Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos merginos :4u: gal priimsit į savo gretas? 

Sveika prisijungus. Po KT deja bet būna, kad išsiderina vis tiek. Dar palauk, pakartok NT, jei per kokią savaitę nesulauksi, mėgink pakliūti pas medikus, blogiausiu atveju šeimos gydytojai skambink, paaiškink kas kaip ir prašyk kad bent duphaston išrašytų. Čia kai kurios tik taip mmm ir prisišaukia.

Kas dėl BKT matavimo, tai taip burnoj matuotis prasčiausia vieta. Tiksliausia yra matuotis makštyje. Ir elektronis tam tiks, nes nesukiši gi jo viso, o ir pažastis drėgna būna kai karščiuoji, taigi nepakenks.

Dėl pienligės pamėgink prausiklį pakeisti. Man visokius sudirgimus padėjo Vivi firmos lietuviškas intymios higienos prausiklis. Jis su spanguolėm lygtais ir arbatmedžio aliejum. Tik brangus velnias truputį. Ilgam užtenka, nes putom išsipurškia, o šiaip skystimėlis. Aš kartais tiesiog tokiais momentais lašelį arbatmedžio eterinio į vandenį įsilašindavau ir apsiprausdavau. Nuramindavo tą iš proto vedantį jausmą. Gerą reklamą pavariau  :D . Pati tikrai ne prie ko, tiesiog mano atradimai. Jau pusmetis naudoju kitą prausiklį iš vaistinės su pH 3.5 lygtais.

Atsakyti

Garbanele, taip papasakoja apie prausiklį, kad aš neturėdama pienligės užsimaniau!  :D​ 

Atsakyti

Mimozza, kaip sveikatos, ar geriau su kosuliais?

Laikykitės merginos, ir nenusiminkit dėl nukeliamų pagalbinių, viskas bus gerai. Tikėkitės geriausio  :4u:​ .

Bet kaip taip šluoti viską... Užpraeitą savaitę ir aš tualetinį už kosminę kainą pirkau, nes jokio kito nebuvo likę, o tiesiog reikėjo elementariems poreikiams. 

Atsakyti

Garbanele, taip papasakoja apie prausiklį, kad aš neturėdama pienligės užsimaniau!  :D​ 

Tikrai reklama neužsiimu :rolleyes: . Mano asmeninė patirtis. Gal kitiems ir nepatinka :D. Ir nežinau ar jie dar gyvi. Nes jų reklaminių laiškų ir sms pavyko atsisakyt, tai gyvenu ramiai. O šiaip būdavo užverčia po kelis per savaitę. Tas nepatiko.

Atsakyti

Sveikos merginos, 

Ačiū Garbanelele kad domiesi, labai jau malonu  :ax: Aš jau visai gerai, o dukrytė savaitgalį buvo stipriai sukarščiavus. Kosulys šiandien apmažėjęs ir sloga sumažėjus, bent jau gali lengvai kvėpuoti be jokių purškaliukų. 

O aš apmastymuose ką daryti tris tuos mėnesius iki kol MB grįš, mąstau ar KT gerti ar duphą  :hmm: 

Gaila, kad nukelia merginos jums IVF  :sleep:​ 

Memmes, sveika prisijungusi  :4u: Linkiu greitai susiplanuoti. Po KT organizmas gali išsibalansuoti, 

Atsakyti

Ai dar neparasiau kad mane labai puola pienlige, vis pasirodo tai vienokiu tai kitokiu pavidalu, sausio menesi buvau pas ginekologa delto, paziurejo ir vidu su echo tai sake viskas, cistu nera, nera nieko kas galetu trukdyt vaikiuka pradet.. :rolleyes:
Pareklamuosiu ir aš  :D Naudoju Lotamile prausiklį, vaistininkė parekomendavo, tai neatsimenu kada paskutinį kartą pienligę turėjau  :blink: O ankščiau nuo 18 metų kas metus ar net kas pusmetį užsukdavo  :unsure:​  
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 23 kovo 2020 - 22:55

Bet kaip taip šluoti viską... Užpraeitą savaitę ir aš tualetinį už kosminę kainą pirkau, nes jokio kito nebuvo likę, o tiesiog reikėjo elementariems poreikiams. 

