Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Oj kiek čia pas visas reikalų visokių ir kaip tas karantinas ne laiku mums...  :huh2:​ 

Atsakyti

Labas rytas 

Kaip bebutu nezinau pikta ar keista man vis nepavyksta su ta stimuliacija :( pries pora menesiu gydytoja isejo atostogu, praeita menesi pasiskaiciavo kad kiek nespejam tad nukelem siam menesiui ir va vel viskas kaip isejo. Tai bet negi gepretixas kad issaukt mmm? Pas mane prg zemokas.

Pas mane jis irgi žemas, to pasekoje nevyksta ovuliacija 😒 Tai su tokiu sakė mmm sulaukt be šansų, tada išrašė duphaston-tik jis labai silpnas prg. Jį gerdama mmm turėjau visad laiku, kaip tiksliai prg veikia organizmą dėl mmm iššaukimo negaliu atsakyti.Gepretix man paskyrė naudoti, tik tada kai stimuliavo ovuliaciją. Ar jis tinkamas naudoti kai nestimuliuoja tikrai nežinau, man kita ginė sakė, kad plonina jis gleivinę, bet kiek tiesos neaišku, nes tokios info pati neužmačiau. 

Atsakyti

Įneša nerimo karantinas... ir nemažai. Laimė turiu kuo užsiimt ir negalvot apie jį. 

Atsakyti

Įneša nerimo karantinas... ir nemažai. Laimė turiu kuo užsiimt ir negalvot apie jį. 

Iš ties nemažai,  :unsure: o dar tie skaičiai nuolat didėjantys LT įneša dar daugiau nesmagumo. Man ir taip tupėjimas namie neišvengiamas dėl dukrytės kosulių, tai dar ši savaitė nusimato namų rėžimas, vėliau būtų šaunu į lauką išlįsti galvą pravėdinti jei ir to neuždraus. :huh2:​ 

Atsakyti

Sveikos merginos. Ilgai cia nebuvau. Sveikos naujai prisijungusios :) dziaugiuosi kam pavyko sulaukti II. arba sekmingai nesioti jau esamus vaikucius :) 

As si cikla visiskai negalvojau apie ovuiacijas ir t.t. Bandziau gyventi iprasta gyvenima, ir taip labai netiketai siandien sulaukiau mmm. Pagalvojau kaip greitai eina laikas. 

Karantinuotis man neiseina, esu medike, keliauju i darba :) bet vistiek ir per laisvas dienas buti namuose sunku. 

Atsakyti

Oj kiek čia pas visas reikalų visokių ir kaip tas karantinas ne laiku mums...  :huh2:​ 

Tikrai nelaiku  :unsure: Va, likau vakar be echoskopijos, panašu, kad ir nipt mano nuplaukė, nes karantinas dar pratęstas... 

Atsakyti

Sveikos, kaip laikotės?  :) gal kuri testavotės?  :ax: 

Atsakyti

Sveikos merginos. Ilgai cia nebuvau. Sveikos naujai prisijungusios :) dziaugiuosi kam pavyko sulaukti II. arba sekmingai nesioti jau esamus vaikucius :)

As si cikla visiskai negalvojau apie ovuiacijas ir t.t. Bandziau gyventi iprasta gyvenima, ir taip labai netiketai siandien sulaukiau mmm. Pagalvojau kaip greitai eina laikas. 

Karantinuotis man neiseina, esu medike, keliauju i darba :) bet vistiek ir per laisvas dienas buti namuose sunku. 

