po nėštumo, bet vis jo nėra, tai nusprendžiau nebelaukti, nes vaizdas veidrodyje manęs visai nebetenkina 🙈

Planuojam mes antrą nuo 2019 liepos, pirmojo nėštumo teko laukti 10 mėn, panašu, kad ir antras laukimas užsitęs, bet kolkas labai nepergyvenu, ateis kada bus laikas, sūnelį turiu jau ❤️ tad ir taip dėkoju likimui, kad davė vieną vaikutį  :wub:​ 

Sporto klube sportuojat ar pati namie? 😊

Atsakyti

Na merginos jau pildau  :D attachicon.gifIMG_20200114_121838.jpg

Mano 10 ciklas :) 

Ačiū, kad pildai! 

Atsakyti

Mes antra planuojam,pirmam jau bus 10metu vasara :) dabar 3ciklas mums,bet jauciu kad nieko gero,busiu praleidusi ovuliacija🙄

O kaip sekate ovuliaciją? 😊 Su testukais? 😊

Atsakyti

Tavo klausimas lygiai toks pat kaip mano mamos buvo :D Per cikla pas moteri subresta vienas, daugiausiai du kiausinukai. Darant isemima ju turi buti daug, nes del vieno ar dvieju taves nieks nebadys. Tai ir auginamas maximumas kiausinuku. Tai yra stimuliacija, nes vercia smegenis gaminti ju daugiau. Tada israso vaistu, kad foliukai nesprogtu (nes pirma auga folikulai, juose kiausinukai, sprogimas ir yra ovuliacija, kai kiausinukas paleidziamas i kiausintaki), tada 36 valandas pries isemima man duos suleisti vaistu, kad jie sprogtu ir tada juos surinks su narkoze. Kiek pastebiu tai isema nuo keliolikos iki keliasdesimt kiausialasciu.  Cia taip padrikai surasiau, gali buti kai kur netikslumu, bet esme gal suprasi :)

Dar pati nesuprantu tu sprogduku naudojimo pries 36 valandas, nes iki to dar nedaejom, tai veliau galesiu paaiskinti tiksliau :)

Kaip viskas aiškiai pasidarė! Ačiū, kad papasakoja :) 

Atsakyti