Aš irgi nesuprantu to prekių graibstymo  :blink: Yapč dezinfekavimo skysčio didžiausiais kiekiais  :blink: O dėl tuoletinio, tai irgi galvojau, kam tiek jų griebia  :blink: Su vyru juokiamės, kad jeigu pritrūksim, tai visada galima apsiprausti, sūnui apiprausiu užpakaliuką, ir viskas puikiai, ne problema tas popierius  :lol:  :lol:  :D​ 

Atsakyti

Aš irgi nesuprantu to prekių graibstymo  :blink: Yapč dezinfekavimo skysčio didžiausiais kiekiais  :blink: O dėl tuoletinio, tai irgi galvojau, kam tiek jų griebia  :blink: Su vyru juokiamės, kad jeigu pritrūksim, tai visada galima apsiprausti, sūnui apiprausiu užpakaliuką, ir viskas puikiai, ne problema tas popierius  :lol:  :lol:  :D​ 

cia grynai bandos instinktas. Kazkas pradejo pirkt ta popieriu del nesuprantamu priezasciu- kiti pamate- aha!! reiksias jie zino kazka ko nezinom mes! Perkam ir mes! Kiti eidami pro sali pamate kad kazkas nusipirko daug- ooo, reikia imt nes tuoj neliks! taip ir prasidejo. As paklausiau drauges kodel prisipirko tiek daug popieriaus? - Kazkas sake, kad veliau nebus  :oh:  o kas sake- niekas nezino  :lol:  Zmogus jaucia vidini sauguma kaupdamas... Jeigu kiti perka- reiksias ir as perku  :lol:​ 

Atsakyti

Sveikutes  :4u:  tikiuosi visos sveikos ir laikotes kaip galima gerai :) 

Mergaites patarkit kada reiktu pradeti gert gepretixa? Man gydytoja pasakydavo, o dabr jau nezinau nei ka daryt, dar siandien skambino is klinikos sako na jei tvirtai jauciates galit atvykti bet jei nera skubos nerekomenduojam. Ar cia man isvis ta gepretixa atidet :unsure:​ 

Atsakyti

Sveikutes  :4u:  tikiuosi visos sveikos ir laikotes kaip galima gerai :)

Mergaites patarkit kada reiktu pradeti gert gepretixa? Man gydytoja pasakydavo, o dabr jau nezinau nei ka daryt, dar siandien skambino is klinikos sako na jei tvirtai jauciates galit atvykti bet jei nera skubos nerekomenduojam. Ar cia man isvis ta gepretixa atidet :unsure:​ 

Gepretix reiktų pradėti gerti po ov, kaip ir bet kokį kitą prg. Aš duphaston, kad būtų visad mmm pradėdavau gerti 18 cd, tada ciklas trukdavo 30 d, nes ir šiaip mano ciklas ilgesnis. O tau stimuliuoja ov? Ar tiesiog vaikštai įsitikinti ar ji vyksta natūraliai? 

Atsakyti

Gepretix reiktų pradėti gerti po ov, kaip ir bet kokį kitą prg. Aš duphaston, kad būtų visad mmm pradėdavau gerti 18 cd, tada ciklas trukdavo 30 d, nes ir šiaip mano ciklas ilgesnis. O tau stimuliuoja ov? Ar tiesiog vaikštai įsitikinti ar ji vyksta natūraliai? 

Kaip bebutu nezinau pikta ar keista man vis nepavyksta su ta stimuliacija :( pries pora menesiu gydytoja isejo atostogu, praeita menesi pasiskaiciavo kad kiek nespejam tad nukelem siam menesiui ir va vel viskas kaip isejo. Tai bet negi gepretixas kad issaukt mmm? Pas mane prg zemokas.

Atsakyti

Aciu labai visoms uz silta priemima :) 

Sveika prisijungus. Po KT deja bet būna, kad išsiderina vis tiek. Dar palauk, pakartok NT, jei per kokią savaitę nesulauksi, mėgink pakliūti pas medikus, blogiausiu atveju šeimos gydytojai skambink, paaiškink kas kaip ir prašyk kad bent duphaston išrašytų. Čia kai kurios tik taip mmm ir prisišaukia.

Kas dėl BKT matavimo, tai taip burnoj matuotis prasčiausia vieta. Tiksliausia yra matuotis makštyje. Ir elektronis tam tiks, nes nesukiši gi jo viso, o ir pažastis drėgna būna kai karščiuoji, taigi nepakenks.

