Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, merginos. Galbūt kam nors pakelsiu nuotaiką. :) Į šią temą atėjau 2019 sausio mėn planuoti savoa vaiko. Po 5 mėn pastojau. Vakar man gimė maža mergytė 😍 Linkiu visoms sulaukti savo stebuklų ;) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 20 kovo 2020 - 22:47

Kategoriška, nuoširdžiausi sveikinimai. Sveikatos, aukit, stiprėkit :)  :wub:  :4u: .

Kaip greit bėga laikas. Atrodo neseniai čia planavai

Atsakyti

Sveikos, merginos. Galbūt kam nors pakelsiu nuotaiką. :) Į šią temą atėjau 2019 sausio mėn planuoti savoa vaiko. Po 5 mėn pastojau. Vakar man gimė maža mergytė 😍 Linkiu visoms sulaukti savo stebuklų ;) 

Didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikos mergaites. Tikiuosi esat sveikos. :)

Kategoriska, didziausi sveikinimai!

Taip, pas gydytojus lb sunku pakliut. Nors SAM pranese, kad nestukiu prieziura turi buti tesiama - kiekviena gydymo istaiga turi savo politika. Manes balandzio pradzioje laukia genetiniai, bet jau savaite skambinejuos i santaras ir dar neaisku ar priims. Na kaip nors. Guodziu save, kad daugiau nieko negaliu padaryti - tik saugotis 110 proc ir tiketi, kad viskas bus gerai.

Pries kuri laika pranesem vyro mamai apie seimos pagausejima ir prasem, kad niekam nesakytu, ypac vyro sesei. Tai spekit! Siandien skambina man vyro sese su sveikinimais. O sake - ne ne, nieko nesakysiu! Tai jauciu jau visiems bus ispasakojus.

Saugokit save ir savo mylimuosius ir sveikatos visoms!

Atsakyti

Taip ir būna, kai liežuvio už datų nelaiko. Ir pikta darosi ant tokių žmonių.

Mes kai pirmo laukėmės pasakėm ir tėvams, ir kitiems kai buvo pilnos 12 savaičių. Vyras norėjo anksčiau sakyt, bet įtikinau, kad nesakytų.

 

Bet jau saulutė tokia pavasariška ir šildyt pradeda. Laukiu pavasario :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 22 kovo 2020 - 09:28

Bet nerandu, kad būtų sukurta grupė šių metų nėštukėms (mano planuojamas gimdymas spalio mėn.), bet gal aš tiesiog nemoku ieškoti?.. :)  :4u:​ 

 

Labas 😊 Man irgi numatytas gimdymas spalį. Tai aš bendrauju su kitom nėštukėm TD 😊

Atsakyti

Kaip smagu matyti, kad SM atsigavo, o vis jungiuosi ir vis neveikia, galvojau, kad jau ir SM korona užpuolė 🙊🙊🙊

Atsakyti

Sveikos merginos :4u: gal priimsit į savo gretas? Su vyru pradėjom planuot mažiuką šiais metais. Vartojau KT prieš tai pusantrų metų nes ginekologas patarė dėl policitinių kiaušidžių sindromo. Nutraukus kaip ir viskas buvo gerai, apart to kad buvo labai dideli pilvo skausmai ne mm metu, galvojau net gal koks apendicitas bet tesesi gal kokias 5dienas, tai nulekiau pas seimos gydytoja, padare krauja sako ne tikriausiai del kt nutraukimo buvo kelios ovuliacijos.. Nes as savaite iki tu skausmu su ov testuku pagavau 2juosteles tai paklausiau kaip taip gali but.. Pasirodo gali :unsure: zodziu, tada mm sulaukiau 31ciklo diena, kaip ir viskas ok buvo. Bet dabar jau naujo ciklo 41diena ir ju vis dar nera, nestumo testai neigiami paskutini dariau 39ciklo diena, vyras sako palaukt gal siek tiek ir tada dar bandyt daryt.. Noreciau pas koki ginekologa pasirodyt bet su dabartine situacija sunku ir pas privatu pakliut :( del pks man niekad tokio ilgo ciklo nera buve jis tiesiog budavo nereguliarus, kartais net kas dvi sav bet iki 41dienos nepamenu.. Gal ka patartumet? Pasimetus labai :( bandziau bkt matuot, bet pradejau tik vasario gale ir pasirodo nepatariama matuot burnoj jei miegi issiziojus (ka as deja darau :D ) gal patartumet kur geriausia? As turiu skaitmenini termometra kur du skaicius po kablelio rodo.. Ai dar neparasiau kad mane labai puola pienlige, vis pasirodo tai vienokiu tai kitokiu pavidalu, sausio menesi buvau pas ginekologa delto, paziurejo ir vidu su echo tai sake viskas, cistu nera, nera nieko kas galetu trukdyt vaikiuka pradet.. :rolleyes: 