Saunuole tu.. Laikyk fronta 💪🏻💕 tikiuosi jusu apsauga pasirupina.. Pagarba medikams dabar auksciausios klases.. 🤩

Sveikos, kaip laikotės?  :) gal kuri testavotės?  :ax:

laba:) as pasidariau hcg vakar, tai rode 2 😭ta proga vyno taure ir karsta vonia dabar nes 45cd o tu mm kaip nera taip nera.. Taip noreciau nueit pasitikrint bet seimos gydytoja pasake islaukt dar viena cikla ir jei nepasirodys tada skambint.. Uzsisakiau nospos, ji man paauglystei pramusdavo kai uzsilaikydavo gal ir dabar pades.. :( nors tikriausiai mano kaip naujokes problemos jums juokingos atrodo bet stresas didziulis patikekit.. 😭 

Laikykimes visos ir bukim sveikos  :4u:​ 

Atsakyti

Memmes, visos vienodai nuo pat pradžių nerimavom, tad ramiai. Kad užsilaiko mmm, negerai. Bet patarti neturiu ką, tik paguosti  :4u: .

 

Aš laukiu mmm, tikiuosi nevėluos labai. Dabar lauksim kelis mėnesiukus, kol atsigausiu. Nesakiau nieko, nes norėjau susikaupimo ir ramybės. Mes pagalbinio apvaisinimo stimuliacijas, punkciją atlaikėm. Dabar mūsų mažiukai užšaldyti miega. Susikomplikavo pas mane reikalai, gavau hiperstimuliaciją. Reikia dabar laiko. Tai kaip ir planuojam dar vis, tik laukimu. Ciklus, dienas skaičiuosiu, kada sulauksiu tos dienos, kai kels mūsų embrioniuką  :wub: .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 27 kovo 2020 - 21:52

Memmes, oj tos mmm  :oh: Pas mane irgi žiauriai keistai viskas 🙄 02.14 d. baigiau gerti KT (po stimuliacijos vieną mėn. teko pagerti), tada  02.20 pradėjo rudai teplioti ir taip 6 dienas tas tepliojimas rudas tęsėsi, bet 16 cd (03.06) pradėjo teplioti rudai-raudonai kiek gausiau ir  truko 3 dienas. Taigi šiandien 37 cd (jei nuo 02.20 d.) arba 22 cd. (jei mmm užskaityti 03.06) tad dabar laukiu aš tų mmm, kadangi stimuliacija nusikelia liepai, tad galiu aš jų laukti kiek reikės, na nebent baisiai ilgai neprasidėtų jos tai tada duphaston žada gerti. Šitas šposas po KT pirmą kartą man.  :dry2: 

Garbanelele, papasakok kiek išpunktavo, kiek apsivaisino? Ar daug snaigiukų turit, kaip jų kokybė  :bigsmile: Viskas įdomu  :ax: O kaip dabar tavo savijauta? Gal ir gerai kad užsišaldė mažulyčiai kai šalyje korona siaučia  :unsure:​ 

Atsakyti

Na ne tiek dėl koronos, kiek dėl manęs rekomendavo šaldyt, nes jei visgi įsitvirtintų nėštumas, būklė galėjo labai blogėti. Aš tai truputį sunkiai klibu. Pilvas išsipūtęs dėl skysčių pilve, skauda, tempia. Dabar dieta, vaistai, vanduo. Laukiu nesulaukiu kada pagerės. Stebi mane, tuo esu patenkinta, galiu kreiptis, jei bus poreikis bet kada.

Kiek išpunktavo neklausiau. Turėjom 11 geros kokybės kiaušialąsčių, apsivaisino 5. Vienas embrioniukas labai geros kokybės, du geros, ir du prasti. Sakė kad tiedu greičiausiai šaldant žus. Meldžiuosi, kad tie trys bent jau atsilaikytų. Vėliau gal auginsim iki blastučių, gal tokius kokie yra kelsim. Kalbėsimės su embriologe ir gydytoja kai jau bus laikas.

Atsakyti

Susirgau mmm, tai nelaukiu balandzio 24 kitu,jau 6ciklas bus... Vel gaudysiu su OT, nes si menesi supratau, kad pas mane po OV ilgesnis tarpas iki mmm yra, ne14dienu, ir per velai pradejau daryt juos. Ziuresiu, kaip bus si menesi :)

Atsakyti