Dėl pienligės pamėgink prausiklį pakeisti. Man visokius sudirgimus padėjo Vivi firmos lietuviškas intymios higienos prausiklis. Jis su spanguolėm lygtais ir arbatmedžio aliejum. Tik brangus velnias truputį. Ilgam užtenka, nes putom išsipurškia, o šiaip skystimėlis. Aš kartais tiesiog tokiais momentais lašelį arbatmedžio eterinio į vandenį įsilašindavau ir apsiprausdavau. Nuramindavo tą iš proto vedantį jausmą. Gerą reklamą pavariau  :D . Pati tikrai ne prie ko, tiesiog mano atradimai. Jau pusmetis naudoju kitą prausiklį iš vaistinės su pH 3.5 lygtais.

As pries sita  cikla buvau gerus irgi apie metus kitaskt, bet man jos nelabai tiko nes vistiek ciklo viduryje kartais budavo kraujavimai.. tad ginekologe patare nutraukt ir bandyt kitas.. tai buvau nutraukus jei nepameluose gal puse metu, tuo metu viskas buvo gan sklandziai, o dabar jau 42 diena ir nieko nera.. maudzia tik ta pilva, pasimatuoju vis temperatura dienos metu 37-37.5 jau penkta diena gal, bet rytais nebuna didesne nei 36.6, cia matuojant pazastyje.. tai jei sulauksiu pagaliau as ju tai reikes nuo kito ciklo pradet makstyje matuot :) ir dar keistas jausmas kad dienos metu kartais rodos tai saltis purto, kartais baisiai karsta, atrodo viena valanda po trim megstiniiais, dekiu ir vilnonem kojinem dvejom galiu sedet o kita jau trumpom rankovem, nesuprantu kas cia darosi.. jokiu kitokiu persalimo pozymiu nera.. siandien vel pasidariau NT ryte, pajautrinta kazkoki ankstyvam nestumui nustatyti, tai kaip vienas taip vienas dryziukas o mm kaip nera taip nera :( 

Geda prisipazint bet as nenaudodavau anskciau jokiu spec prausikliu, tiesiog muila arba duso zele, bet dabar kazkoki bella nusipirkau ir plius dar maksties ovules.. tai ziuresiu, manes seniau ta pienlige nevargindavo, isvis atsirado gal tik pries pora metu, po antibiotiku kurso, bet siemet jau gal ketvirta karta, paskaiciau kad labai itakoja antbiotikai ir saldumynai :D bet kaip susilaikyt tiems saldumynams ir visokiems sumustinukams? :) labai gera reklama tikrai Garbanele :) jei matysiu kad negereja tai reiks tikrai nusipirkt tavo rekomenduojama  :ax: 

Garbanele, taip papasakoja apie prausiklį, kad aš neturėdama pienligės užsimaniau!  :D​ 

Aha labai gerai  :ax:  :victory2: 

Mimozza, kaip sveikatos, ar geriau su kosuliais?

Laikykitės merginos, ir nenusiminkit dėl nukeliamų pagalbinių, viskas bus gerai. Tikėkitės geriausio  :4u:​ .

Bet kaip taip šluoti viską... Užpraeitą savaitę ir aš tualetinį už kosminę kainą pirkau, nes jokio kito nebuvo likę, o tiesiog reikėjo elementariems poreikiams. 

mes zinokit irgi pasiemem papildoma poka, tik delto kad nepritrukt.. as kazkaip kreivai ziurejau bet sako vyras ai paimam kol neislave  :oh:  :lol: 

Sveikos merginos, 

Ačiū Garbanelele kad domiesi, labai jau malonu  :ax: Aš jau visai gerai, o dukrytė savaitgalį buvo stipriai sukarščiavus. Kosulys šiandien apmažėjęs ir sloga sumažėjus, bent jau gali lengvai kvėpuoti be jokių purškaliukų. 

O aš apmastymuose ką daryti tris tuos mėnesius iki kol MB grįš, mąstau ar KT gerti ar duphą  :hmm:

Gaila, kad nukelia merginos jums IVF  :sleep:​ 

Memmes, sveika prisijungusi  :4u: Linkiu greitai susiplanuoti. Po KT organizmas gali išsibalansuoti, 

:4u: 

Pareklamuosiu ir aš  :D Naudoju Lotamile prausiklį, vaistininkė parekomendavo, tai neatsimenu kada paskutinį kartą pienligę turėjau  :blink: O ankščiau nuo 18 metų kas metus ar net kas pusmetį užsukdavo  :unsure:​  

gerai, jau turiu du i sarasiuka  :D aciu uz rekomendacijas! 

Atsakyti