Va kiek prirasiau, tikiuosi priimsit :wub:​ 

Atsakyti

Sveikutes- mano zinios tokios- IVF atideta neribotam laikui  :unsure:  Jeigu ne virusas butume pradeje kita savaite.. Deja.. sake- galim daryt- bet tu prisiimi atsakomybe.. Patare palaukt pora menesiu ir ziuret kaip situacija.. 

Atsakyti

Oi mergytes, sunku mums pardavejoms, pensininkai kaip ejo taip eina imaxima, jie sako jei lemta tai lemta, tai vienai bobai is pykcio atkirtau, tau gal ir lemta, o man vaikus reikia uzauginti :D is tikro pikta ant tu zmoniu, kur ateina nusipirkt viena dvi prekes, nes reiskia jie ir ryt ateis... Sakiau, jei vdrug busiu nescia is karto bilioteni pasiimu..

mano tetis pasakojo, kad buvo apsipirkt Maximoj, tai stovint kasoj- kasininke pradejo koset- net neprisidenge!!  :blink:  Tetis pats atsitrauke nuo jos. Bet cia tai virsune...nejaugi kasininkai negavo informacijos kaip elgtis jeigu jau uzejo noras pakoset?  :blink:​  

Atsakyti

Sveikutės!  :rolleyes:

GINTARE, mums su IVF lygiai tas pats, turėjom pradėti balandžio 1d. O dabar nusikėlė neribotam laikui, bet kazkaip galvoju, kad viskas bus gerai, gal iki to laiko stebuklas koks įvyks  :4u:

Memmes, priimam visas, sveika atvykusi ir neužsibūk  :)

Pas mus nieko naujo, mb nebeturi darbų, aš dar siekt tiek turiu, dirbu iš namų, bet mano atlyginimo su tiek darbų užteks tik nuomai padengti, gerai, kad turim santaupų, o tai ką reiktų daryt... Ir vis galvoju, o kaip kiti išgyvens, kurie turi paskolų, kitų įsipareigojimų ir darbai sustojo...  :unsure: 

Aš ir seniau buvau įpratusi eiti vieną kart į pardę per savaitę, taip pinigų ir laiko susitaupo, tai ir dabar taip, pas mus Norvegijoj yra ir prekių visų ir žmonių pardėse nebūna, tai džiaugiuosi.  :)

Kaip jūs šituo laikotarpiu? Būkim vieningos  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikutės!  :rolleyes:

GINTARE, mums su IVF lygiai tas pats, turėjom pradėti balandžio 1d. O dabar nusikėlė neribotam laikui, bet kazkaip galvoju, kad viskas bus gerai, gal iki to laiko stebuklas koks įvyks  :4u:

Memmes, priimam visas, sveika atvykusi ir neužsibūk  :)

Pas mus nieko naujo, mb nebeturi darbų, aš dar siekt tiek turiu, dirbu iš namų, bet mano atlyginimo su tiek darbų užteks tik nuomai padengti, gerai, kad turim santaupų, o tai ką reiktų daryt... Ir vis galvoju, o kaip kiti išgyvens, kurie turi paskolų, kitų įsipareigojimų ir darbai sustojo...  :unsure:

Aš ir seniau buvau įpratusi eiti vieną kart į pardę per savaitę, taip pinigų ir laiko susitaupo, tai ir dabar taip, pas mus Norvegijoj yra ir prekių visų ir žmonių pardėse nebūna, tai džiaugiuosi.  :)

Kaip jūs šituo laikotarpiu? Būkim vieningos  :wub:​ 

svedijoj nera nei ryziu, nei makaronu, nei tualetinio popieriaus  :D  teko puse miesto apvaziuot kad rast popieriaus. 

As irgi dirbu is namu. Kaifuoju  :D  taip buvau pavargus vazinet i darba  :P  :rolleyes:  :D​  

Atsakyti